Yardım Üreme organımdan kan geldi!

Bu konuyu okuyanlar

Rampage kulaklık mağduru.

B*ku çıktı kulaklığın.
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar ben 15 yaşındayım ve liseye başladım. Köydeydim. 2 ay önce bı ara tuvalette tuhaf bir koku aldım ve üreme organımdan birazcık kan ve galiba küçük kırmızı birsey geldi. O sırada annem babamın işi vardı hiç kimseye söyleyemedim korkumdan. Sonra 28 gün sonra eve geldikten sonra liseye başladım. Ve başladıktan sonra galiba ilk haftanın yarısında yine üreme organımdan kan geldi ama bu sefer şeffaf gibi değildi ve küçük kırmızı nokta gibi şeyden 2-3 tane geldi bu şeyler bir defa geldi ama bu kan azıcık olsa da 1 hafta sürdü bu sefer. Aradan 2-3 hafta geçti ve aklıma kızlar soruyor geldi. Sizce bunlar neden oldu? Bana ne oluyor?

LostFearLess

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba arkadaşlar ben 15 yaşındayım ve liseye başladım. Köydeydim. 2 ay önce bı ara tuvalette tuhaf bir koku aldım ve üreme organımdan birazcık kan ve galiba küçük kırmızı birsey geldi. O sırada annem babamın işi vardı hiç kimseye söyleyemedim korkumdan. Sonra 28 gün sonra eve geldikten sonra liseye başladım. Ve başladıktan sonra galiba ilk haftanın yarısında yine üreme organımdan kan geldi ama bu sefer şeffaf gibi değildi ve küçük kırmızı nokta gibi şeyden 2-3 tane geldi bu şeyler bir defa geldi ama bu kan azıcık olsa da 1 hafta sürdü bu sefer. Aradan 2-3 hafta geçti ve aklıma kızlar soruyor geldi. Sizce bunlar neden oldu? Bana ne oluyor?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mesaj otomatik birleştirildi:
Böylesine ciddi bir konuyu ailenle paylaşmanı kesinlikle tavsiye ederim ciddi bir şey olabilir ayrıca utanılacak bir şey yok bence işler daha kötü olmadan ailene bildir. Bu durum normal bir şey değil.

Lord Erenify

Imperial Lord
Reaksiyon puanı
563
Doktora görünün. Ve bu durumu ailenle paylaş.

xYavuz

Doçent
Reaksiyon puanı
1,229
Ailene söylemek yerine foruma yazman kabahat hemen söylemelisin

PropHeTe

Profesör
Reaksiyon puanı
2,398
Böbreklerinde ilgili ciddi sorunlar olabilir erken teşhis hayat kurtarır.