Dizüstünde TV Keyfi

Bu konuyu okuyanlar

Ecevit BIKTIM

Profesör
Reaksiyon puanı
26
Avermedia,yeni USB TV kartı AVerTV Volar Go 'yu satışa sundu. AVerTV Volar Go ile bilgisayarda TV izlemek hem çok kolay hem de çok ekonomik.

Özellikle dizüstü bilgisayarlar için iyi bir TV kartı çözümü olan Volar Go sayesinde kullanıcılar Analog TV izleyebiliyor, radyo dinleyebiliyor ve görüntü kaydedebiliyor. Üstelik Windows 7 desteğiyle.
AVerTV Volar Go ile TV izlemenin yanı sıra, AVerMedia'nın lisanslı MCE yazılımı sayesinde, H.264 formatında iPod/PSP Video formatına uygun 320x240 çözünürlüğüne kadar kayıt yapılabiliyor. Ürünle beraber gelen S-Video/ Kompozit 2-1 kablosu, DVD/VHS oynatıcı, kamera veya oyun konsolundan görüntü aktarımı sağlıyor ve uzaktan kumandası sayesinde de bilgisayarda TV izlemeyi de çok daha konforlu hale getiriyor.

avertv11259818380.jpg
AVerTV Volar Go, uygun fiyatıyla (yaklaşık 99 TL) birçok multimedya ihtiyaçlarınızı karşılayabiliyor.
:: Bilgisayarınızda TV izliyor musunuz?
Yazan: Ecevit Bıktım
SDN - http://shiftdelete.net

yengec

Doçent
Reaksiyon puanı
0
şirin bir alet gibi duruyor ama milletin çokta pcde tvye baktığına inamıyorum heleki sınırsız bağlantısı varsa

baaydin

Profesör
Reaksiyon puanı
7
nerdeyse aynı fiyata çok daha komplike çözümler bulunmakda bence. Örneğin; eve bir dreambox uydu alıcısı alarak alıcıyı evin ağ sistemine bağlayıp dizüstü ile ağ üzerinden digital kanalları izlemek mümkün.

keyloger

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
235
Bu aletin linux driverları çıkmış bir bakayım, eğer var ise bende almayı düşünebilirim, epeydir böylebirşey bakıyordum... :)

googlog

Profesör
Reaksiyon puanı
46
Artık TV'nin başına pek oturmuyorum.Genelde bilgisayar kulanıyorum ve TV'yi de internetten izliyorum.

NikeSteeL

Dekan
Reaksiyon puanı
131
Dahili Anteni de Çıkıyormu Kutuda Kutu İçeriğinide Yazsak Daha Güzel Olur Ürün Tanıtımlarında

TheSeyTan1907

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
analog yayınlar internette bile var artık..
illa bilgisayarda (pc,notebook) tv izlicem diyenler için skystar 2 pci yada skystar2-3 usb modellerini tavsiye edebilirim..

Son mesajlar