DiziMag Benzerleri Tepki Çekiyor!

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
dizimag kapatıldığından beri çok mutsuzum tek eğlencem bu siteydi bir an önce açılır inşallah

S

SDN Okuru

SDN Okuru
dizimagın kapatılması iyi olmadı çünkü on arakip hiç bir site yok kişiye özel oldugundan müthiş bir siteydi izlediklerini unutmuyorsun takibi kolay oluyordu geri gelmesini istiyorum

pumperking

Profesör
Reaksiyon puanı
3
yemeyenin malını yerler ama çakma sitelere karışıyız

li10sKing

Profesör
Reaksiyon puanı
7
bu telif hakkı denen illet yüzünden ileride hiçbir şey yapamayacak duruma geleceğiz... adamlar telif hakkı olayını o kadar abarttılar ki youtube da oyun videolarına da karışmaya başlamışlar... bu işe artık bir yöntem gelmeli... ben herşeye para verecek değilim ya...

Mackle LLC

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Günümün yarısı dizimag de geçiyordu. Artık günümün yarısı boşluk :(

HRNKC

Profesör
Reaksiyon puanı
20
Adam utanmamış dizimag.com.tr olarak almış domaini de mesele o değil, aynı hizmet kalitesini yakalamaları çok zor.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
çok ktü oldu bu ya yasallaştırmanın bi yolunu bulsak daha iyi olur aylık ücret vermeye bile razıyım

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
torrent yeni bişey değil ayrıca torrentin engellenmesi mümkün değil olsa olsa siteyi kapatırlar ki zaten onunda alternatifi çok, biri gider biri gelir.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
dizimag gibi eşi benzeri olmayan bir dizi sitesinin kapatılması çok kötü oldu alternatifleri var ama dizimaga uymuyor hiçbiri :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
baya bildigin elinden oyuncağı alınmış çocuk gibi oldum arkadaş.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bu memlekette güzel olan her şey yasaklanmak ya da kapatılmak zorunda mı?

Son mesajlar