Disk Birleştirme Sorunu Hakkında

Bu konuyu okuyanlar

Algoritmi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba ,
Sizden Disk Birleştirme Konusunda Destek Rica Ediyorum ,Müsait Olduğunuzda Lütfen ,Alttaki Yeni Birim D alanını C diski İle Birleştirmek İstiyorum ,Recovery Alanı İse Bilgisayarın Kurtarma Bölümü Orada Bir İşlem Yapamıyorum ,Yukarıdaki C bölümü Genişlet Sekmesi İşlevsiz Görünüyor
HD Pozisyon.png
HDPOZ 2.png

Son düzenleme:

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
C ve D ayrı diskler mi?

Algoritmi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocam Tam Anlayamadım ,Ayrı Disk Konusunu ,

Algoritmi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
O Konuda Net Bilgi Nasıl Verebilirim Size ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu Zannedersem Demek İstediğiniz Gibi
HDD 1.png
HDD 2.png

Ben ayrı olduğunu görebiliyorum, onu konuyu açan kişinin sorunu daha rahat anlaması için soruyorum :)
2 Ayrı Disk Olduğunu Sizin Sayenizde Öğrendim ,evet Bu Konuda Neler Yapabilirim Acaba,Teşekkür ederim..

Son düzenleme:

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
C diskini yükseltme yoluna gidebilirsiniz veya C üzerinde bulunan bazı dosyaları D diskine aktarabilirsiniz. Programlar, oyunlar, diziler vb. gibi.

Algoritmi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Algoritmi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
USB vb. hariç derken? Dosyaları C diskinde D diskine aktarmayı diyorsanız ek bir USB belleğe ihtiyacınız yok.
Evet Hocam ,Nasıl Yapabilirim Onu ,Hacimli Dosyaların Hepsini 2. Diske Kopyalamak İstiyorum ,SSD de Daha Rahat ve Hızlı Olur Değilmi Hocam?

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
C diskinde yer kaplayan dosyalar neler? Daha çok oyun ve program mı yoksa dizi ve film gibi arşivler mi? Masaüstü üzerinde bulunan dosyalarınız da C diskinde tutulur bu arada.

Algoritmi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
C Deki Yer Kaplayan Dosyalar ,Görüntülü Ders Notları vs Hocam Oyun Dizi Değil Ama Notlar da Var ,Kullanılmayan Programlarda Olabilir ,Onları İnceleyip Ayırt edip Öbür TArafa Gönderebiliceğim Yolu Özetlerseniz Çok Sevinirim Hocam ,Çok Oldum Belki Kusura Bakmayın :)

C diskinde yer kaplayan dosyalar neler? Daha çok oyun ve program mı yoksa dizi ve film gibi arşivler mi? Masaüstü üzerinde bulunan dosyalarınız da C diskinde tutulur bu arada.
C Deki Yer Kaplayan Dosyalar ,Görüntülü Ders Notları vs Hocam Oyun Dizi Değil Ama Notlar da Var ,Kullanılmayan Programlarda Olabilir ,Onları İnceleyip Ayırt edip Öbür TArafa Gönderebiliceğim Yolu Özetlerseniz Çok Sevinirim Hocam ,Çok Oldum Belki Kusura Bakmayın :)

Son düzenleme:

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982

Kes-Yapıştır yöntemi ile taşıyacaksanız hocam ekstra bir şeye gerek yok :) Kullandığınız programları da silip D sürücüsüne tekrar yükleyin.

Froseth

Müdavim
Reaksiyon puanı
836
Evet arkadaşlar bu foruma veda ediyorum. Sebep bu forumun kurallarının çok saçma olması. Türkçe karakter kullanmayana ceza yok ama yanlışlıkla ekleri birleşik yazana ceza var. Acaba kendilerinin mükemmel olduklarını mı düşünüyorlar. İstediği konuyu yayınlayıp istediği konuyu yayınlamayan bir forum...Ve gözlemlediğim bir şey daha bu forumun aşırı politikaya bağlı olduğudur. Ben şahsen bir öğretmen olarak bu yaptığınızı doğru bulmadığımı belirteyim. Bana aşağıda kendinizi savunmayı ama şöyle ama böyle diye kalkmayın. Bugün yaşadığım sorunda ayrı bir sebeptir, tüm site reklam doluydu. Beni bugün 3 kere banladılar. Üzgünüm ama ben yaşını başını almış biriyim ve benimle bu şekilde dalga geçilmesini doğru bulmuyorum. Aşırı bir politika sitesi gibi Recep Baltaş beyefendi benim yazdığım bir konuya cevap olarakta politikayı karıştırıp konuyu kitlemiştir. Yani kendi bildiklerini yapan bir forum. Üyeliğiminde iptal edilmesini talep ediyorum. Bana kurallardan bahsetmeyin. Türkiye’de yaşamamıza rağmen Türkçe karakter kullanmayana ceza yok ama yanlışlıkla ya da gözünden kaçmış olupta yanlış yazılan kelimelere ceza vermek çok saçmadır. İyice düşündüm ve bu foruma veda ediyorum. Hepinize teşekkür ediyorum... Hoşçakalın..
Hepinizi de yakında kuracağım foruma davet ediyorum...
İletişim için :
[email protected]
Recep Baltaş konumu kitledi demişsin ama burası SDN haberin olsun :D Burada Recep Baltaş yok.