Discord seviye ile rol veren bot

Reaksiyon puanı
34
Öncelikle merhabalar shiftdelete ailesi,
Benim bir sunucum var, ve bu sunucuda aktifliğe göre rol veriyorum yani örnek olarak mee6 botunda !rank yazınca size seviyenizi gösteriyor mesela 10 seviyeyseniz benim sunucmda size özel bir rol veriyorum 15 ise farklı 20 25 30 falan böyle gidiyor. Ama benim isteğim şöyle bir bot yardımı ile bu vereceğim rolleri manuel yapmak yerine benim yerime yapmasını istiyorum, yani sunucuda bir üye 15 seviye olduysa belirttiğim rolü versin.
Şimdiden teşekkür ediyorum iyi forumlar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu arada not düşeyim mee6 premium istiyor

Reaksiyon puanı
34
Tam onu diyecektim.

Onda mee6 ya göre biraz daha zor.
teşekkürler arkadaşlar

kusura bakmayın bu forumu kullanmayı çok iyi bilmiyorum en iyi cevap vb seçebiliyor muyum

Amello

Doçent
Reaksiyon puanı
596
MEE6 Premium Kullanıyorum bende Otomatik veriyor.

Amello

Doçent
Reaksiyon puanı
596
Ücretsiz olup da iyi olan bir tane bile bot yok. Kendi botunuzu yapmanız en iyisi, bot yapamıyorsanız da para vereceksiniz, yapacak bir şey yok.

GhosT57

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
4,911
Ücretsiz olup da iyi olan bir tane bile bot yok. Kendi botunuzu yapmanız en iyisi, bot yapamıyorsanız da para vereceksiniz, yapacak bir şey yok.
Dediğim gibi Probot un level sistemi ve kart özelleştirmeleri çok iyi. Ve ücretsiz.

Amello

Doçent
Reaksiyon puanı
596
Probot ücretsiz. Akşam sunucunuza gelip ayarlarım.
ProBot level sistemi başka botlar ile çakışıyor. Örneğin mute verdiğiniz kişi ProBot yüzünden mutesi açılabiliyor. Tabii üyenin de açığı farketmesi gerekiyor. Büyük sunucularınız varsa kullanmamanızı tavsiye ederim.

Reaksiyon puanı
34
ProBot level sistemi başka botlar ile çakışıyor. Örneğin mute verdiğiniz kişi ProBot yüzünden mutesi açılabiliyor. Tabii üyenin de açığı farketmesi gerekiyor. Büyük sunucularınız varsa kullanmamanızı tavsiye ederim.
anlamadım nasıl yani

anlamadım nasıl yani
az önce probotun bütün #mute gibi komutlarını devredışı bıraktım dediğiniz bu sorun çözülür mü acaba

Amello

Doçent
Reaksiyon puanı
596
anlamadım nasıl yani

az önce probotun bütün #mute gibi komutlarını devredışı bıraktım dediğiniz bu sorun çözülür mü acaba
Hocam onu demek istemedim. Probot direk olarak o levele ulaşan kişiye o rolü veriyor. Yani sonuç olarak mute attığınız kişiye de ProBot rol veriyor. Adam muteli olduğu halde konuşmaya, yazı yazmaya devam edebiliyor. Yani oto-moderasyon kullanıyorsanız o bozulur. Mute atarken diğer rolleri de alacaksınız, ProBot'un o üyeye rol vermesini engelleyeceksiniz ve levelini de sıfırlayacaksınız.