Discord Nitro'nun Verdiği Ücretsiz 1 Aylık Xbox Game Pass Benden Para Kesti.

Bu konuyu okuyanlar

ichuusy

Doçent
Reaksiyon puanı
273
Kasım ayında Xbox Game Pass for Ultimate paketi almıştım. Bu paketi aldıktan sonra avantajlardan Discord Nitro 3 aylık abonelik hakkımı kullandım. 3 aylık aboneliğim bittikten sonra 1 aylık Xbox Game Pass for PC kodu verdi bu kodu kullandım bu abonelik de bitince sanmıştım ki para kesmeyecek çünkü ücretsiz hediye kodu veriliyor fakat ondan sonra üyelik kullanmadığım halde bugün benden para kesti. Microsoft ile anlaşıp 1 aylık ekstra olarak hediye kodu veriyorsun fakat 2 ay sonra para kesiyorsun biraz saçma değil mi?

Xbox Game Pass for Ultimate aylık aboneliğini iptal etmiştim fakat bunu ücretsiz kod verdi aylık abonelik kesmez düşüncesi ile hiçbirşey yapmamıştım ve hotmail adresime baktım 2 ay boyunca para kesmeye çalışmış fakat abonelik 1 martta açılmış gözüküyor haberim olmadan nereye ulaşacağımı da bilmiyorum nasıl bu sorunu çözebilirim?

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
Siz xbox gamepass ı iptal etmişsiniz discordu ayrı olarak iptal etmeliydiniz.

ichuusy

Doçent
Reaksiyon puanı
273
Siz xbox gamepass ı iptal etmişsiniz discordu ayrı olarak iptal etmeliydiniz.
Fakat parayı keseceğini yani aylık abonelik sisteminin devam edeceğini bilmiyordum hediye kodu olduğu için. Aşağıda ekran görüntüleri var 2 defa üyelik başlatmış bugün parayı kesince iptal ettim aboneliği fakat haberim olmadan para kesmesi doğru bulmuyorum.
ss1.PNG

Son düzenleme:

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
Abonelikler siz iptal edene kadar sürekli şekilde yapılıyor artık. Aboneliğiniz bitmesine kısa bir süre kala hesabınıza girip otomatik aboneliği iptal etmelisiniz.

ichuusy

Doçent
Reaksiyon puanı
273
Abonelikler siz iptal edene kadar sürekli şekilde yapılıyor artık. Aboneliğiniz bitmesine kısa bir süre kala hesabınıza girip otomatik aboneliği iptal etmelisiniz.
Anlaşılan 30TL çöp oldu. Bari mesaj gelseydi de birkaç oyun oynasaydım.

JawBone

Doçent
Reaksiyon puanı
612
Eğer birkaç gün içinde yaşandıysa desteğe mesaj at iptal etmeyi unuttuğunu söyle iade yaparlar büyük ihtimal. Youtube ve Spotify birkaç gün içinde ulaşınca iptal edip iade yapıyor. Microsoft'ta yapar.

Malik von Suomi

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,993
Kasım ayında Xbox Game Pass for Ultimate paketi almıştım. Bu paketi aldıktan sonra avantajlardan Discord Nitro 3 aylık abonelik hakkımı kullandım. 3 aylık aboneliğim bittikten sonra 1 aylık Xbox Game Pass for PC kodu verdi bu kodu kullandım bu abonelik de bitince sanmıştım ki para kesmeyecek çünkü ücretsiz hediye kodu veriliyor fakat ondan sonra üyelik kullanmadığım halde bugün benden para kesti. Microsoft ile anlaşıp 1 aylık ekstra olarak hediye kodu veriyorsun fakat 2 ay sonra para kesiyorsun biraz saçma değil mi?

Xbox Game Pass for Ultimate aylık aboneliğini iptal etmiştim fakat bunu ücretsiz kod verdi aylık abonelik kesmez düşüncesi ile hiçbirşey yapmamıştım ve hotmail adresime baktım 2 ay boyunca para kesmeye çalışmış fakat abonelik 1 martta açılmış gözüküyor haberim olmadan nereye ulaşacağımı da bilmiyorum nasıl bu sorunu çözebilirim?
Çözemezsin, o para gitti artık.

Adam özellikle sana demiş ki; "1 aylık", 2. ayda tabi ki de fatura kesecek senden, Discord Nitro ve Game Pass aynı fatura içinde değil.

ichuusy

Doçent
Reaksiyon puanı
273
Eğer birkaç gün içinde yaşandıysa desteğe mesaj at iptal etmeyi unuttuğunu söyle iade yaparlar büyük ihtimal. Youtube ve Spotify birkaç gün içinde ulaşınca iptal edip iade yapıyor. Microsoft'ta yapar.
Para bugün kesildi, bugün arayacağım müşteri hizmetlerini ulaşabilmem için bir mail adresi veya destek ekibi yok.