Soru Discord nitro

Bu konuyu okuyanlar

Rayz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Arkdaşlar ben ios kullanıyorum yaklaşık 1 ay önce discorda nitro aldım şimdi iptal etmek istiyorum nitroyu yönet kısmına geliyorum iptal diyorum beni apple abonelik işlemleri kısmına atıyor ama hiçbir abonelik gözükmüyor nasıl iptal ederim bilen varsa yazabilirmi yenileme makbuzunu kapattım belki alakalıdır diye

Ekli dosyalar

• 1FF80225-3A9D-49F0-A92E-D256FA3E7D33.png
    1FF80225-3A9D-49F0-A92E-D256FA3E7D33.png
    68.5 KB · Görüntüleme: 129

Mikail_Ebrinç

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,700
Arkdaşlar ben ios kullanıyorum yaklaşık 1 ay önce discorda nitro aldım şimdi iptal etmek istiyorum nitroyu yönet kısmına geliyorum iptal diyorum beni apple abonelik işlemleri kısmına atıyor ama hiçbir abonelik gözükmüyor nasıl iptal ederim bilen varsa yazabilirmi yenileme makbuzunu kapattım belki alakalıdır diye
Apple Kimliği ayarları > Satın Alma Geçmişi bölümüne gittinmi orda yazıyor zaten

Tahsin ogz

Asistan
Reaksiyon puanı
105
Discord veya apple ile iletişime geç en iyisi bendede öyle oldu discord a mail attım

Rayz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Discord veya apple ile iletişime geç en iyisi bendede öyle oldu discord a mail attım
Düzeldimi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ama benim hesapta para yok nasıl alcaklar
Mesaj otomatik birleştirildi:

Nerden iletişime geçicem sana zahmet olmucaksa mail adresini atarmısın