Discord Kullanım Anketi

Discord'u kullanıyor veya kullanmıyorum?

• Kullanılan toplam oy
    56
  • Anket kapatılmış .

Bu konuyu okuyanlar

NESDelisi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,295

DemonGamer270w

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
discord oyun oynuyosan mutlaka vardır bide hakkı abinin furkan abinin sdn forumun sdn nin osman oğuz koralın fln discord sunucularına üyeyim

yuu otosaka

Asistan
Reaksiyon puanı
456
Kullandığım çok iyi bir program, yorumları okudum da bazı arkadaşlar çocuklar var toxicler var demiş arkadaşlar o katıldığınız kişinin veya ekibin sunucusuna göre değişir sdn'nin tüm dcleri çok iyi mesela..

NESDelisi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,295
discord oyun oynuyosan mutlaka vardır bide hakkı abinin furkan abinin sdn forumun sdn nin osman oğuz koralın fln discord sunucularına üyeyim
Aynen.

Kullandığım çok iyi bir program, yorumları okudum da bazı arkadaşlar çocuklar var toxicler var demiş arkadaşlar o katıldığınız kişinin veya ekibin sunucusuna göre değişir sdn'nin tüm dcleri çok iyi mesela..
Bir çok sunucuda toxic var diye, genelleme yapmamak lazım.

Andromeda_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
79
Kullanıyorum. Hakkı Alkan sunucusunun kurucularından biriyim. Ayrıca bir çok sunucuda moderatörüm.

ghost_of_sparta

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
2,808
Kullanıyorum, ama öyle boş, saçma sapan oyun vs. sunucuları için değil. Sadece ders grupları, SDN grubu ve birkaç tane Linux yardım grubundayim. Ha bir de İngilizcemi geliştirmek için Discord partneri bir sunucu var. Orada yabancılarla konuşuyorum.