Discord Kullanım Anketi

Discord'u kullanıyor veya kullanmıyorum?

• Kullanılan toplam oy
    56
  • Anket kapatılmış .

Bu konuyu okuyanlar

Hollywoo

Profesör
Reaksiyon puanı
1,462
Kullanıyorum.Boş zamanlarda takılıyorum sunucularda.Güzel arkadaşlıklar kurmuşluğum olmuştu.Bence güzel bir uygulama ama biraz çocuklar var...

Castaft

Doçent
Reaksiyon puanı
900
Arkadaşlarla konuşmak için kullanıyorum neden kullanmayayım?

NESDelisi

Profesör
Reaksiyon puanı
1,295
Yok,Discord da daha fazla ve çocuk dediğim yaşı küçük olup toxiclik yapanlar.Gerçi yetişkin insanların da toxiclik yaptığı bir yer.
Sana katılıyorum, o yüzden sunucular sesli/isim, yaş veya kendini teyit sistemi yapıyorlar.

Hollywoo

Profesör
Reaksiyon puanı
1,462
Sana katılıyorum, o yüzden sunucular sesli/isim, yaş veya kendini teyit sistemi yapıyorlar.
Bu dediğin teyit olayı daha kötü.Mikrofonu olmayan insanlar sunucuya giremiyor.Ben her zaman sunucumda insanların davranışlarına göre alırım.

NESDelisi

Profesör
Reaksiyon puanı
1,295
Bu dediğin teyit olayı daha kötü.Mikrofonu olmayan insanlar sunucuya giremiyor.Ben her zaman sunucumda insanların davranışlarına göre alırım.
Bende kendilerini tanıtmalarını isteyeceğim, birkaç cümle yazın demek ağırlarına gidiyor sanırım. Toxic'lik yapacak adam onu atlatır yine yapar. Mikrofonlu teyit bir işe yaramıyor.

Asistan
Reaksiyon puanı
267
Ben daha yeni kullanmaya başladım. Bir sdnye katılacağım. Birde youtube kanalım için açtım hesabı.

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,714
Kullanıyorum, çünkü bazı arkadaşlarımla genelde orada yazışıyorum ve alışkanlık oldu.

AlperShal

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
Her gün en az 25 mesaj atıyorum gerek arkadaşlarımla olan sunucumda gerek kişisel mesajlaşmalarda. Ayrıca nadiren çöken bir altyapıları var. Bence çok kullanışlı. Discord Botu üretmeye başlayacağım ondan sonra daha da iyi olacak benim için.

xKemalC

Doçent
Reaksiyon puanı
627
Kullanmıyorum, bana çok boş zaman gibi geliyor.

EmreGndmr

Doçent
Reaksiyon puanı
686
boş bir uygulama kullanıyordum ama küçük çocukların bilmiş bilmiş konuşması zoruma gidiyordu sonra bıraktım
Genel "küçük yaş" kitlesi nedense çok bilgili olur bunları görünce seviniyorum,karşıma gelince yaşı hiç önemli olmuyor mükemmel sohbet edebiliyoruz.

Ama tabi ki toxic küçük yaşlarla da karşılaşmadım değil

Reaksiyon puanı
646
Genel "küçük yaş" kitlesi nedense çok bilgili olur bunları görünce seviniyorum,karşıma gelince yaşı hiç önemli olmuyor mükemmel sohbet edebiliyoruz.

Ama tabi ki toxic küçük yaşlarla da karşılaşmadım değil
normal normal takılan küçük yaş kitlesi problem değil ama girdiğim çoğu sunucuda vardı ve canımı sıkıyorlardı faşizim hakkında çok bilgili olduğunu zanneden birsürü çocuk gördüm ve bıraktım