Din Kütürü Öğretmeni 2 Kıza Tecavüz Etti...

Bu konuyu okuyanlar

aslan78

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadasim buradaki mesaj yazanlarin çogundaki hava aman yalan haberdir dini kotulemeye çalisiyolar efendim hoca yapmaz oyle sey felan filan diyolar. Bende diyorum ki neden bu kadar guveniliyo bu insanlara.

hrtc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
çorum/alacada bu adamın dersanesine gitmiştim..:))way ipne

hsngs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Başkasinin ipiyle kuyuya inilmez diye bir söz var hele bu ipin sahipleri
milliyet ile hürriyet gibi gazeteler olunca.

sazan06

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bu tür haberler geçmiştede yapıldı şimdide kampanya dahilinde tam gaz devam ediyor. KARTEL medyasının bu haberlerini iyi araştırmak gerekli. ''Bakınız: Fadime ŞAHİN ve saz ekibi.''

Fox.

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Yakında bizim dincide yapcak ta kız yok okulda :D

likable06

Asistan
Reaksiyon puanı
0

3556.jpg

Haber Tarih : 08 Ağustos 2008, 13:07
</B>

Din Kültürü Öğretmeni İki Kıza Tecavüz Etti!
Din öğretmeni, kuran kursuna gelen 15 ve 16 yaşlarındaki iki kıza tecavüz etti...
ÇORUM&#8217;da Ensar Vakfı Şube Başkanı 52 yaşındaki Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmeni Zekai İşler, 2 kız öğrenciye tecavüzde bulunduğu iddiasıyla dün çıkarıldığı nöbetçi mahkeme tarafından tutuklandı.

Olay, Kuran eğitimi almak için vakfa giden kızların, yaşadıkları olayı ailelerine anlatmasıyla ortaya çıktı. 16 yaşındaki Ö.Y., 3,5 aylık hamile olduğunu ve kendisine İşler&#8217;in tecavüz ettiğini söyledi. Yine vakfa Kur&#8217;an eğitimi için giden 15 yaşındaki E.G. de İşler&#8217;in tacizine uğradığı iddiasıyla ailesiyle birlikte savcılığa başvurdu.

Genel Merkezi İstanbul'da bulunan ve faaliyetleri arasında öğrencilere burs vermek, okudukları derslerle ilgili kurslar düzenlemek, konferans ve seminerler organize etmek olan Ensar Vakfı&#8217;nın Çorum Şube Başkanı ve Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmeni Zekai İşler, ise suçlamayı kabul etmedi.

Emniyetteki ifadesinin ardından dün adliyeye çıkarılan Zekai İşler, nöbetçi mahkeme tarafından tutuklanarak Çorum L Tipi Kapalı Cezaevi&#8217;ne konuldu.

Milliyet

HABER: Din Kültürü Öğretmeni İki Kıza Tecavüz Etti! Haberi - HABER SUPERONLINE
Camide Müslümanlık yapanlar oldukça fazla 5 rekat namaz kılıp adam olduğunu zannedenler var. Allah kimin ne olduğunu biliyor. O yüzden böyle şerefsizlerin olması doğal

Arslan_Azrail

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Allah'ın evinde camide çanta çalıyorlar içinde 8-10 milyar her müslüman dolandırıcı değil dürüsttür denmez ikincisi iranda bunlar kırbaçlanıyor veyahutta kafası uçuruluyor ama bizim ülkemizde sadece 10 sene veyahutta 14 böle bir şey varmı ben demiom iran gibi cezalar verin ama cezalar ağır olsunki bu memlekette fesatlıklar çıkmasın birde kız neden 3,5 aylık hamile olunca söylüyor anlamıom doğrusu ama şoku atlatamaması normal birde o kızlar ruhsal bozukluklar olcak o dinci ise oh tecavüz et bir kaç sene yat çık gene işle gene yap sonra başka bir şey yap her dinci iyi her solcu kötüdür denmez hem dinciler hayatta bizi insanlar gözünde hem Allah'ın gözünde iyi olmak için çalışırlar öğretirler yani o yüzden dincileri kötü gösterme çalışması olabilir solcuların kinini artırmak için olabilir tabi çünkü her habere inanırsak o zaman Adnan Oktar bir deliydi yok değildi o kaç fakülte bitirmiş Harun Yahya yazarıdır ona onca iftiralar atıldı birde komünistlerin bir sözleri vardır yalanı hep söyle millet sana yanlış olsa bile inanır ama hep söle...eğer böle haberler çıkartırlarsa böle böle buna benzer sağcılar kötü bir şeye düşer her görüldüklerinde hor görülür zaten ölede...o yüzden insanlar bu tür haberlere ne dieceğini şaşırdı birde bu fotoğraf niye var arkadaşım eğer varsa böle bir fotoğraf veyahutta vakıfta kamera varsa neden 3,5 ay önceden belli olmadı...yok illa haber ya fotoğraf olcak veyahutta kandırmaca olsun diorsanız atmayın bunları... cezalar caydırıcı olmadığı için polislerde yoruluor be!suudi arabistanda herkes dükkanı açık bırakıp namazına gidebilior bu memlekette önüne çantanı koyarsın namazda herifler onu çalarlar sen secdede iken ya birde bu memleket güzel memleket ben hükümete laf sölemiyorum Allah razı olsun onlar iyidirler ben devlete söylüom söyleyeceğimi çünkü akp hırsızın eli kesilmesi gibi vs. onun gibi caydırıcı bir kanun koysa diecekler e vahşet kendisinin başına geldimi öldürecem değilmi bir polis hep dermiş eli kesilmesinin bir hırsızın vahşet kendisinin başına geldi öldürecem böle şey olurmu CEZALAR CAYDIRICI OLURSA GAZETECİLER BÖYLE KÖTÜ KÖTÜ HABERLER YAZMAK YERİNE GÜZEL HABERLER VERİRLER SAĞOLSUN İNSANLARIN CANINI SIKMAK İÇİN YALANCIKTAN HABERLER KOYUYORLAR SIRF FLAŞ OLSUN DİE!!!

Son mesajlar