Din Kütürü Öğretmeni 2 Kıza Tecavüz Etti...

Bu konuyu okuyanlar

çıtırleblebi

Asistan
Reaksiyon puanı
0

3556.jpg

Haber Tarih : 08 Ağustos 2008, 13:07
</B>

Din Kültürü Öğretmeni İki Kıza Tecavüz Etti!
Din öğretmeni, kuran kursuna gelen 15 ve 16 yaşlarındaki iki kıza tecavüz etti...
ÇORUM&#8217;da Ensar Vakfı Şube Başkanı 52 yaşındaki Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmeni Zekai İşler, 2 kız öğrenciye tecavüzde bulunduğu iddiasıyla dün çıkarıldığı nöbetçi mahkeme tarafından tutuklandı.

Olay, Kuran eğitimi almak için vakfa giden kızların, yaşadıkları olayı ailelerine anlatmasıyla ortaya çıktı. 16 yaşındaki Ö.Y., 3,5 aylık hamile olduğunu ve kendisine İşler&#8217;in tecavüz ettiğini söyledi. Yine vakfa Kur&#8217;an eğitimi için giden 15 yaşındaki E.G. de İşler&#8217;in tacizine uğradığı iddiasıyla ailesiyle birlikte savcılığa başvurdu.

Genel Merkezi İstanbul'da bulunan ve faaliyetleri arasında öğrencilere burs vermek, okudukları derslerle ilgili kurslar düzenlemek, konferans ve seminerler organize etmek olan Ensar Vakfı&#8217;nın Çorum Şube Başkanı ve Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmeni Zekai İşler, ise suçlamayı kabul etmedi.

Emniyetteki ifadesinin ardından dün adliyeye çıkarılan Zekai İşler, nöbetçi mahkeme tarafından tutuklanarak Çorum L Tipi Kapalı Cezaevi&#8217;ne konuldu.

Milliyet

HABER: Din Kültürü Öğretmeni İki Kıza Tecavüz Etti! Haberi - HABER SUPERONLINE

OnLT

Dekan
Reaksiyon puanı
149
Birde din kültürü öğretmeni olacak. Anatomi öğretmeni olsa vay halimize :D

hangman

Asistan
Reaksiyon puanı
0
olabileceği ihtimali olduğu gibi, bana genelde bu tür haberler yıpratma politikası gibi geliyo...

WaterBoy

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Yuh artık şaşırdı millet ahir zaman herkesden korkacan valla.

Be5tE

Dekan
Reaksiyon puanı
5
önceden de böyle bir haber çıkmıştı . Arkadaşlar ister din öğretmeni olsuın ister başka bir şey olsun ne olursa olsun bu adamın kafasında böyle bir ... şey yatıyorsa yapar !,

çıtırleblebi

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Din öğretmeni olması !

AMa bence çok saçma tabii ben bu habere aaa din öğretmeniymiş demiyorum bak sen şu insan görünümlü ... ! diyorum

yok artık daha neler din öğretmeni diye böyle iftira atılması saçma olmaz mı ona bakarsanız toplumumuzun ahlak değerleri bu gibi insanlar yüzünden çöküntüye uğruyo sabahta bi haber baba kızına tecavüz etmişti buna ne demeli peki dimi ama

OnLT

Dekan
Reaksiyon puanı
149
(özür diliyorum ama) Yuh! öz kızımıymış?

Be5tE

Dekan
Reaksiyon puanı
5
yok artık daha neler din öğretmeni diye böyle iftira atılması saçma olmaz mı ona bakarsanız toplumumuzun ahlak değerleri bu gibi insanlar yüzünden çöküntüye uğruyo sabahta bi haber baba kızına tecavüz etmişti buna ne demeli peki dimi ama

Çevremizde konuyu saptıran o kadaaaaarr çok insan var kiii ....

Ama ne olursa olsun böyle insanı yaşatmayacaksın yaaa !!!

İdam olsun gebertilsin bu adamlar ben hiç acımam bu konuda .....

çıtırleblebi

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Türk'lerin dini tarafına karşı bi yıpratma politikası. Türk düşmanlarının, Türk'lere garezi olabilir mesela...

yahu bu türk düşmanları yapacaklarını yapıyorlar zaten her türlü örgüt v.s olsun pekii kızların tecavüze uğramış raporu delil olarak sunulursa ne söyleyeceksin bu konuda

berckai

Profesör
Reaksiyon puanı
9
yahu 28 şubat post modern darbesinde de böyle şeyh liderinin tecavüzüyle hükümet istifa ettirildi erbakan gururlu adam tabi o şeyhin alkolik olması tecavüz edilenin pavyon karısı olup örtülü namuslu insan konumuna sokulması

hep aynı şeyler

Be5tE

Dekan
Reaksiyon puanı
5
bidew 3.5 hamile kalmış peki bişe geldi aklıma diyelim ki böyle bişe yok kızlar uydurdu o zaman o kızlara ne olacak ..

En iisi toptan hepsini ...

hangman

Asistan
Reaksiyon puanı
0
yahu bu türk düşmanları yapacaklarını yapıyorlar zaten her türlü örgüt v.s olsun pekii kızların tecavüze uğramış raporu delil olarak sunulursa ne söyleyeceksin bu konuda
Sürekli bu tarz haberler çıkararak; olayı normal bişeye indirgemeye çalışıyo olabilirler; din kültürü hocası bile yapıyo sen de yap gibisinden.

OnLT

Dekan
Reaksiyon puanı
149
Kızların uyduracağını sanmıyorum. Ama din kültürü ögretmeninin de böyle birşey yapacaginida sanmiyorum. :S

Be5tE

Dekan
Reaksiyon puanı
5
Kızların uyduracağını sanmıyorum. Ama din kültürü ögretmeninin de böyle birşey yapacaginida sanmiyorum. :S

all bak biliyordum bir kişinin böyle yazacağını niyee yaa din kültürü diye adamın dokunulmazlığı falan mı var ????

Kızlar ufa yapmaz adam din k. öğret. yapmaz ..

Zaten başımıza ne geliyorsa bundna geliyor yaaa ...

ufaktır hapse atmayalım ..

Dİnci dir dokunmayalım ...

Çok yanlış hareketler bunlar :nono::nono:

çok sinir oldum yaaa kesin bu adamı bırakırlar bi kaç güne kadar :twisted::twisted:

hangman

Asistan
Reaksiyon puanı
0
all bak biliyordum bir kişinin böyle yazacağını niyee yaa din kültürü diye adamın dokunulmazlığı falan mı var ????

Kızlar ufa yapmaz adam din k. öğret. yapmaz ..

Zaten başımıza ne geliyorsa bundna geliyor yaaa ...

ufaktır hapse atmayalım ..

Dİnci dir dokunmayalım ...

Çok yanlış hareketler bunlar :nono::nono:

çok sinir oldum yaaa kesin bu adamı bırakırlar bi kaç güne kadar :twisted::twisted:
nie bıraksınlar ki? şimdiye kadar ne zaman dincidir dokunmayalım gibi bi düşünce tarzı oluşturuldu ki Türkiye'de?

EBB

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Din Kültürü ve Ahlâk Bilgisi Dersi;

İçeriği din ile alakasındançok dinle alakası olmayan konularla dolu bir ders..

Bu derslere giren hocaların vasfı bu dersi kaldıracak nitelikte değil..

İnsanları ahlâksızlığa sevkedecek her türlü serbestliği uygulamayı hayata geçirip;

- Aile planlaması adı altında "kürtaj"
- Çağdaşlaşma adı altında "evlilik dışı ilişki"
- Eğlence adı altında "yaz aşkları, çarpık ilişkiler"
- Eğitim adı altında "Kültürden uzaklaştırma"
- Özgür yaşam adı altında "Değerlerinden uzaklaştırma"

gibi konuları meşru kılarsanız..

- Din kültürü hocası da sapık çıkar..
- Doktoru da hastasına taciz de bulunur..
- İmamı da müezzinin eşine bilmem ne yapar..

Bu tür şeyler ortaya çıkar..

gelelim diğer konuya; Milliyet gibi gazeteler 28 şubat sürecinde olduğu gibi hiç olmayan olayları haber yapıp önümüze servis yaptılar.. Çoğumuzda bunları yedik..

Şahsen artık inandırıcı bulmuyorum.. En basit örneği;

Müslüm Gündüz Fadime Şahin Olayı..

Bu milletin değerlerine düşman bir büyük medya gurubu var.. Menfaat olmadığı müddetçe asla değerlerden bahsetmezler..

Ben bu olayı böyle değerlendiriyorum..

aslan78

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Allah kahretsin boyle ulkeyi hakkaten herkese bilgisayar kampanyasi yerine herkese sisme kadin kampanyasi yapsak daha fazla talep olur.
Bu haberi gerçekten taktir ediyorum belki birazcik ururukçu meraklilarina bir ders olmustur. Bazi arkdaslar dini yipratiyolar felan diyo o adam din kulturu ogretmeni iki tane kiza tecavuz ederken dini yipratmiyo ( ben kizlardanda supheleniyorum) ama gazete haber yapinca dini yipratiyo oyle mi.
Ben su anda turkiyenin yarisini hocalarin esiri olmus insanlar olarak goruyorum kendini camdan at dese onuda yapacaklar. Acaba hoca kizlarada bu sekilde mi tecavuz etti. Aç kizim aç yavrum sevaptir gibisinden. ( Ama sakin ha tum din kulturu hocalarini kapsayacak bir durum degil ben kendimden biliyorum ilk okulda bir din kulturu hacam vardi ismi Sinan o kadar iyi saf bi insandi ki ondan daha iyi bir ogretmen tanimadim. Sinif degistirince baska hoca geldi çocuklari doverdi her turlu pisligi vardi hatta burnunu karistirir on siradaki çocugun ustune atardi pisligi) ama ben arkdaydim.

hangman

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Allah kahretsin boyle ulkeyi hakkaten herkese bilgisayar kampanyasi yerine herkese sime kadin kadin kampanyasi yapsak daha fazla talep olur.
Bu haberi gerçekten taktir ediyorum belki birazcik ururukçu meraklilarina bir ders olmustur. Bazi arkdaslar dini yipratiyolar felan diyo o adam din kulturu ogretmeni iki tane kiza tecavuz ederken dini yipratmiyo ( ben kizlardanda supheleniyorum) ama gazete haber yapinca dini yipratiyo oyle mi.
Ben su anda turkiyenin yarisini hocalarin esiri olmus insanlar olarak goruyorum kendini camdan at dese onuda yapacaklar. Acaba hoca kizlarada bu sekilde mi tecavuz etti. Aç kizim aç yavrum sevaptir gibisinden.
kendi fantazilerini anlatıosun heralde...

aslan78

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Hop ne demek lan kendi fantazilerini anlatiyon o hocanin fantazisi.

aslan78

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadas inanmiyom bu ulkeye o kadar baslanmislarki bu iki tane ufurukçuye adam tecavuz ediyo mahkemeye çikiyo içeri atiyolar kiz hamile ama halen yapmaz din kulturu ogretmeni. Ya bu kadar mi eliniz kolunuz bagli acaba senin kiz kardesine yapsalardi ayni olayi hala inanmayacakmiydin diye merak ediyorum.

Be5tE

Dekan
Reaksiyon puanı
5
o hep vardı diye bilirim ben umarım yanlış biliyordumdur ...

Şerefsiz,

Şahsiyetsiz,

Adi mahluk,

...vs,vs.

Bu ve buınun gibileri konuşmaya , gündeme taşımaya gerek yok. Direk kafasını uçuracan bitecek gidecek. Bu ülkede idam olmazsa bu tür olaylar ve benzerleri bitmez .

hangman

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadas inanmiyom bu ulkeye o kadar baslanmislarki bu iki tane ufurukçuye adam tecavuz ediyo mahkemeye çikiyo içeri atiyolar kiz hamile ama halen yapmaz din kulturu ogretmeni. Ya bu kadar mi eliniz kolunuz bagli acaba senin kiz kardesine yapsalardi ayni olayi hala inanmayacakmiydin diye merak ediyorum.
kime hitap ettiğini sölesen?