Dikkatli Olun!

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
merhaba arkadaşlar yeni bir dolandırılma sistemiyle karşı karşıyayız belki rastlayan olmuştur

olay şu şekilde işliyor: sizi ttnet adı altında arıyolar anneler günü haftasında yapılan çekilişle saat kazandınız diye marka bir saat aaa ne güzel diyip seviniyorsunuz sizden adres almak için daha sonra geri dönüş yapacaklarını söyleyip kapatıyolar daha sonra tekrar aranıyosunuz yine ttnet adı altında işte saat kazandınız felan filan adres bilgilerinizi istiyolar sevdiğim bi abi buna inanıp adresini veriyor ve kargo ücreti olaraktan 19.90 tl ücret isteniyor kargo bir gün içinde geliyor kargoyu alıyor ücreti ödüyor ve kutudan 5 tlık saat çıkıyor markadan eser yok sadece kargoyu aldığına dair imza atıyor be arkadaş madem onay verdin kargocunun yanında açıp bi incelesene kutuyu ya kum koyup gönderselerdi dikkatli olalım ey a hali oyuna gelmeyelim bu bir bilgilendirme yazısı

ve not: TTNET ORGANİZESİNDE BÖYLE BİR AKTİVİTE YOKTUR BÖYLE ARANIRSANIZ TEŞEKKÜR EDİP KAPATIN

YADA TTNET MÜŞTERİ HİZMETLERİNİ ARAYIP BÖYLE BİR ÇEKİLİŞ OLUP OLMADIĞINI ÖĞRENİN DAHA SONRA GEREKEN CEVABI VERİN​

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Kargoyu almak zorunda degilsin birsey satin almadin belge imzalamadin sonuçta

-Hewal-

Dekan
Reaksiyon puanı
11
Ttnet ulu Orta tüm bilgilerimizi pazarlığa çıkarır ise olacağı budur.

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Kargoyu almak zorunda degilsin birsey satin almadin belge imzalamadin sonuçta

şöylede olabilir saat güzel hoş bir şey ise ihtiyacımda varsa saate alınır ozaman dandik bir saatse ben olsam kargonun yanında açardım kutuyu incelerdim

serhat1763

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben eski ttnetliyim 3 aydan buyana günde 2-3 çağrı merkezi tarafından aranıyorum günde 20 ye yakın reklam mesajı geliyor ttnet bilgilerimizi herkese dağıtıyor bu yüzden telefonumu değiştirmeyi düşünüyorum ttnet iyice orta malı oldu

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
[MENTION=45696]seha[/MENTION]t1763 telefonu değil hattı değiş daha ucuza gelir :)