Dikkatinizi Çekti Mi Acaba?

Bu konuyu okuyanlar

Neotiger

Profesör
Reaksiyon puanı
41
SDN Forumda Sanki Kız Üyeler Kalmadı Gibime Geliyor. Acaba Sizinde Dikkatinizi Çekti Mi? (Kızlar Bişi Bilmiyor Hehehe)...:wheelchair:

BuzzKnight

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Avatarları bayan olanları saymasak,bayan üyeler bu aralar pek görünmez oldular

Mai Nai

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Bencede avatarları bayan olanları saymayın :D

Neotiger

Profesör
Reaksiyon puanı
41
Alengirli Senden Bi Açıklama Bekliyoruz. Bunu Sebebi Ne? :D kızların soyu tükeniyo abooo

Peter

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
88
Ama çok kötü oluyo öle ya en azından bayan üyelerin yanında "Bayan üye" yazsa sorun kalmıycak :D
hatta benim kafama takılan bi üye vardı acaba bayan mı erkek mi die 2.SDN Msn buluşmasında sordum bay'mış :D

Alengirli

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
Neotiger bey kardeşim, kendilerini Bora Bora adalarına tatile gönderdik. Geldiklerinde sizin iletişim bilgilerini veririm gruba. Artık gerisi size kalmış (Axe Africa).

Neotiger

Profesör
Reaksiyon puanı
41
Bora Bora Adaları Ne?

Neotiger

Profesör
Reaksiyon puanı
41
Gitmeyi kafaya koydun herhalde :D
borabora_island.jpg

Güzelde Yermiş Bak. Gidiyom Tamam Ama Banlanarak Değil :innocent: Bir Neotiger Shot Çekeyim Orda Beee Denizde Sörf Yapsın Top Misafir Sayısına Nak 19, Her Seferinde Bunlara Üye Olun Diyom Olmuyolar... Misafirler! Eğer Öyle Yaparsanız Adınız '' Gir Çık Misafirleri Diye Kalacak!!'' Ona Göre

hta1905

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
SDN Forumda Sanki Kız Üyeler Kalmadı Gibime Geliyor. Acaba Sizinde Dikkatinizi Çekti Mi? (Kızlar Bişi Bilmiyor Hehehe)...:wheelchair:
Açıkçası hiç dikkat etmedim.Hem burası teknoloji forumu,kim kız,kim erkek incelememek gerek.Kızlar genel olarak teknolojiye uzaklar(benim tanıdıklarım öyle en azından).Çünkü başları sıkışınca çözecek bir abileri,babaları,arkadaşları,sevgilileri var :D

Neotiger

Profesör
Reaksiyon puanı
41
Açıkçası hiç dikkat etmedim.Hem burası teknoloji forumu,kim kız,kim erkek incelememek gerek.Kızlar genel olarak teknolojiye uzaklar(benim tanıdıklarım öyle en azından).Çünkü başları sıkışınca çözecek bir abileri,babaları,arkadaşları,sevgilileri var :D
ben ne dedim bak kızlar bişey bilmiyor diye yaaa doğruymuş demek

StryKer

Doçent
Reaksiyon puanı
5

Bende sana bişey diyim. Kız üye kalmadığından bu yana SDN de huzursuzluk kalmadı. Bu dikkatinizi çekti mii? Neydi yaa önceden bi ara SDN de kaos çıkmıştı. Toplu intiharla hepsi temizlendi :) hepimize hayırlı olsun. Kız erkek değil bilgiye bakalım..

Neotiger

Profesör
Reaksiyon puanı
41
Trooooooooooooooooooooooooyyyyyyyyyyyyyyy Türkiye'ye Gel, Geldiğin Saat Senin Ofisinde Gece 00:00 civarında Koltuğu Arkaya Dönük Seni Bekliyor Olacağım CeBİT'çi Seni... (konu dışına çıktım)

emubaltaci

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
129
kız kalmadı arkadaslar forumumuzn soyu devam edemityecek :D dünya bir sonla karsı karısya

Neotiger

Profesör
Reaksiyon puanı
41
kız kalmadı arkadaslar forumumuzn soyu devam edemityecek :D dünya bir sonla karsı karısya
Troy'un Yüzünden Ne Olacak Adam CeBIT'e Gitmiş Beni Unutmuş. Almancada Biliyom. Kızlarla Sen Çık Görürsün. Ben Gelseydim Troy'un Yanına Bile Yaklaşmazlardı. Bide Gelmek İsteyenler Var Mı Diye Konu Açardı

emubaltaci

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
129
boşver sen almanyayı tsubasa izle sen :)

Neotiger

Profesör
Reaksiyon puanı
41
boşver sen almanyayı tsubasa izle sen :)
Gözüm Ne Almanya'da nede CeBIT'te Artık Amacımı Anladın... Aslında Ben 6 Yaşına Kadar Almanya'daydım Oradan Almanca Öğrendim. Ben Tokum İstemem. Almanya'yı Zaten Benim Amacım Belli

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
Burada da mı millet kız peşinde?

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
360 derece döndürdüysem haklı olurum ama. :D

Neotiger

Profesör
Reaksiyon puanı
41
360 derece döndürdüysem haklı olurum ama. :D
(Şşşşt Çaktırma Onu da Yaparız) Aslında Ben SDN'ye Girerken, Sigara Dumansız Meyhane Gibi Hissediyorum Burayı Şu Sıralar :devil: Ben Himalaya ya Gidiyom Beğenmedim O Adayı

vabeste

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Eminim onlar şimdi ders çalışıyorlardır malum havalar ısınıyor,tatili haketme mantelitesi var onlarda:D

Neotiger

Profesör
Reaksiyon puanı
41
Eminim onlar şimdi ders çalışıyorlardır malum havalar ısınıyor,tatili haketme mantelitesi var onlarda:D
Olabilir. Ama Bide Öncedende Kız Sayısı Azdı. Mesela 2-3 Tane Vardı

Halley Corpuscallosum, Be5te, Şirine Dahada Tanımıyoruz Yok Çünkü Bide Bunlar Banlandı.

Mai Nai

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
157
europass kızlarla günmü yapacan :)