Dikkatinizi Çekti Mi Acaba?

Neotiger

Profesör
SDN Forumda Sanki Kız Üyeler Kalmadı Gibime Geliyor. Acaba Sizinde Dikkatinizi Çekti Mi? (Kızlar Bişi Bilmiyor Hehehe)...:wheelchair:

Peter

Dekan
Onursal Üye
Ama çok kötü oluyo öle ya en azından bayan üyelerin yanında "Bayan üye" yazsa sorun kalmıycak :D
hatta benim kafama takılan bi üye vardı acaba bayan mı erkek mi die 2.SDN Msn buluşmasında sordum bay'mış :D

Alengirli

Dekan
Neotiger bey kardeşim, kendilerini Bora Bora adalarına tatile gönderdik. Geldiklerinde sizin iletişim bilgilerini veririm gruba. Artık gerisi size kalmış (Axe Africa).

Neotiger

Profesör
Gitmeyi kafaya koydun herhalde :D

Güzelde Yermiş Bak. Gidiyom Tamam Ama Banlanarak Değil :innocent: Bir Neotiger Shot Çekeyim Orda Beee Denizde Sörf Yapsın Top Misafir Sayısına Nak 19, Her Seferinde Bunlara Üye Olun Diyom Olmuyolar... Misafirler! Eğer Öyle Yaparsanız Adınız '' Gir Çık Misafirleri Diye Kalacak!!'' Ona Göre

hta1905

Profesör
SDN Forumda Sanki Kız Üyeler Kalmadı Gibime Geliyor. Acaba Sizinde Dikkatinizi Çekti Mi? (Kızlar Bişi Bilmiyor Hehehe)...:wheelchair:
Açıkçası hiç dikkat etmedim.Hem burası teknoloji forumu,kim kız,kim erkek incelememek gerek.Kızlar genel olarak teknolojiye uzaklar(benim tanıdıklarım öyle en azından).Çünkü başları sıkışınca çözecek bir abileri,babaları,arkadaşları,sevgilileri var :D

Neotiger

Profesör
Açıkçası hiç dikkat etmedim.Hem burası teknoloji forumu,kim kız,kim erkek incelememek gerek.Kızlar genel olarak teknolojiye uzaklar(benim tanıdıklarım öyle en azından).Çünkü başları sıkışınca çözecek bir abileri,babaları,arkadaşları,sevgilileri var :D
ben ne dedim bak kızlar bişey bilmiyor diye yaaa doğruymuş demek

StryKer

Doçent

Bende sana bişey diyim. Kız üye kalmadığından bu yana SDN de huzursuzluk kalmadı. Bu dikkatinizi çekti mii? Neydi yaa önceden bi ara SDN de kaos çıkmıştı. Toplu intiharla hepsi temizlendi :) hepimize hayırlı olsun. Kız erkek değil bilgiye bakalım..

Neotiger

Profesör
Trooooooooooooooooooooooooyyyyyyyyyyyyyyy Türkiye'ye Gel, Geldiğin Saat Senin Ofisinde Gece 00:00 civarında Koltuğu Arkaya Dönük Seni Bekliyor Olacağım CeBİT'çi Seni... (konu dışına çıktım)

Neotiger

Profesör
kız kalmadı arkadaslar forumumuzn soyu devam edemityecek :D dünya bir sonla karsı karısya
Troy'un Yüzünden Ne Olacak Adam CeBIT'e Gitmiş Beni Unutmuş. Almancada Biliyom. Kızlarla Sen Çık Görürsün. Ben Gelseydim Troy'un Yanına Bile Yaklaşmazlardı. Bide Gelmek İsteyenler Var Mı Diye Konu Açardı