Digiturkplay Rezaleti!!

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Türkiyedeki internet hızları internetten 90 dk lık bi maçı izlemeye müsait değil.... DigiTürk ün bu internetten maç kampanyası bana hiç cazip gelmemiştii....

NikeSteeL

Dekan
Reaksiyon puanı
131
Etkileşim

Duymuyorsun Bile Bizi Sadece Kendin Bağırıyosun . Fazla Dik Alıyorsun Cümleleri Uslüp Dersi Verdiğimiz Yok Sadece Dikkatini Çekiyoruz Bu Duruma Ve Şu Anki Haline Durumda Sonuna Kadar Haklısın Ama Webden Verilen Hizmetinin Bu Tür Sorunları Olduğunu az Buçuk Kestirmiş Olman Lazım Madem İnternet Adamısın Kesin Biliyorsun !Heleki Derby Maçlarda Sorun daha da Büyüyecek Sunucular Yetemeyecektir Bu Sistemin Gelişmesi biraz Zaman Alıcak Ödediğin Parayı Geri Alamassın Ama Operatöre Bela Okuyarak Bir yere varacağını Zannetmicek Kadar Akıllısın !

Ders Vermiyorum Kesinlike Altını Çizerim Son Kelimenin . Sadece Dikkatini Çekmek İstiyorum

Sevgiyle Kal

Etkileşim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben ''insanlık'' naraları atanalrı ve insanlıktan bahsetmeyi bu akdar basite indirgeyenlere yazmıştım son mesajımı.

Bugün bu iletişimi okuyup '' insan ol'' diyenlere yarın en ufak hadisede ''insan ol'' derlerse acaba ne düşünürler?

İşin o boyutunu senin gibi yazan biriyle konuşurum ama ''özlü söz'' yazma yarışına girenleri anlayamıyorum

---------- Post added at 22:04 ---------- Previous post was at 22:01 ----------

Hele bu ''özlü söz '' yazma konusu ''insanlık'' ise orada dur derim arkadaş.. O zaman hayata dair yaşantısını anlatan herkese insanlık dersi vereceksek işimiz var kim bu haddi kendisinde nasıl bulur.

Beo

Doçent
Reaksiyon puanı
6
Uzatmayın gençler , şimdi çıkıcak mod arkadaşın biri konuyu kilitlicek.

Bu benim hiç istemediğim bir durum. Yeni bi konu açın orda tartışın.

ZorhaK

Rektör
Reaksiyon puanı
259
birazdan fb ts maçı var digitürk web tvye 1 saattir giremiyoum.

Haram olsun aldıgınız paralar..

---------- Post added at 18:46 ---------- Previous post was at 18:44 ----------

düzenleme: 1 saattir girmiyordu ben bu mesajı yazınca sayfa açıldı.. her maç bir sorun yahu nerden bulaştık bunlara

---------- Post added at 18:48 ---------- Previous post was at 18:46 ----------

offbu kez de üye girişi yapınca hata veriyor..

biiiiiiipp... hey sizin vereceğiniz maçın dsajklfshafakşf adsjaılfşhas.....

by10ur

Profesör
Reaksiyon puanı
7
internetten kaliteli bir yayın için 100mb net lazım yoksa yayın geç geliyor donuyor vs... İnternet tv şuan türkiye'de zor smile web tv var beta aşamasında o güzel internet hızına göre yayın kalitesi veriyor hiç donmadan izliyorum ama arada yayın gidiyor onda'da beta olduğu için herhalde daha türkiye'de internet tv tam oturmamış anlaşılan.

BrknEs

Dekan
Reaksiyon puanı
166
ben kullanıyorum ama ücretsizleri :D

lauset

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Herkesin hem fikir olduğu yani çoğunluğun sana uslubun biraz ağır olmuş,düzeltmen gerektiğini belirtmiş paradan önemli olan şey önce insan olmaktır,Paranı daha faydaları ihtiyaçların için harcayabilirsin.

ugrygl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
1 aylık paket aldım bugün ve tam maç başlarken yayın gitti ve site unavailable oldu. 37 dakika müşteri hizmetlerini bekledim sonunda paramı iade edeceklerini söylediler. inşallah pek ümidim yok ama maçıda kaçırdık. çok kötü bir hizmet kınıyorum. kimseyede tavsiye etmiyorum.

ugrygl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
bu kadar kötü bi site olamaz digiturkten bahsediyorum bedava kişisel siteler bile daha iyi buneya şuan bile açmıyo şaka gibi.

mavi_seyytan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
lanet olsun böyle siteye bıktım vallahi billahi.

---------- Post added at 13:47 ---------- Previous post was at 13:21 ----------

sikayetvar.com da şikayetlerinizi iletin arkadaşlar sesimizi duyuralım

malatya

Profesör
Reaksiyon puanı
6
valla son 2 haftadır canavar gibi.o kadar kötü söz konuştuk duydularmı acaba.

hobidik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba arkadaşlar,
digitürk mağduru olarak buradayım, bu adamlar alışkın zaten müşteriyi söğüşlemeye...
Bu akşamki galatasaray-fenerbahçe maçını digiturkwebtv satın aldım ama tam bir rezaletti yayın maçın toplam 15 dk. ancak seyredebildim. Telefonda muatap bulmak imkansız kendilerine aşağıdaki gibi bir msj attım, cvb gelirse onuda buraya eklerim. Aman ha kendinizi digiturkwebtv den koruyun...

Sevgili digitürk,
Digiturkwebtv'den bu akşam, ikinci defa maç satın aldım. İlk seferinde problemsiz izledim, ancak bu akşam tam bir kabus oldu maç yayını. Canlı destek görevlisi arkadaşın bütün direktiflerini( kablo ile internete bağlandım-10 Mbps superonline bağlantım var-,virüs programını kapattım,güvenlik duvarını kapattım) yerine getirmeme rağmen ekrandaki ''buffering'' yazısından kurtulamadım.Bu akşam benden aldığınız 19.99 tl nin karşılığı olan hizmeti bana veremediniz sevgili digiturk, tam bir rezaletti. Konu ile ilgili açıklamanızı merakla bekliyorum. Ancak, digiturk'un genel politikası gereği müşteriyi pek umursamayacağınızı biliyorum. Konu ile ilgili bilgilendirir ve geçerli bir açıklama yaparsanız beni çok şaşırtırsınız. Lütfen digitürk olarak beni şaşırtın ve parasını alıp insanlara sattığınız hizmetin karşılığını neden veremediğinizi bir açıklayın....Ve bunun telafisini yerine getirip getiremeyeceğinizi bi yazın bana n'olur...
Şunu asla unutmayın ki müşteri sizin zannettiğiniz kadar salak değil artık bu ülkede.....
Merak ve sabırsızlıkla bekliyorum cevabınızı, esen kalın......

uma350

Profesör
Reaksiyon puanı
70
Valla bizde bugün arkadaşlarla netten izledik ufak tefek takılmalar oldu ama öyle çok büyük kesintiler olmadı doğrusu gayet güzeldi..

ulaş35

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Valla tüketici haklarına şikayetini bildir , biz kişi olarak hakkımızı aramadığımız sürece kimse bize hakkımızı vermez.
Benimde bugün başıma bi olay geldi sgk da , 86 eylül doğumlu olarak 25 yaşımı doldurduğumu ve hatta 26 yaşımda olduğumu iddaa ederek emekli annemin üzerinden bakılamayacağım konusunda tartıştığım memuru 4-5 tane farklı yere şikayet ettim.İşim oldu ama ben ısrar etmesem olmayacaktı.

tarıkbuğra

Doçent
Reaksiyon puanı
3
bi ara digıturk web tv nın açığından yararlanıp bedava ızlenıyordu.şuan böyle bır durum sözkonusu değil mı?

hobidik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
parayla izlenemiyor ki bedava izlensin:))

byharby

Profesör
Reaksiyon puanı
21
Yorumculardan biri google'a yazsak çıkar mı falan demişti. Buyrun şimdilik ilk sıralarda :)
51oob9.png

WhiteHawk

Profesör
Reaksiyon puanı
43
En kuvvetli bilgisayar ve internet hızında izliyorum yani izleyemiyorum.Digitürk ün verdiği cevap derbi maçlarda çok yüklenme var server lar yeterli gelmiyor.Satarken öyle demiyorsunuz ama.Paramızla rezil oluyoruz.Hakkımı helal etmiyorum.Aldığınız para haram olsun.

raxetul

Profesör
Reaksiyon puanı
31
Türkiye'de IPTV mi. Güldürmeyin, bu ISP'ler ile daha en az 3-4 yılı var.

izomerix

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Konuyu ve yorumları okudum. Beo nickli arkadaşa sesleniyorum. Google'da arama yapanların bu sorunu görmesi adına konuyu web sitemde dile getireceğim. Hatta senin ya da diğer arkadaşlarının da eklemek ya da iletmek istedikleri bir görüş, resim vs varsa yazıya eklemekten mutluluk duyarım. Zira bu Digitürk'ün tek skandalı değil. Daha önce yine web sitemde ( http://www.haberdisk.com/digiturk-kullanici-fatura-sikayetleri-abonelilk-sorunlari/) benzer bir skandalı gündeme getirmiştim. Birkaç saat içinde de bu konuyu gündeme getireceğim.

semih61

Profesör
Reaksiyon puanı
43
çevremde ınternetten yasal olarak digiturk u ızleyenlerın hepsı cok memnun senın ınternet baglantında bır sıkıntı olmalı

sezerbjk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bıktım artık ben bu digiturkten..3 haftadır Beşiktaş'ımın maçlarını izleyemiyorum.Görüntü kalitesinin çamurlaşmasına, maç izlerken bir anda izleyebilmek için giriş yapmalısınız gibi saçmalıklarla yayından atmasına alışmıştım artık ama 3 haftadır maç başlamadan yada maçın ortasında "Bu yayını izlemeye yetkiniz yok" diyerek yayından atıyor ve bir daha 30-40 dk yayın gelmiyor.Canlı sohbette robot ile, müşteri hizmetlerinde bekleme jingle ile sohbet ediyorsunuz.Hasbel kader müşteri temsilcisi ile görüşme şansınız olur ise söylediği şey telekom çakması "modeminizi açıp kapatırmısınız?".Sen serverini açıp kapat ey digiturk, haram zıkkım olsun verdiğim paralar.

webtv2z.png

webtvcy.png

mila12

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
255
Normalde de takılmalar oluyor. Derbi maçlarında çöküyor neredeyse. Geçen seneki alternatif yayınlarından ve kalitesinden eser yok bu sene

ugrygl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
çevremde ınternetten yasal olarak digiturk u ızleyenlerın hepsı cok memnun senın ınternet baglantında bır sıkıntı olmalı

derbi maçlarda yayın gidiyor arkadaşım lafı uzatmaya gerek yok. herkesin artık interneti gayet hızlı. fiber optik kabloyla bağlanıyorum piyasadaki bir çok harddiskin yazma hızından fazla hızda netim var. bilmem anlatabildim mi ?

yo£cu

Asistan
Reaksiyon puanı
2
verdiğim paralar haram olsun bu hizmete
iptal da etmiyorlar başvuracağımız bi merci var mı iptal ettirsek.