Digiturkplay Rezaleti!!

Beo

Doçent
Reaksiyon puanı
6
Merhaba arkadaşlar ;

Digiturkwebtv
sitesini duyanlarınız olmuştur.

Buradan sezonluk paket almıştım , 100 tl'ye.

Aldığıma pişman oldum , keşke o gün kredi kartımın limiti dolu olsaydıda alamasaydım bu paketi.

Şikayetlerim ;

1. 7 Mbit internetim var maçları 1200 kbps kalitesinin üstünde izleyemiyorum.

2. Sürekli görüntü kalitesi düşüyor.

3. Maçın yarısında yayın kesiliyor , yeniden giriş yapmak zorunda kalıyorum.

4. Derbi maçlarda siteye 1-2 saat önceden girip yayını açmak gerekiyor. Hata yapıpta maç saatinde girmeye çalışırsanız site açılmıyor. Derbi maçlarda yayın kalitesi 100-400 kbps arasında gidip geliyor ve sürekli donuyor.

5. Siteye giriş yapmak istediğinizde çoğu zaman "Şu anda teknik bir hata oluştu.
Lütfen tarayıcınızı kapatıp tekrar giriş yapınız." hatasıyla karşılaşıyorum.

6. Canlı destek diye birşey koymuşlar hizmet vermiyor. Hiçbir zaman destek alamadım.

Ve şu an Bursa - Fenerbahçe maçını izlerken yayın yarıda kesildi , siteden logout olmuşum. Yayını izlemek için giriş yapmayı deniyorum "Şu anda teknik bir hata oluştu.

Eminim bu sorunları yaşayan benden başka birçok arkadaş vardır.

Digiturkwebtv'yi kimseye tavsiye etmiyorum , paranız boşa gider.

Ve son olarak Google'da "digiturkwebtv" aramasında bu sitenin tanıtımlarını değilde , şikayet konularını ön plana çıkaracağım. Evet ben bunu başaracağım.

iersin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şu güne kadar hiç bir problemle karşılaşmadım. Bağlantım 7 mbit, 2600 kpbs yle izliyorum. Aynı senin gibi 100 tl ye almıştım gayette memnunum, hiç bir kesinti ve sorun yaşamadım. Aynı şekilde 3-4 arkadaşımda aldı onlar da böyle sorunlarla karşılaşmadılar. Bence senin pc den kaynaklanan sorunlar vardır...

kafilem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şu güne kadar hiç bir problemle karşılaşmadım. Bağlantım 7 mbit, 2600 kpbs yle izliyorum. Aynı senin gibi 100 tl ye almıştım gayette memnunum, hiç bir kesinti ve sorun yaşamadım. Aynı şekilde 3-4 arkadaşımda aldı onlar da böyle sorunlarla karşılaşmadılar. Bence senin pc den kaynaklanan sorunlar vardır...
:huh::huh:
http://www.digiturkwebtv.com.tr/Club/UyeGirisi.aspx
ve mutlu son
The service is unavailable.
bumu sorunsuz :D yazıklar olsun digiturkwebtv

Etkileşim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hızım 8 mbite kadar destekliyor.İlk mesajdaki şikayetlerin hepsine katılıyorum.az önce ligtvyi aradım bi güzel kalaylamak için telefonu açan olmadı..adi hrifler...

---------- Post added at 21:34 ---------- Previous post was at 21:30 ----------

PAra haram olsun..lig tv tek başına bütün maçları vermese keşke bir rakip olsa o da maçları verse ne güzel olurdu..

o zaman bu vurdunduymazlık olmazdı..

Adi p..... ben sizn dsadfasdsadfasd a...gfrdsjvgdsfjlpş s jjolsşdajsdısşlad

eray045

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
250
Şuan çoğu kişi şikayetçi
link isterseniz vereyim, bedava :D

beyazmurat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar ;
http://www.digiturkwebtv.com.tr
Digiturkwebtv
sitesini duyanlarınız olmuştur.

Buradan sezonluk paket almıştım , 100 tl'ye.

Aldığıma pişman oldum , keşke o gün kredi kartımın limiti dolu olsaydıda alamasaydım bu paketi.

Şikayetlerim ;

1. 7 Mbit internetim var maçları 1200 kbps kalitesinin üstünde izleyemiyorum.

2. Sürekli görüntü kalitesi düşüyor.

3. Maçın yarısında yayın kesiliyor , yeniden giriş yapmak zorunda kalıyorum.

4. Derbi maçlarda siteye 1-2 saat önceden girip yayını açmak gerekiyor. Hata yapıpta maç saatinde girmeye çalışırsanız site açılmıyor. Derbi maçlarda yayın kalitesi 100-400 kbps arasında gidip geliyor ve sürekli donuyor.

5. Siteye giriş yapmak istediğinizde çoğu zaman "Şu anda teknik bir hata oluştu.

6. Canlı destek diye birşey koymuşlar hizmet vermiyor. Hiçbir zaman destek alamadım.

Ve şu an Bursa - Fenerbahçe maçını izlerken yayın yarıda kesildi , siteden logout olmuşum. Yayını izlemek için giriş yapmayı deniyorum "Şu anda teknik bir hata oluştu.

Eminim bu sorunları yaşayan benden başka birçok arkadaş vardır.

Digiturkwebtv'yi kimseye tavsiye etmiyorum , paranız boşa gider.

Ve son olarak Google'da "digiturkwebtv" aramasında bu sitenin tanıtımlarını değilde , şikayet konularını ön plana çıkaracağım. Evet ben bunu başaracağım.

lanet olasıların web sitesinde bende de aynen yukarıdaki sorunlar oluyor. Acemilerin yapacağı iş ancak bu kadar olur. Sadece derbi maçları için aldım ama açmıyor site. Derbi maçlarını seyredemedikten sonra ne yapıyım böyle işi.

Etkileşim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Googleye digitürk web tv yazınca rezillikleri çıkar mı ilk sayfalarda..

anahtar kelimeleri girelim : digitürk web tv rezil işe yaramaz

NecronomicoN

Profesör
Reaksiyon puanı
12
bugün yarım sezonluk paket almıştım. ilk maçım bursa fener maçıydı ve ilk maçta çuvalladı. halbuki internette okuduğum yorumların neredeyse hepsi olumluydu. bugün bir sorun oluştu heralde. birisi ilk yarının ortasında diğeri de 2.yarının başında olmak üzere 2 kere yayın koptu. dolayısıyla aşağı yukarı 25 dk eksik izledim maçı.

edit: son yarım saati rahat izledim, walla harika bi maç oldu iyi ki o aralarda kesilmedi :D

edit2: siz 100 liraya alabilmişsiniz tüm sezonu. ben 70e anca yarım sezon aldım :( kaçırdım o tüm sezonu 99 liraya olan kampanyayı. şuan tüm sezon 130 lira.

erdcan

Doçent
Reaksiyon puanı
14
Ondan sonra kaçak yayın izlemeyin diyorlar. ulan her hafta aynı sıkıntı. parolamı unuttum'a tıkladım. sistemde mail adresi bulunamadı dedi. saçmalığa bak. veritabanı ne kullanıyorlarsa zıctı resmen. seneye görüşürük. bir daha alırsam. kaçak izleyecem anasını satim.

beyazmurat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bence bu beceriksizliği kim yapıyorsa Digitürk yöneticilerinin o hıyarları işten atması lazım. İşi bilen adama versinler.

NecronomicoN

Profesör
Reaksiyon puanı
12
hayır adam akıllı izletmicekseniz bırakın justinde biz rahat rahat izleyelim di mi :D vermeyin elalemi mahkemeye falan

S_T_A_L_K_E_R

Profesör
Reaksiyon puanı
40
Kaçak sağolsun. Karaköy'de kaçak uydu alıcıları bile satılıyor artık. Nasıl yaptılar bilmiyorum ama uydudan kaçak yayın var. Makina 300 lira senelik de 100 lira veriyorsun, sonra televizyonun karşısına geçip BÜTÜN Digitürk kanallarını sınırsız izliyorsun...

NETWORK

Profesör
Reaksiyon puanı
115
Abartma bu kadar ben su zamana kadar hıc bır sorun dahı yasamadım...
senın pc ın de sorun vardır..
kaldı kı canlı destek olayın da hıc bır sorun yasamadım
sen bır sorun yasamıssın oyle yada boyle onu oyle bır abartmıssın kı kendını her konuda haklı goruyorsun...
abartının da ustune cıkmıssın...

mustafax

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Anlaşılan bazı arkadaşların sütten baya ağzı yanmış, ben şu an ki durumu bilmiyorum ama geçen sene sorunsuz bi şekilde izliyoyordum, yayını arada durdurup sakatlıklarda felan ileriye alıyodum :)
O kadar da sinirli olmayın bence, varsa bi sorun düzeltilir umarım.

ekrem72

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
Çok sık olmamakla birlikte ara sıra sorunlar oluyor. Bursa maçı tam bir eziyet oldu ama ona katılıyorum.

Etkileşim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Digitürk web tv son gaftalarda resmen zulmediyordu bir kısım abonesine.son haftalarda 100 kb/sn lik kaliteyle(!) sahadaki futbolcuları bile seçemeden izliyordum maçların çoğunu.

Üstüne bir de cuma FB maçı ertesi gün GS maçının belirli bölümünde site çöktü maçın belli bölümlerini hiç izleyemedim.

o sinirle canlı destek bölümüne de tıkladım telefonla da aradım ancak bir muhatap bulamadım karşımda.Bugün sabah sakin bir zamanda canlı destek bölümüyle aşağıdaki konuşmaları yaptım ve bugün bütün maçları şuanda da BJK maçını (bu arada maç 2-0) :) 1200 kb/snye ile izliyorum

2rwmesp.jpg

34orner.jpg

sdelta

Profesör
Reaksiyon puanı
140
İnsan gibi iletişim kurmayı öğrenmelisiniz bence öncelikle.

Etkileşim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Digitürk de insan gibi hizmet etmeyi öğrenmeli..İlk şikayette yazılan şeyler değil bunlar.Ayrıca birinden insan gibi iletişim kurma erdemini bekleyen birisi, en azından kendisi insan gibi bunu dile getirmeli(hadi diyelim biz hayvanız senin nezdinde ,senin bu yorumla pek farkın yok gibi )

b yaptığın şuna benziyor.biri küfreder sen de o küfredene''Ulan ..... ne küfrediyorsun'' dersin.

neyse ayrıca iletişimimde sorun olduğunu sanmıyorum.Şikayetimi edebimle dile getirdim.

NikeSteeL

Dekan
Reaksiyon puanı
131
Karşındaki DigiTurk'un Sahibi Değil Sorunun Olabilir Ama Derdini Böyle Anlatırsan Anlattığınla Kalırsın! Biraz Uslubunu Düzeltmen Gerek Arkadaşım Bence!

Operatör Güzel Cevap Vermiş Sana!

bayadres

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Hakkını araman güzel birşey ancak bu üslupla değil.:thumbdown:

Etkileşim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
' gün boyunca lig tvde telefonda konuşacak bir müşteri temsilcisi bulamıyorum,canlı destek bölümü maçlar yayınlanmazken yani site çökmüşken çalışmıyor daha doğrusu operatör cevap vermiyor ..ve siz bana üsluptan bahsediyorsunuz.

Üslubum tam da hakettikleri bir üslup hatta tüm bu hizmet verememe rezaletinden sonra saygılı bir üslup.Sizler web tv aboneliği için 100 tl para vermiş birinin maç izleyememesinden sonra verdiği bu tepkinin üslubunda sorun olduğunu düşünüyorsanız pes diyorum.

Tekrar ediyorum bu şikayet yaşanan ilk sıkıntıda dile getirilmemiş...

Ne dememi bekliyordunuz_?Afedersiniz 100 tl para verdim 3 haftadır tek maçı doğru düzgün izleyemiyorum.Siz yapıyorsanız elbet bir bildiğiniz vardır ama ben yine de bir sorayım dedim....mi diyecem?

Az bile dedim.Ve siz olsanız ki bu hizmeti almamaış olsanız bile daha önce kusurlu ürün aldığınız hiç olmadı mı? ve bu ürünü iade ederken üstüne bir de çözüm üretilmemişse sizler kendi verdiğiniz tepkileri hatırlayın sonra burada bana üslup dersi verirsiniz.

Kapitalist zihniyettekilere bu üslup az diyorum.100 tl yi al maçları sağlıklı izletme sonra bir de şeker müşteri moduna gireyim.peh:)

Beo

Doçent
Reaksiyon puanı
6
Az bile söylemişsin.

NETWORK

Profesör
Reaksiyon puanı
115
Sen onların umurlarında bıle degılsın kasma kendını bu kadar
Adamlar haklı hızmet verdıklerı kısıye bakın ben olsam dıjıturk yerınde olsam senın uyelıgını ıptal ederdım
boyle konusunca adamlar yapacak mı sandın Allahım ya acızlıgını bellı etmıssın resmen..

eray045

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
250
İnsan gibi hizmet görmek için insan gibi davranmak lazım.

Etkileşim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Network snein forumdaki mesajlarının genelini bildiğimden bu mesajına pek sinirlenmedim.Ben aldığım hizmet kalitesinin artmasının sebebi oalrak elbette bu bireysel görüşmeyi sebep olarak görmüyorum.İroni var bu konuda demekki herkes şikayetçi oldu ki ya da şikayetler yerini buldu ki çözüm arayışına girip yayını vermeleri gerektiği gibi verdiler.

ayrıca ''ben olsam senin üyeliğini keserim'' demişsin ama sen asla öyle bir yerde çalışamayacaksın.Öyle bir yerde çalışmayı haketmek için önceklikle okuduğunu anlama-analiz ve sentez inin gelişmesi gerek.

Sen forumda yazdığın iğreti mesajların ve antipatikliğinle kalacaksın.Seni tanıyan tanır bilen bilir.hadi başka yerde bu çibanbaşılığı görevini yerine getir.diğer arkadaşları tenzih ediyorum seninle hiç uğraşamam:)

---------- Post added at 21:33 ---------- Previous post was at 21:30 ----------

diğer arkadaşlara da sesleniyorum..Hakaret etmenize gerek yok.İnsanlık dersi vermenize hiç gerek yok.Bekara karı boşamak kolay diye bir söz var.. operatörle yaptığım konuşmanın insanlık dışı oldugunu ima ediyorsunuz ama bunu ima etmeden önce açın sözlüğü ''ironi'' nedir bir bakın öğrenin anlamını

---------- Post added at 21:36 ---------- Previous post was at 21:33 ----------

Kimse kalkıp da bana ''insan gibi'' diye bir söylem geçen cümle kurmasın hepiniz ''insanlık timsali '' kesildiniz maşallah.Samimi oalrak söylüyorum operatöre yazışmalarımda bırakın ''insanlık''kavramını tartışacak bir ileri gitme durumunu saygı sınırları dışına bile çıkılmamıştır.

Bu ''insanlık'' üzerinden yaptığınız yorumları çok gereksiz ve basite indirgenmiş buluyorum.MEsajlarınızda bana ''insanlık dışı'' imaları yaparken siz ne kadar ''insan gibi'' davranıyorsunuz?

İRONİ kelimesini açıp okuyun anlamını sonra ''insannlık dersi'' verin bana..

Allah müstehakınızı versin

NETWORK

Profesör
Reaksiyon puanı
115
Dıjıturk adamına gore davranıyor bugun bunu daha ıyı anladım
Su zamana kadar hıc bır sorun yasamadım dıjıturk'un tum hızmetlerınde olası sorunlarda da ılgılendırler hemen

ama sorunlar sende sureklı oluyorsa demek kı sende bır sorun var e adamlar da haklı bu konuda :D

Son mesajlar