Digiturk Play HD Görüntüsü

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
samsung 19 inç lcd ekran da izliyorum lg 82 ekran led tv aynı problem var bir türlü düzelmedi sorunum digitürk sorunu çözemedim bir türlü

keremyılmaz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
19 inç lcd monitör kullanıyorum 82 lg led tv aynı sorunum var canlı destek müşteri hizmetleride problemimi çözemedi

mila12

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
255
Ekran çözünürlüğü 1280 * 800 olunca düzeliyor

ahmeta

Profesör
Reaksiyon puanı
36
Digiplay sorunlu bir ürün hemen hemen herkes bu konudan şikayetçi, Digitürk teknik destek sorunu sürekli size atmakta yok browser değiştirin yok cookieleri silin yok format atın vs kendi sorunlarını kabul etmiyorlar, başka forumlarda bu konuda şikayet ve uyarılar var ve bu siteden ürün alınmaması alanların şikayetleri olduğu bu şikayetler doğrultusunda digitürk'ün iptal işlemine yanaşmadığı anlatılmakta

sebastiantr

Profesör
Reaksiyon puanı
13
Digiturk play premium üyesiyim TBL ve Premier lig izliyorum geçen seneden beri bu özellikle bu sene muhteşem.
Kim sorunlu diyorsa bence önce kendisine baksın derim.

Ha destek kısmı problemli ben bişey sordum bana aptal aptal şeyler söylediler ama bu memlekette kim nerede doğru düzgün destek vermiş ki...

ahmeta

Profesör
Reaksiyon puanı
36
Ahana dostum burada yüzlerce şikayetçi var, konu detaylı olarak incelenmekte

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
Digiturk play premium üyesiyim TBL ve Premier lig izliyorum geçen seneden beri bu özellikle bu sene muhteşem.
Kim sorunlu diyorsa bence önce kendisine baksın derim.

Ha destek kısmı problemli ben bişey sordum bana aptal aptal şeyler söylediler ama bu memlekette kim nerede doğru düzgün destek vermiş ki...

al bende de o kadar. maçları bazen cep telefonundan izliyorum, 3g nin zayıf olduğu yerde bazen internet sayfasını bile zor açıyor ama maçlar 90 dk boyunca 1 saniye bile takılmıyor.

evde de 116 ekran lcd tv'de izliyorum. hd kalitesinde 1 saniye takılma yaşamıyorum.

sebastiantr

Profesör
Reaksiyon puanı
13
Ahana dostum burada yüzlerce şikayetçi var, konu detaylı olarak incelenmekte

Valla hocam kim ne der ben bilmem ancak ben sıkıntı sorun yaşamıyorum.
İlk aldım sıkıntısızdı bugün halen kullanıyorum halen sıkıntısız. Şahsen fazlası ile memnunum. internetim yavaşlayınca 3mbit ile bile tek takılma olmadan izliyorum.

Geçen BjK-CSKA maçını izleyecektim bir türlü site açılmadı, güç bela açıldı yayını açtım bir kere bile teklemedi.
Dediğim gibi sıkıntı yaşayan mutlaka farklı nedenlerle yaşıyordur, en nihayetinde yazılımsal olaylar bunlar.

mila12

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
255
Derbi maçlarında sadece siteye girerken sıkıntı yaşanıyor onu çözerlerse sorun olmayacak.

Birde yayının geç gelme olayını çözerlerse tadından yenmeyecek.

sebastiantr

Profesör
Reaksiyon puanı
13
1 dakikaya kadar geriden gelme normaldir aslında ama bazen o süre daha da uzuyabiliyor.
Geçen FB-BjK maçını izliyordum. Yayın 1 de 4.çeyreğin bitimine 7-8dk vardı. Yayın 2 ye geçtim son 1dk oynanıyor :D :D

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
chelsea-liverpool maçı başladı ama sitede yine sorun var. maçı izleyemiyorum. müşteri hizmetlerini arayınca da uyarı mesajı çıkıyor. teknik sorun varmış... :glare:

bu arada bende 16 mb internet var. hızı sonuna kadar alabiliyorum. evim santrale yakın. pingim 15 civarı... buna rağmen maçlarda anlık takılmalar oluyor. yoğun izleyeici çeken maçlarda özellikle, yayın sık sık takılıyor. ne tarayıcı değişmek ne de başka şeyler çözüm olmuyor.

digiturkplay'in kat etmesi gereken çooook mesafe var...

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
bugün ilk kez ben de Mersin-Galatasaray maçında sorun yaşadım. maç 12. dk da kesildi ve ilk yarı yalan oldu. site her tıklayışta yaklaşık 3 dk kadar geç tepki verecek kadar ağırlaştı. Allahtan ikinci yarı başlayana kadara canlı yayın ekranına ulaşabildim.

cobra11

Profesör
Reaksiyon puanı
16
ben daha sezon başından beri hiç sorun yaşamadım. gayet güzel yayınlar. gündüz basket maçına baktım. sıkıntı olmadı. 1 kere takıldı. o da nazarlık diyelim :)

Maşşallah :)

mila12

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
255
Şuan siteden gereksiz yerleri kaldırıp yükünü hafifletmişler

oslun

Dekan
Reaksiyon puanı
33
digiturkplay.com.tr'ye girebilen var mı? (üye girişi) [MENTION=101833]topalsolucan[/MENTION]

mila12

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
255
peki paketiniz var mı? benim 2 hesabın birinde sezonluk paket var, ona giriş yapamıyorum. diğer hesabımda paket yok ama ona giriş yapabiliyorum

Evet var. Şuan digitürkplay sayfasını hafife indirmişler. Giriş ve maç sayfasından oluşuyor sadece :)

og1mI.jpg

BM6MX.jpg

esawq

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Şu an izleyemiyorum... Büyük bir sıkıntı var.

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
Rezalet. Yayın alamıyorum. Cep telefonundan açıyor ama bilgisayardan açmıyor.

Açmış illegal siteden cam gibi izliyorum.

mila12

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
255
Ben şuan bilgisayardan izliyorum digitürkplay'e de giriyor. Takılmada yok yayında. Enteresan bir durum

cobra11

Profesör
Reaksiyon puanı
16
bende şu anda kesintisiz, sorunsuz izliyorum görüntüde gayet iyi bi sıkıntı yok.

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Server not found serverı çökertmişsiniz çok yüklenmişsiniiz..

cobra11

Profesör
Reaksiyon puanı
16
yaklaşık 3 saattir ligtv iziliyorum. 1 kere bile donmadı, sadece 1 dk bi görüntü kalitesi düştü o kadar.

sorun olan arkadaşlar maç başlamadan 10 dk önce değilde yarım saat önce felan açsınlar yayını kapatmasınlar, belki işe yarayabilir.

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
bende site hiç açılmıyordu. error veriyordu. şimdi baktım, çalışıyor.

sebastiantr

Profesör
Reaksiyon puanı
13
Maçtan öne girip yer kapmak lazım :D
Benim geçen seneden tecrübem bu yönde, 1-2 maça maç başlamadan satın alayım izliyeyim demiştim site bile açılmamıştı :D

Her geçengün kullaınıcısı artıyor. Kimse artık digitürk almıyor ki 2 kişi ortaklaşa bir hesap alıp maçları izliyorlar, çok çok daha ekonomik hali ile kullanıcısı sayısı artıp alt yapı gelişmeyince sıkıntılar çıkmaya başlıyor sanırım.

Ben süper ligi izlemediğim için hiç sıkıntı yaşamıyorum.

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
The service is unavailable.

Vallahi boşa para veriyoruz. :cursing:

daha bu tırt maçlarda site yoğunluğu kaldıramıyorsa, derbi maçlarda 1 ay kendine gelemez.

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
Şu an 113 kullanıcı var. (2 üye ve 111 konuk)

yazık millete

Son mesajlar