DEV ekranlı telefon tavsiyesi max 1500 tlye

sevket_19

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşın önyargısı var demek istedim. Bizim insanımız LG yi mobilde pek sevmiyor.
Aynen öyle bende bir o kadar çok seviyorum lgyi.Mesela L serisi çok hoşuma gidiyor hafızaları 4gb değilde en azından bi 8 gb olsaydı alırdım.Aynı tasarımda g pro var oda çok büyük en orantılısı g2 onu alıcam artık.

madmex

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Vala note II alacağıma çok daha üstün bir cihaz olan lg optimus g pro alırım 200 lira farka fazlasıyla değer.

note2 vs Gpro yu karşılaştırdım 1 ay araştırmam sonucu Gpro aldım f/p bakımında hiç pişman olmadım.

bide ne görim, LG 1 ay sona G2 yi çıkarttı ve Şuan 1600 TL fiyata en iyi cihaz G2 dir.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Aynen öyle bende bir o kadar çok seviyorum lgyi.Mesela L serisi çok hoşuma gidiyor hafızaları 4gb değilde en azından bi 8 gb olsaydı alırdım.Aynı tasarımda g pro var oda çok büyük en orantılısı g2 onu alıcam artık.

Gpro kullanıyorum 5.5' (note 2 ile aynı ekrana sahip) , G2 ise 5.2' :)

blackdown

Profesör
Reaksiyon puanı
1
note2 vs Gpro yu karşılaştırdım 1 ay araştırmam sonucu Gpro aldım f/p bakımında hiç pişman olmadım.

bide ne görim, LG 1 ay sona G2 yi çıkarttı ve Şuan 1600 TL fiyata en iyi cihaz G2 dir.

G proyu bende çok beğeniyorum ama aşırı büyük

sevket_19

Doçent
Reaksiyon puanı
0

Cihaz çok hoş g pro size sorum acaba çok ısınma oluyor mu cihazda özellikle de ağır oyunlar oynarken ?

blackdown

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Cihaz çok hoş g pro size sorum acaba çok ısınma oluyor mu cihazda özellikle de ağır oyunlar oynarken ?

İki tanıdığıma sormuştum biri yoğun kullanıyordu(3-4) ısınma falan yok diyordu diğeride az kullanır ama çok oynardı (1-2 saat) biraz ısınma var derdi kullanım ile alakalı oyunlarda biraz ısınıyor ama yğun kullanımda sorun çıkarmıyor galiba

boncuk2009

Asistan
Reaksiyon puanı
1
g pronun işlemcisi snapdragon 800 le kapışır mı

blackdown

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Kağıt üstünde hayır sonuçta 600 800 den üst seviyede değil ama birlikte kullanılan gpu da önemli s800 kullanan hangi cihazdan bahsediyorsunuz

boncuk2009

Asistan
Reaksiyon puanı
1
note 3ün fiyatı yaza kadar dülşer mi

Kağıt üstünde hayır sonuçta 600 800 den üst seviyede değil ama birlikte kullanılan gpu da önemli s800 kullanan hangi cihazdan bahsediyorsunuz
lg g2

madmex

Profesör
Reaksiyon puanı
5
G proyu bende çok beğeniyorum ama aşırı büyük

g2 ile arasında 3inch var , evet cihaz büyük phtablet olarak çıktı , note2 ve note3 clasmanında.

g pronun işlemcisi snapdragon 800 le kapışır mı

Snapdragon 600 var gpro da, g2 de ise snapdragon 800.

çok fark olacağını sanmıyorum.

LG optimus black ve birkaç samsung da kullandım android. Bu cihaz onların yanında buzhane gibi.

Yani ısınma az denecek kadar az. Ama tabi tek oturuşta sarjın %40ını yicek kadar cihazı zorlarsan elbet ısınır sonuçta fan yok içinde.

lg g2

[MENTION=363922]boncuk2009[/MENTION] çok düşeceğini sanmıyorum 1500tl civarlarına iner ancak. Note2 den örnek alıcak olursak oda tam 1 sene önce çıktı 2000tl den ve şuan fiyatı 1400lere anca indi. Çokta umutlanma.

lg g2

fijitsuda sanpdragon 800le geliyor , 600 ile 800 arası çok fark olacağını sanmıyorum bence şuan ram'e yatırılmalı