[DEV ANKET] SDN Forum Üyeleri Hangi GNU/Linux Dağıtımını Kullanıyor?

Hangisini kullanıyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    143

Bu konuyu okuyanlar

Mehmet_Emir

Doçent
Reaksiyon puanı
1,179
Şu aralar Enso OS ve Endeavour OS kullanıyorum tabii baya cahil olduğum için genellikle Enso'yu kullanıyorum.

Malik von Suomi

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,993
Hi
Ben Windows 10 ve Ubuntu kullanıyorum. Siz de kullandıklarınızı yazarsanız hem hangisi hakim onu görürüz hem de dağıtım önerisi isteyen arkadaşlara yardımcı olabiliriz.
Kullanmıyorum... Win XP kullanıyorum :p
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hi
Ben Windows 10 ve Ubuntu kullanıyorum. Siz de kullandıklarınızı yazarsanız hem hangisi hakim onu görürüz hem de dağıtım önerisi isteyen arkadaşlara yardımcı olabiliriz.
Kullanmıyorum... Win XP kullanıyorum :p

Son düzenleme:

Ram_kafasi

Profesör
Reaksiyon puanı
7,431
Ubuntu 20.04 LTS,Lubuntu,Kubuntu,Linux Mint Cinnamon,Linux Mint XFCE,Xubuntu,Pardus,UbuntuDDE,Elemantry OS,Ubuntu Touch,Rasbian
Bunlar benim şu anda sürekli kullandığım dağıtımlar,biraz fazla ama bence yeterli,bunlar benim bu güne kadar denediğim bütün dağıtımlar değil ona daha çok var.

Eratosthenes

Müdavim
Reaksiyon puanı
853
Pardus 19.4-1 XFCE
Önceden bunu kullandım sonra windowsa geri dondum şimdi linux mit ve ubuntuya şans vereceğim

UmutsuzAdam

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,031
linux mint cinnamon kullanıyorum 2 3 aydır belkide tam süresini bilmiyorum geçeli
geçmeden önce 11 12 yıldan fazla bir win geçmişim var arada pek bi fark yok linux daha hafif sadece
oyun konusunda valorant hariç tüm oyunları oynayabiliyorum

proHami

Doçent
Reaksiyon puanı
1,302
Şuanlık Ubuntu MATE'i kullanıyorum.
Yakın bir zamanda ArcoLinuxB'ye geçeceğim.