Dershanede Kavga

Haklı mıyım haksız mıyım?

• Haksızsın ( Sen daha suçlusun )

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    8

Bu konuyu okuyanlar

ddf

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
Bugün dershanede aynı sınıfta olduğum bir salakla kavga ettim. Olayı anlatıyorum ; biz bunla genelde her gün bilek güreşi yapıyorduk. Hep ben kazanıyordum ve genelde buna el şakaları yapıp gülüyordum.(Pandik gibi bir şey değil).Bugün yine bilek güreşi yaptık yendim ve bugün öylesine gelip boğazıma sarıldı düşürmeye çalıştı ve ben bunu ittim. Bundan yaklaşık 1 hafta önce arkadaşlarla konuşurken edebiyata gelmeyeceğimi gereksiz gördüğümü söylemiştim. EDB hocasını görünce şikayet etti. Ondan sonra duvar arkasına geçip ses çıkartıp korkuttu. Ben de yakalamayayım seni yoksa fena yaparım dedim( Sansürlenmiş hali normalde küfür ettim). Gel yiyorsa dıttttt. dedi. Ben de geldim ilk başta beni ayağıma çelme takıp yere düşürmeye çalıştı düşüremedi sonra ben bunun boynunu kapıp iki kolumla sıkıştırdım çelme takmaya yine çalıştı ama ayağımı geri çekmiştim ve bacak aramı biraz açmıştım BİRAZ çok değil. 30 - 35 saniye yaklaşık boğazını sıktım ve çocuğun suratı cidden kıpkırmızı oldu. Ondan sonra boğuluyorum sal ... dedi. Ben de saldım sınıfa geçtik ondan sonra boğmak erkeklik mi dedi seni normalde çok rahat yenerdim dedi. Ben de ne alakası var boğmak bir kavga tekniğidir dedim. Yok abimi bile yere yatırıyorum tuttuğun için yatıramadım. Falan filan sizce ağlamış mı ve ben mi haklıyım o mu?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar fikrinizi yazar mısınız

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
1,768
35 saniye iyi dayanmış başkası olsa konuşacak hali kalmazdı :D
İyiki şu bogazda ki iki anadamarı sıkmamışsın yoksa anında kıt giderdi
Bu arada abimi yere yatıyorum fln ne veletçe laflar olm
Uzak dur bu elemandan
Hiçbir Şey olmamış gibi
Takılma. (cok da uzak durma arada yokla meclisini ( :D ) toplayıp senin dedikodunu yaparsa başın ağrır -_- )

Realhas the Great

Profesör
Reaksiyon puanı
7,975
Bugün dershanede aynı sınıfta olduğum bir salakla kavga ettim. Olayı anlatıyorum ; biz bunla genelde her gün bilek güreşi yapıyorduk. Hep ben kazanıyordum ve genelde buna el şakaları yapıp gülüyordum.(Pandik gibi bir şey değil).Bugün yine bilek güreşi yaptık yendim ve bugün öylesine gelip boğazıma sarıldı düşürmeye çalıştı ve ben bunu ittim. Bundan yaklaşık 1 hafta önce arkadaşlarla konuşurken edebiyata gelmeyeceğimi gereksiz gördüğümü söylemiştim. EDB hocasını görünce şikayet etti. Ondan sonra duvar arkasına geçip ses çıkartıp korkuttu. Ben de yakalamayayım seni yoksa fena yaparım dedim( Sansürlenmiş hali normalde küfür ettim). Gel yiyorsa dıttttt. dedi. Ben de geldim ilk başta beni ayağıma çelme takıp yere düşürmeye çalıştı düşüremedi sonra ben bunun boynunu kapıp iki kolumla sıkıştırdım çelme takmaya yine çalıştı ama ayağımı geri çekmiştim ve bacak aramı biraz açmıştım BİRAZ çok değil. 30 - 35 saniye yaklaşık boğazını sıktım ve çocuğun suratı cidden kıpkırmızı oldu. Ondan sonra boğuluyorum sal ... dedi. Ben de saldım sınıfa geçtik ondan sonra boğmak erkeklik mi dedi seni normalde çok rahat yenerdim dedi. Ben de ne alakası var boğmak bir kavga tekniğidir dedim. Yok abimi bile yere yatırıyorum tuttuğun için yatıramadım. Falan filan sizce ağlamış mı ve ben mi haklıyım o mu?

Arkadaşlar fikrinizi yazar mısınız
ikinizde de suç var.

ddf

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
35 saniye iyi dayanmış başkası olsa konuşacak hali kalmazdı :D
İyiki şu bogazda ki iki anadamarı sıkmamışsın yoksa anında kıt giderdi
Bu arada abimi yere yatıyorum fln ne veletçe laflar olm
Uzak dur bu elemandan
Hiçbir Şey olmamış gibi
Takılma. (cok da uzak durma arada yokla meclisini ( :D ) toplayıp senin dedikodunu yaparsa başın ağrır -_- )
35 saniye iyi dayandı da ağzına .. çocuğun nefes alamadı zaten.

ozcevı

Asistan
Reaksiyon puanı
41
İki tarafta da sorun var. Orta yolu bulmalısınız. Konuşmak bazen büyük sorunları hafifletir. Birbirinizi anlamaya çalışmalısınız. Sonra daha kötüye gidebilir.

ddf

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
bazen bazı insanlar güzel laf dan anlamazlarsa bu gereklidir

bizde kavgalarda ülkü ocaklarından çıkmazdık bu hayatta ister vurul ister bıçak ye

hayat güllük gülüstanlık deyil karşıdakinin yapmayacagı ne malum bırak dövüşsünler

dayak cennetten çıkmadır :)

olgunluk kazandırır dayak yemenin bile ayrı bi zevki vardır acını sev hayatta çok fazla olacak ondan :)

yarın öbür gün nişanlandıgında evlendiginde bile 2 zibidinin balicinin biri yok yere kavga çıkarabilir.

ara sokaklarda yan kesiciler bıçaklana bilirsin.

kendini savunmayı ögrenmek güzeldir.
Sorun şu çocuk saldıramadı. Bir tık da yaşıtlarıma öre güçlüyüm. Ben 15 o 16.

Ama hak etti.