Derdim var yardımcı olur musunuz?

Bu konuyu okuyanlar

üff

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar yaklaşık iki senedir değişik şeyler yaşıyorum olay şöyle: 7ye gidiyorum (eskiyi anlatıyorum geçen sene 7ydim) derslerim harika başarılıyım akıllıyım böyle baya iyi bir öğrenciyim bizim sınıfa yeni bir öğrenci geldi böyle iyi bi çocuğa benziyo şişman gözlüklü. Ben de arkadaşlarımın çok iyi olmadıklarını düşünüyodum kimse benim kafamda değildi. ben de dedim bu çocuk belki iyi bi çocuktur. arkadaş oldum bunla falan iyi sanıyordum hala . sonra bigün dedi ben de senin gibi popüler olmak istiyorumm (ki ben öyle popüler bi çocuk değildim sadece herkes tanıyodu ve saygı duyuyodu(bu arada o çocukla dalga falan geçilmiyo da sadece arkadaşı yok)) benle de senin gibi konuşsunlar vs. vs dedi dedim tamam o zaman falan sen onlarla konuş onlardan bekleme gibi şeyler dedim. ertesi gün yine sordu işte dedim sen konuş falan anlamamazlıktan geliyo sankş kendisi istemiyomuş gibi falan sonra ego yapmaya başladı. Böyle bir egoistlik yok ama hani öyle egoist. Her şeyden kendi zekasına bilgisinie pay çıkarabiliyo. Ve sonra çığrından çıktı yapmadığı halde ben şöyle yaptım falan demeye başladı. Ben bi anda satar gibi gözükmek istemedim zaten kimsesi yoktu hani kötüsün napıyon falan diyemedim. Tabii o sırada herkes işte ismini vermicem işte şu şöyle zeki böyle çalışkan. sonra bu kötü bişey yaptı yapma dedim (detayına girmicem yaptığı şeyin) ben öyle dememe rapmaen yaptı. bigün ilk ders beden o yok hoca yoklama alıyo biri dedi o yukarda. Sonra beden hocam dedi ki müdür yardımcısı seni çağrıyo. ben kötü hiç bişey yapmadım zaten yaramz bi öğrenci falan da değildim aksine çok iyi bi öğrenciydim ki hala öyleyim ama öyle dememin sebebini de anlayacaksınız. her neyse yukarı çıktım m yardımcısının odası köşede köşeyi döndüm oçıktı odadan ve aynen şöyle dedi "ÜZGÜNÜM ADINI VERMEK ZORUNDA KALDIM ÇOK ZORLADILAR" içeri girdim gel sen gel diyo hoca ve bir yetkili kişi. itiraz ettim allem ettim kallem ettim ama kimseyi şnandıramadım. hoca diyo o çocuk yalan mı söylicek. ben böyle disipline gittim. sonra bağırdım çağırdım ona ağladı. 'AĞLADI' ağladı lan o ağlıyo he derse girdik hala ağlıyo ben de ağladım da o daha bi üzgün (gibiydi daha sonra sinsi yalancı iftiracı hırsız bi şeytan olduğunu anladım ama ben numaraydı tabikide ağlaması) ama ben böyle derste ağladığımı hoca görmesin de nolduğunu anlamasın diye yüzümü yıkadım kendimi de tuttum ağlamamak için ( o da tam tersine derste ağladı pislik ben de malım tabi niye söylemezki bi insan dimi fazla iyi niyetliydim) o ağladı hoca sordu noldu dediler şunla(ben yani adımı vermicem) kavga ettiler noldu o ağlıyo ben ağlamıyorum ben ona kızdım şeyaptım onu üzdüm vs e ben bunu şimdi ne yapiym ve sonra konuşmadım onla bi daha (hocalara da söylemedim olanı) bu bilerek derslerde bana iyi davranmaya başladı dur sana yardım ediym fln tarzı tersleyemiyorum da çünnkü hocaların gözünde o kadar akıllı dürüst düzgün ki söylesem bana inanmazlar terslesem de kızarlar işte tm falan demek zorunda bıraktı beni. ve hocaların gözündeki yeri gittikçe sağlamlaşıydu her geçen gün yalan söylediği için mesela ben ygs sorularını çözdüm full çektim gibi hocalar da inanıyo derslerde de birinci değildi ama iyiydi ama sdadece iyiydi ve hocalar inanıyodu ilginç. sonra benim bişeyimi çaldı ona da çok girmicem ne olduğuna 100 lira yaklaşık değeri sonra bğazımı sıktı bırak diyorum gülüyo gülüyo şaka yapıyo ya şaka kimseden de korkusu yok tabi hoca görse güler geçer o çünnnkü o o çocuk yani beni öldürse orda o benim suçum yani neden ölüyosun faland erler bana (burdan sonra anlayabilceğiniz üzere hocalar artık tapıyo resmen tövbe haşa) psikolojimi bozdu bu olanlar benim hocalar da sürekli onu tutuyo onu seviyo derste oyun oynuyo hocalar takmıyo faln çünkü bu çocuk dahi o çok zeki falan hani hocalar öyle sanıyo o zaten biliyodur vs bigün sınıfta yinne ego yapa yapa ben reme gidiyorum bide ram değil he rem (rehberlik araştırma merkezi) ben reme gidiyorum iqmu ölçtürücem diyo ve o iq sonucu hiç gelmedi. düzgün bişey çıksa mutlaka ego yapardı ama hiç o konuyu bidaha açmadı. Ve bu sene de aynı devam ediyo hocalar buna tapıyo hala ben bu sene rehberlik hocasına gidip olanlları anlattım sonra derste onu rehberlik hocası çağırdı bizim hocada diyo işte o bilimadamı olcak vatanımıza çok yararlı olcak çozuk onun önünğ kesmeyin falan yaptıklarını anatınca da kötü oolmuş dedi kötü olmuş bu mu yani bu kadar mı sonra bu sene iyi geçen denemelerim falan sürekli kötü sonuç geldi burluluk sınavına girip yüzde 60 aldım sanki notlarımı düşüryolarmış gibime geldi tam detaylı açıklayamıcam ama onu sevmiyom diye sanki ban ahaksızlıklar yapıylıyo onu seven hocalar bana kötü davranöaya falan başladı tam da teog senesi korkuyorum yardım edin bana

---- Mesajlar birleştirildi ----

Bu detaylı değil çok ek sorunuz olursa cevaplarım.

Son düzenleyen moderatör: