Dell wifi problemi

Bu konuyu okuyanlar

Tunç Özer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sorun şöyle : wifi sürücüsünü yüklediğim zaman bağlantı sürekli kopuyor . Sürücü kaldırdığımda ise evimdeki modemi görmüyor .

Seyhoo

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
Dell'in sitesinden doğru olan wifi adaptörünü indir bir kenarda kalsın. Ardından MyDrivers ile sürücü yazılımını kökten sil. Sonra aygıt yöneticisinden sürücü yazılımını sil. Dell'in sitesindeki sürücüyü kur. Sorun tekrar ederse temiz format at, düzelmezse işletim sistemi değiştirmeyi dene. Bu işlemlerin hiçbiri sonuç vermezse wifi adaptörün değişecek. Garantisi varsa garantiye gönder kolay gelsin.

Tunç Özer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dell'in sitesinden doğru olan wifi adaptörünü indir bir kenarda kalsın. Ardından MyDrivers ile sürücü yazılımını kökten sil. Sonra aygıt yöneticisinden sürücü yazılımını sil. Dell'in sitesindeki sürücüyü kur. Sorun tekrar ederse temiz format at, düzelmezse işletim sistemi değiştirmeyi dene. Bu işlemlerin hiçbiri sonuç vermezse wifi adaptörün değişecek. Garantisi varsa garantiye gönder kolay gelsin.

Dediğiniz gibi mydrivers ile sürücüyü sildim . Ama bir işe yaramadı sürücü hala yüklü duruyodu (3 defa sildim) . Sonra aygıt yöneticisinde wifi kartını kaldırdım bide sürücünü de sil seçeneği vardı onuda işaretledim . Sonra kullanabilir aygıtları tarattım . Şuan sürücüyü kurmadan modemi görüyor ve bir sorun yok :) Çok teşekkür ederim