Dell N5110 Bluetooth Sorunu

Mss

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar yaklaşık 2 ay önce dell n5110 aldım Freedos olarak geldi işletim sistemini ben kurdum tüm driverlerini kurdum ama Bluetooth driverini kurmama rağmen üzerinde sarı ünlem işareti var sürücüyü güncelleştir diyorum sürücü zaten güncel diyor ünlem işareti kalkıyor ama 5-10 saniye içinde eski haline geri dönüyor. "Windows hata kodu 43" buda USB lerle ilgiliymiş sanırım internette sundukları çözümleri denedim ama başarılı olmadı. Bluetooth u 1-2 sefer kullandım daha sonra aynı arızayı verdi.. Arkadaşlar sorunum bu sistemi tekrar kurdum aynı hatayı verdi. Böyle bir sorunla karşılaşan arkadaş varmı ?
çözümü ne yardımcı olursanız sevinirim..

Reaksiyon puanı
2,146
orada iki tane bluetooth driveri vardı sanırım ikisini de denedin mi

Mss

Asistan
Reaksiyon puanı
0
evet denedim..

blackwhite

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Evet... BU sorun bende de oldu... Ne hikmetse Bluetooth bir türlü kurulmuyor. Tam kurdum diyorum. Yeniden başlatıyorum bi bakmışım yine gitmiş. BUnun mantıklı bir açıklaması yada çözüm yolu varmıdır acaba? Dell sayfasında denemediğim dr,ver kalmadı modelle alakalı...

Reaksiyon puanı
2,146
o zaman bir de aygıt yöneticisinden, bluetooth'u sağ tıkla özellikler >> ayrıntılar >> özellik kısmında donanım kimliklerini seç >> çıkan değerleri sağ tıklayıp kopyala bu sitede arattır sonuç çıkarsa o driveri dene

http://devid.info/

Mss

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Evet... BU sorun bende de oldu... Ne hikmetse Bluetooth bir türlü kurulmuyor. Tam kurdum diyorum. Yeniden başlatıyorum bi bakmışım yine gitmiş. BUnun mantıklı bir açıklaması yada çözüm yolu varmıdır acaba? Dell sayfasında denemediğim dr,ver kalmadı modelle alakalı...
evet bende denedim tüm driverleri acaba donanımsal bir sorunmu var diye düşünüyorum ama 1-2 seferde olsa kullandım Bluetooth u

--- Mesaj Güncellendi ---

o zaman bir de aygıt yöneticisinden, bluetooth'u sağ tıkla özellikler >> ayrıntılar >> özellik kısmında donanım kimliklerini seç >> çıkan değerleri sağ tıklayıp kopyala bu sitede arattır sonuç çıkarsa o driveri dene

http://devid.info/
Teşekkürler şu anda bağlantımda sorun var çok yavaş indiriyor en kısa zamanda deneyip sonucu bildireceğim..

--- Mesaj Güncellendi ---

evet kurdum sorun çözüldü galiba bluetooth şu anda çalışıyor eğer tekrar bir sorun cıkartmazsa.
çok teşekkür ederim __kadıköyRAP__ ALLAH ne muradın varsa versin :) çok kafama takmıştım :)

Reaksiyon puanı
2,146
Amin rica ederim bi sorun çıkarmaz inşallah bi daha :)

driver linkini buraya koyarsanız başka sorunu olanlara da aynı linke uğraşmadan ulaşmış olur :)

Mss

Asistan
Reaksiyon puanı
0
evet çok haklısın Buradan indirebilirsiniz arkadaşlar..