Dell Inspiron 7567 İçin 1.5.3 ve 7577 İçin 1.4.2 BIOS Sürümü Çıktı

Bu konuyu okuyanlar

fatih2464

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
1.6 Çıkmış. Deneyeniniz varmı? Gerci ben 1703 windows'a döndükten sonra sıkıntı ortadan kalktı.

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,139
Sorununuza tez çözüm bulunur umarım.

fatih2464

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Daha yüklemedim yüksek ihtimal yarın yükleyeceğim.
hocam yarın tükledikten sonra izlenimleriniz yazarsanız cok sevinirim. youtube ses sorunu kapanma falan vs.

---- Mesajlar birleştirildi ----

bende hepsi kalktı ama yıne de yuklemek istiyorum. simdilik windows uptade kapattım eski sürümü kullanıyorum. simdilik bir sıkıntı yok. ama illaki güncelleme olucak windowsta belki çozulmusutr tamamen

Son düzenleme:

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
hocam yarın tükledikten sonra izlenimleriniz yazarsanız cok sevinirim. youtube ses sorunu kapanma falan vs.

bende hepsi kalktı ama yıne de yuklemek istiyorum. simdilik windows uptade kapattım eski sürümü kullanıyorum. simdilik bir sıkıntı yok. ama illaki güncelleme olucak windowsta belki çozulmusutr tamamen
Ben şuanda hiçbir sorun yaşamadığım için net bir şey diyemem. Yani kapanma sorunum yoktu o yüzden giderilmiş mi bilemem. Yarın yükledikten sonra yazarım tabi.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
hocam yükledin mi?
Hocam kusura bakmayın cevap yazamadım. Yükleyeli çok oldu ve genel olarak memnunum diyebilirim. Benden kapanma sorunları olmuyordu ama yeşil çizgi vb. olaylar tamamen geçti. Şuan bilgisayarda hiçbir sıkıntı yok.

fatih2464

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
dorun değil hocam. simdi tam yükleyecektim bi sorayım dedim son kez. ben de de kapanma sorunu gecti eski windows sürümüne gectikten sonra. ama simdi de sarj kablosunu takıp cıkartırken müzik falan diniyorsam yani ses acıksa pc de cızırtı geliyor 1 saniyeliğine. takılıyor yani bir nevi. neyse simdi yukleyeyim bakayım bi

Hocam kusura bakmayın cevap yazamadım. Yükleyeli çok oldu ve genel olarak memnunum diyebilirim. Benden kapanma sorunları olmuyordu ama yeşil çizgi vb. olaylar tamamen geçti. Şuan bilgisayarda hiçbir sıkıntı yok.
hocam düzeldi ya valaha. su an bi sorun gözükmüyor. cızırtı falan gecti. tüm sorunlar gecti heralde :D

Son düzenleme:

derivative

Asistan
Reaksiyon puanı
41
1.6.0 dan sonra bende de kapanma sorunu olmadı

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982

fatih2464

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şarj kablosunu takıp çıkarırken bende de cızırtı oluyor ama muhtemelen elektriğin ani gidip gelmesi ile alakalı. Büyük bir sorun olduğunu düşünmüyorum kapanmanın yanında :)

Sonun hocam sevindim adınıza :)
olabilir hocam mantıklı :D neyse inşallah baska sıkıntı olmaz :d