Defne Joy Foster evinde ölü bulundu!

kkoray

Profesör
Reaksiyon puanı
36
Allah rahmet eylesin daha yeni kalktım haberi okuyunca baya şaşırdım :s

ilahiyatci

Doçent
Reaksiyon puanı
10
kadın evli, bir başkasıyla barda eğleniyor, sonra bir başkasının evinde fenalaşıp ölüyor ve kocası kadınını bir başkasının evinde ölü buluyor. aman evlere şenlik.

muratteas

Dekan
Reaksiyon puanı
96
Alkolün yaratmış olduğu astım kriziymiş.

TazzzY

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
275
Allah Rahmet eylesin...

SkuLLeRa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
İnanmıyorum şok oldum ya... bu kadar yaşam enerjisi olan biriydi.. işte ölüm bu ne zaman geleceği bilinmezz.. Allah rahmet eylesin.((

ExCeLLeNT

Dekan
Reaksiyon puanı
17
kadın evli, bir başkasıyla barda eğleniyor, sonra bir başkasının evinde fenalaşıp ölüyor ve kocası kadınını bir başkasının evinde ölü buluyor. aman evlere şenlik.

+999
Aklımdan bunlar geçiyordu.Haklısın kardeş evlisin başkasıyla ne işin var düşün birde söylenenlere göre içki içmişler falan sen git adamla barda eğlen iç evine git sonra kocan da seni o adamın evinde ölü bulsun.

Allah rahmet eylesin ne diyelim.Gördüğüm kadarıyla iyi kızdı.Sempatik, sıcak kanlı...

thetiduygu

Profesör
Reaksiyon puanı
10
Ölmüş biri hakkında her ne olursa olsun yorum yapmak bize düşmez..

ReDo

Rektör
Reaksiyon puanı
92
İşin kötü tarafı alkollü gitmiş.ALLAH rahmet eyLesin.

The Dark Knight

Profesör
Reaksiyon puanı
77

Neon

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kimin ölümü hakedeceğini söylemek bize düşmez. Ne anlamsız bir yorum bu. Vakti gelmiş ölmüş. Ölüm yargılanacak bir karar değildir. Sanki içki ve sigara içmese bugün yine ölmeyecekti? Vadesi gelen biri ölümden ne kadar dikkat ederse etsin kaçabilir mi?

İnsan kendi kaderini kendi belirler. Astım hastası olmasına rağmen sigara içip, alkol kullanmış. Belki sigara ve alkol içmeseydi bugün halen yaşıyor olurdu.

Senin mantığınla hareket edersek o zaman yolda karşıdan karşıya geçerken araba geliyor mu? diye gözetlemeyelim. Direk karşıya geçelim. Ya da hasta olduğumuz zaman doktora gitmeyelim. Ne de olsa vadesi geldiyse ölümden kaçamayacağızya.

The Dark Knight

Profesör
Reaksiyon puanı
77
İnsan kendi kaderini kendi belirler. Astım hastası olmasına rağmen sigara içip, alkol kullanmış. Belki sigara ve alkol içmeseydi bugün halen yaşıyor olurdu.

Senin mantığınla hareket edersek o zaman yolda karşıdan karşıya geçerken araba geliyor mu? diye gözetlemeyelim. Direk karşıya geçelim. Ya da hasta olduğumuz zaman doktora gitmeyelim. Ne de olsa vadesi geldiyse ölümden kaçamayacağızya.

Dediklerimi daha çarpıtılamazdı. Tebrik ederim. Arkadaşım, ben öleni yargılamanın anlamsızlığını söylüyorum. İşi artık Allah'la onun. Biz övsekte kötü şeyler söylesekte hiç bir şey değişmez. Sizin çok güzel bir şekilde öleceğinizi kim garanti ediyor?

Mesela Joker'i oynayan kişi Heath Ledger, ilaç zehirlenmesinden öldü. Ancak basın otopsi çıkmadan önce olayı abartıp uyuşturucu koması, altın vuruş filan diye lanse etti. Adamın cenazesinde protesto gösterileri yapıldı uyuşturucudan öldü diye. Otopside ise uyku sorunları olduğu için devamlı kullandığı reçeteli ilaçlar yüzünden zehirlendiği ortaya çıktı. Bu adamın suçu ne şimdi? İnsanlar böyle ölen için uçuk tahminlerde bulunup yargıladığı sürece hiç bir şey değişmez.

Hala çoğu yerde uyuşturucu komasından öldü deniliyor. Kimin nasıl öleceği belli mi ki? Gece ilaç almaya çıkarsınız yolda bir şey olur ölürsünüz, yakınlarda ilgisiz bir şey vardır bu saate adamın işi ne oraya gidiyordu demek, ölmeyi haketmiş demek mi oluyor?

ddddddddddd

Profesör
Reaksiyon puanı
19
allah rağmet eylesin.tv8 de yaptığı eski programı çok severdim.renkli bir kişilikti.

Darknes$

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
351
Bugün durakta amcalar defne foy foster felan bir şeyler diyorlardı şaşırdım açıkçası

Allah rahmet eylesin.

uma350

Profesör
Reaksiyon puanı
70
Allah rahmet eylesin , iyi birisine benziyordu , bende severdim kendisini.

Demnesia

Profesör
Reaksiyon puanı
43

Güya mantıklı konuştuğunu sanıp mantıktan nasibini almamış ve din cahili insanlar bilmiş bilmiş konuşunca kan beynime sıçrıyor. 1 saniye sonra bile ne olacağını bilmezken ölümden sebeplere sarılarak kurtulabileceğini düşünmek... İnan 7 yaşındaki yeğenim bile güler buna...

Neon

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dediklerimi daha çarpıtılamazdı. Tebrik ederim. Arkadaşım, ben öleni yargılamanın anlamsızlığını söylüyorum. İşi artık Allah'la onun. Biz övsekte kötü şeyler söylesekte hiç bir şey değişmez. Sizin çok güzel bir şekilde öleceğinizi kim garanti ediyor?

Mesela Joker'i oynayan kişi Heath Ledger, ilaç zehirlenmesinden öldü. Ancak basın otopsi çıkmadan önce olayı abartıp uyuşturucu koması, altın vuruş filan diye lanse etti. Adamın cenazesinde protesto gösterileri yapıldı uyuşturucudan öldü diye. Otopside ise uyku sorunları olduğu için devamlı kullandığı reçeteli ilaçlar yüzünden zehirlendiği ortaya çıktı. Bu adamın suçu ne şimdi? İnsanlar böyle ölen için uçuk tahminlerde bulunup yargıladığı sürece hiç bir şey değişmez.

Hala çoğu yerde uyuşturucu komasından öldü deniliyor. Kimin nasıl öleceği belli mi ki? Gece ilaç almaya çıkarsınız yolda bir şey olur ölürsünüz, yakınlarda ilgisiz bir şey vardır bu saate adamın işi ne oraya gidiyordu demek, ölmeyi haketmiş demek mi oluyor?

Ben seni sende beni yanlış anladın sanırım. "Her nefis birgün ölümü tadacaktır" diye buyurur Kur'an. Bunu kimse inkar edemez. Benim ise anlatmaya çalıştığım astım hastası olan bir insanın bile bile sigara veya alkol içmesi sonucunda ölümü tesadüf olamaz. Tabii ki bunu yargılamak ta bize düşmez. Allah'tan rahmet, sevenlerinede baş sağlığı diliyorum.

mr_rain

Guru
Reaksiyon puanı
441
Adam 112 yi aradım demiş ama 112 yalandı bu aramayı. İşin içinde başka bir iş var. Çıkar yakında..

findukfaresi

Dekan
Reaksiyon puanı
73
dışardan bakınca en imanlı görünen insanların bile nasıl öleceği meçhulken başkalarının ölümü üzerinden konuşmak haketti gibi bir ithamda bulunmak büyük hata olsa gerek.

sabah inci sölük karıştırırken birisi defne joy foster ölmüş diye entry girmiş. geyik sandım inanmadım. sabah hastane kantininde haberi görünce şok oldum. hala inanasım gelmiyor. çok deli dolu canlı bi kişilikti. programlarını da çok severdim. küçük bir de çocuğu var.
allah büyük rahmet eylesin.hepimize de hayırlı ölümler nasip etsin

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
530
Adam 112 yi aradım demiş ama 112 yalandı bu aramayı. İşin içinde başka bir iş var. Çıkar yakında..
Ambulans aranmış, 8 dakika içinde gelmiş.

AMBULANS 8 DAKİKA İÇİNDE GİTMİŞ
Ancak olay anında Sağlık Müdürlüğü’nün direk aranmadığı, özel bir şirket olan Back - Up’ın aranıp ambulansın şirket tarafında çağrıldığı öğrenildi. Ntvmsnbc’nin edindiği bilgilere göre Kerem Altan saat 06:36’da ambulans yardımı için Back- Up’ı aramış, Med-Line’a bağlı ekip de 8 dakika içinde olay yerine ulaşmış. Med-Line şirketi de gönderilerinin İl Sağlık Müdürlüğü tarafından bilinemeyeceğini, bu sebepten bir karışıklık olabileceğini bildirdi.

http://www.ntvmsnbc.com/id/25178225/

nic_ufuk

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Her ölüm erken ölümdür..Hiç beklenmedik bi anda hayatını kaybetti bu haberi duyduk..Allah Rahmet Eylesin..

Rom.

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
177
Ben de çok şaşırdım Allah rahmet eylesin.

Peter

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
88
Allah Rahmet eylesin..

muratteas

Dekan
Reaksiyon puanı
96
Kimin ölümü hakedeceğini söylemek bize düşmez. Ne anlamsız bir yorum bu. Vakti gelmiş ölmüş. Ölüm yargılanacak bir karar değildir. Sanki içki ve sigara içmese bugün yine ölmeyecekti? Vadesi gelen biri ölümden ne kadar dikkat ederse etsin kaçabilir mi?
Allah sana Külli ve Cuzi kader vermiş.(İslama göre) Alkol ve sigara içipte fenalaşmasaymış sahip çıksaymış iradesine.