Defne Joy Foster evinde ölü bulundu!

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Son olarak "Yok Böyle Dans" adlı programda yarışmacı olan ünlü sunucu-DJ Defne Joy Foster, İstanbul Caddebostan'daki evinde ölü bulundu.

449220080627103237935.jpg

Ünlü sunucu ve oyuncu Defne Joy Foster, Caddebostan'daki bir evde ölü bulundu. Evin Foster'in bir arkadaşına ait olduğu öğrenilirken, olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlatıldı.

32 yaşındaki Defne Joy Foster son olarak özel bir televizyon kanalındaki ''Yok Böyle Dans'' adlı programda yarışmacıydı.

Cenazesi evden böyle çıkarıldı...

[SDNTV3]http://webtv.hurriyet.mncdn.net/Haber/defne_cenaze_02022011_1123_flv.flv[/SDNTV3]

DEFNE JOY FOSTER KİMDİR?

2 Mayıs 1979 doğumlu dizi oyuncusu, sunucu ve eski VJ'dir. Annesi Türk, babası Amerikan olan Defne Joy Foster, ortaokulu İzmir Alsancak Ortaokulu'nda okudu. 2008'de İlker Yasin Solmaz ile evlendi ve bu evlilikten 13 Haziran 2009'da Can Kılıç adında bir oğlu oldu.

557220110202092715929.jpg

İlk olarak Kral TV'de ekran başına geçen Foster, daha sonra çeşitli kanallarda müzik programı sunuculuğu yaptı. Ardından dizi oyunculuğuna başladı. Uzun bir süre "Sihirli Annem" adlı dizide "Eda" karakterini canlandırdı.

Oyunculuğun dışında bir süre tekrar program sundu.

tv8'de yayınlanan "Bir İş İçin Lazım" adlı programı Cemil Büyükdöğerli ile birlikte sundu. Bunun dışında bir TRT programı olan "Çeyiz Şov"u sundu. Defne Joy Foster, geçtiğimiz yıl Kanal 7'de de "Zula" isimli programı sunmuştu.

Foster, NTV'de "Yeşil Ekran" kuşağında da sunuculuk yaptı.

Son olarak Acun Ilıcalı'nın sunup, yapımını üstlendiği "Yok Böyle Dans" adlı programa yarışmacı olarak katılmış ve geçen hafta yapılan oylama sonrası programa veda etmişti.

Haber7

Defne J. Foster'nin ölümüyle ilgili iddia

Sunucu ve oyuncu Defne Joy Foster'ın ölümüne ilişkin olarak Kadıköy'deki dairede incelemeler sürüyor. Ünlü sunucunun ölümüyle ilgili olarak kalıtsal hastalığına dikkat çekildi ve iki ihtimal üzerinde duruluyor...

156320081122020625538.jpg

Alınan bilgiye göre, Kadıköy Cumhuriyet Savcısı ve Olay Yeri İnceleme Şube Müdürlüğü ekipleri, Foster'ın ölü bulunduğu Caddebostan Tanzimat Sokak'taki 3 katlı binaya geldi. Savcı ve olay yeri inceleme ekiplerinin, buradaki incelemeleri sürüyor.

Bu arada, astım rahatsızlığı olduğu öğrenilen Defne Joy Foster'ın, dün gece arkadaşlarıyla eğlendikten sonra arkadaşı Kerem Halit Altan'a ait bu eve geldiği öğrenildi.

''Solunum yetmezliği'' ve ''kalp krizi'' sonucu öldüğü sanılan Foster'ın, kesin ölüm sebebinin yapılacak otopsiden sonra anlaşılacağı öğrenildi.

AA-Haber7

LiveImages%5CKelebek%20Haber%20Galerisi%5C097%5CDEFNE%20JOY%20FOSTER%20EVDEN%20B%C3%96LE%20%C3%87IKARILDI%5CD02112500.jpg

Arkadaşının evinde fenalaşarak hayatını kaybeden sunucu ve oyuncu Defne Joy Foster bugün son yolculuğuna uğurlandı. Defne'nin cenazesi Zincirlikuyu Camisi'ndeki namazın ardından Zincirlikuyu Mezarlığına defnedildi.

i.php

Foster için Zincirlikuyu Camisi'nde tören düzenlendi. Foster'in cenazesi, burada öğle vakti kılınan namazın ardından omuzlar üstünde Zincirlikuyu Mezarlığı'nda defnedileceği yere kadar taşındı. Foster'in cenazesi, daha sonra burada toprağa verildi.

Foster'in annesi Hatice Foster, cenaze törenine ambulansla getirildi. Tekerlekli sandalye ile kızının tabutunun yanına gelen Foster, fenalaşınca yeniden ambulansa taşındı. Hatice Foster, bir süre sonra tekrar tekerlekli sandalye ile cami avlusuna getirildi. Tören boyunca Hatice Foster'ın yanında sağlık ekipleri bulundu.

Törene Foster'in eşi Yasin Solmaz, dayısı Nejat Nayman, Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül ile Azra Akın, Nilgün Belgün, Metin Arolat, İpek Tanrıyar, İnci Türkay, Burcu Güneş, Emre Altuğ, Çağla Şikel, Pascal Nouma, Acun Ilıcalı, Emrah, Nedim Saban ve Açelya Akkoyun'un da aralarında bulunduğu çok sayıda oyuncu, sunucu ve yapımcı ile vatandaşlar katıldı.

Cenaze törenine Sezen Aksu, Gülben Ergen ve Ferdi Tayfur'un da aralarında bulunduğu bazı sanatçılar ise çelenk gönderdi.

AA-Haber7

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Bir açıklama yok şimdilik.

Allah rahmet eylesin.

hakanozdm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Allah rahmet eylesin. Bende sabah radyoda dinledim. Üzüldüm...

ulass09

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Allah rahmet eylesin severdim o kızı üzüldüm..

Saw_

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Allah rahmet eylesin.Nedeni ne acaba.

SiyahBuzul

Doçent
Reaksiyon puanı
7
radyo yayınını sunan arkadaşa böyle şakamı olur l*n diyip sövdüm sabah, keşke şaka olsaymış :(

N3CAT1

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
144
Aaaa çok şaşırdım. Allah rahmet eylesin :(

LaWa

Profesör
Reaksiyon puanı
47
Ölüm aldığımız nefes kadar yakın bize.
Allah günahlarını affetsin.

Silence

Dekan
Reaksiyon puanı
49
Allah gani gani rahmet eylesin ama çok üzüldüm yaa :( ama çok merak ettim :crying:

xyunusx

Doçent
Reaksiyon puanı
40
allah rahmet eylesin efendi olgun bir kişilikti acaba cinayetmi yoksa ecelmi ?

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
haber manşetlerinde gördüm bende iki defa okudum.
Allah rahmet eylesin.

N3CAT1

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
144
İlk iddialar şu şekilde:

HABERTÜRK muhabirinin aktardığı bilgilere göre, bir önceki akşam 'Yok Böyle Dans' adlı yarışma programında arkadaşlarıyla birlikte alkol alan genç sunucu, oradan Caddebostan'daki bir arkadaşının evine gitti. Astım hastası olduğu için aldığı ilaçlarla alkolün karışması sonucu fenalaşan Foster'ın arkadaşı eve doktor çağırdı. 112'yi de aradığını belirten arkadaşının iddiasına göre, acil servis gelmeden Defne Joy Foster hayatını kaybetmişti.

Habertürk

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Bir de böyle deniliyor:

''Solunum yetmezliği'' ve ''kalp krizi'' sonucu öldüğü sanılan Foster'ın, kesin ölüm sebebi yapılacak otopsiden sonra anlaşılacak.

mr_rain

Guru
Reaksiyon puanı
441
Astım hastasıymış. Zaten astım hastaları da kalp rahatsızlıkları çekiyorlar ve kalp krizi ihtimalleri çok yüksek. Eniştemi bu sebepten kaybetmiştik

0ReiS0

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
91
Böyle deli dolu bir insanın böyle erken gitmesi ne kadar acı verici şu çocuk annesiz kalacak inanmak istemiyorum...................................................

as66

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Bana kızacaksınız belki ama bunlar normal şeyler.
Her insan bir gün ölecek genç veya yaşlı farketmiyor...
Allah Rahmet Eylesin...

muratveb

Profesör
Reaksiyon puanı
56
Rabbim günahlarını affetsin inşallah.. Çocuğu çok küçük daha içim acıdı :(

NikeSteeL

Dekan
Reaksiyon puanı
131
Çok Şaşırdım Haberi ilk duyduğumda

Allah rahmet eylesin Çok renkli bir insandı!

OnLT

Dekan
Reaksiyon puanı
149
Çok sempatik çok sevecen bir kişiydi. Allah rahmet eylesin. Çok üzüldüm.

TBM

Dekan
Reaksiyon puanı
358
İddiaya göre Kerem Altan ve Defne Joy Foster, Taksim'deki bir barda birlikte eğlendikten sonra Altan'ın Caddebostan'daki evine geldi. Bir süre sonra Foster, fenalaştı. Kerem Altan, Foster'a müdahale ederek elini yüzünü yıkayıp kendine getirmeye çalıştıysa da başarılı olamadı. Foster'in sağlık durumunun daha da ağırlaşması üzerine Altan, doktor çağırmak üzere evden ayrıldı. Altan eve geldiğinde ise Foster'in öldüğü fark edildi.

Ölüm haberinin duyulması üzerine polis ve sağlık ekipleri belirtilen adrese akın etti. Kerem Altan'ın babası Ahmet Altan da olay yerine gelerek yaşananlar hakkında bilgi aldı.

Foster'in eşi İlker Yasin Solmaz da olay yerine geldi. Polis ekiplerinin incelemeleri devam ediyor.

alıntıdır zaman

thetiduygu

Profesör
Reaksiyon puanı
10
Böyle enerjik bir insanın öldüğüne inanamıyorum, hala çok şaşkınım..

ahmeta

Profesör
Reaksiyon puanı
36
Bir süre sonra Foster, fenalaştı. Kerem Altan, Foster'a müdahale ederek elini yüzünü yıkayıp kendine getirmeye çalıştıysa da başarılı olamadı. Foster'in sağlık durumunun daha da ağırlaşması üzerine Altan, doktor çağırmak üzere evden ayrıldı.
Fenalaşmış bir insana Doktor çağırmak için evden neden ayrılır ki? Zaten fenalaşmış yanında kal Doktoru eve çağır ama yapılması gereken 112'yi aramak yada arabasına/taksiye atıp hastaneye götürmekdir. Bu kadar bilinçsiz ve saçma bir bahane duymamıştım!! Sorsan senden benden daha kültürlüdür.... sonuçta babası kim?

erenberk

Rektör
Reaksiyon puanı
101
Şu an ben de şaşırdım açıkçası. :( Allah rahmet eylesin.

0ReiS0

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
91
Astım hastası olan bir insan ve çocuğu olan bir insan ne işi var barlarda ve içkide az once bi doktor geldi kendiside astim hastası alkol aldıktan sonra astim ilacı içsen bile bir faydası olmaz tam anlamıyla tepkisi olur dedi o yüzden dedi bende içkiyi ağzıma koymuyorum yani ölmüş bir insana şimdi birşey diyemiyorum Allaha havale ediyorum....