Deepfreeze kurulu ve sistemi kappatip actigimda sürekli guncelleme yapip kapaatiyor

MehmetKalaş

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Deepfreeze kurulu ve dün bi guncelleatirne geldi yapma dedim fakat sistemi her actigimda sistem windows guncellemsi yapiyor ve geri kappatiyo yani deepfreeze yuzunden lutfen yardimci oln

MehmetKalaş

Asistan
Reaksiyon puanı
20
DeepFreeze bir süre kapatın güncelleme yapın ve sonrasında tekrar açın restart attığınızda bakalım ne olacak.
Pc acilmiyor iste guncellemeyi yapip reset atiyor deepfreeze oldugundan o gunceplemeyi yapmammis olarak algilayip aclirken tekrar ayni guncellestirmeyi yapior
Mesaj otomatik birleştirildi:

DeepFreeze bir süre kapatın güncelleme yapın ve sonrasında tekrar açın restart attığınızda bakalım ne olacak.
Pc yi guvenli modda acip deepfreeze kapatip yapsam fakat guvenli moda nasil giriliyor bilmiyorum

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,382
  1. Bilgisayarı açılış sırasında veya yeniden başladıktan sonra 1 saniye arayla F8 tuşuna basın.
  2. Bilgisayar donanım bilgilerini gösterip bellek testi yaptıktan sonra Gelişmiş Başlangıç Seçenekleri menüsü açılacaktır.
  3. Yön tuşlarını kullanarak Güvenli Mod veya Ağ ile Güvenli Mod seçeneği üzerine gelip Enter tuşuna basın.

EFI Shell

shellx64.efi
Süper Moderatör
Reaksiyon puanı
19,011
  1. Bilgisayarı açılış sırasında veya yeniden başladıktan sonra 1 saniye arayla F8 tuşuna basın.
  2. Bilgisayar donanım bilgilerini gösterip bellek testi yaptıktan sonra Gelişmiş Başlangıç Seçenekleri menüsü açılacaktır.
  3. Yön tuşlarını kullanarak Güvenli Mod veya Ağ ile Güvenli Mod seçeneği üzerine gelip Enter tuşuna basın.
Bildiğime göre güncelleme varken güvenli mod açılmıyor. Güncellemeyi kurmak için yeniden başlatıyor hep. Kendimden biliyorum. :)

MehmetKalaş

Asistan
Reaksiyon puanı
20

mychar276

Profesör
Reaksiyon puanı
2,628
Sistem geriyükleme de denenebilir. Belki güncelleme öncesine deepfrezee bypass edilerek geri alabilirsen deepfrezee kapatıp normal güncellemeyi deneyebilirsin.