Deep Freeze Sistemde :( Yardım)

GhostX

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Merhabalar Deep Freeze (Yerel Disk C ve D) Kurulmuştu Ben Deep Freeze Kaldırmak İçin Setup Tıkladım unstall Vermedi Kaldırmak İçin Görev Yöneticisinden Devre Dışı Bıraktım Dosyalarını Sildim Fakat Silinmemiş Etkin Ne Yapmam Gerekiyor Yardım :huh:

GhostX

Profesör
Reaksiyon puanı
3
@crista7 senin durum vahim gibi. http://www.izafet.com/guvenlik-ve-gu...-kaldirma.html bu yardımcı olur sanırım.... ben yaptım arkadaşta oldu.. sonra kur yerinde uninstall aktif olmuştu

Link'te Sorun Var
Setup dosyasını yönetici olarak çalıştırmayı denedin mi ? Tepki vermesini dene. Belki de güvenli modda denemelisin.

Yönetici Olarak Açılmadı :(

Kısaca Sorum: Pc Deep Freeze Yüklü Fakat Program Görünmiyor Sildiğim İçin Görünmiyor Unfreeze Fln Kullandım Sistem Geri Yükleme Yaptım Fakat Olmadı Yardım Lütfen Çok Kötü Oldu

GhostX

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Dostum Denedim Olmadı Deep Freeze Görmiyor Deep Freeze not detected! Fakat Etkin Yerel Disk C ve D Bişey Yükleyemiyorum Lütfen Biri Yardım Etsin Çıldırmak Üzereyim Ne Uyuz Bişey Bu yaa :(

fatih(fb)

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hocam aynı sorun haftasonu benimde başıma geldi. çözümü şu şekilde hallettim.
flash belleğe unfreezer ı ve deep freezer setup ını yükle
pc yi güvenli modda çalıştır
unfreezerı aç bellekten 3. seçeneği tıkla save status de kapat pcye restart yap
normal şekilde açılsın pc deep freezer programının simgesinde kırmızı çarpı çıkacak
setup ı çalıştır ve uninstal seçeneği aktif olmuş olacak.
şimdiden kolay gelsin..

GhostX

Profesör
Reaksiyon puanı
3
hocam aynı sorun haftasonu benimde başıma geldi. çözümü şu şekilde hallettim.
flash belleğe unfreezer ı ve deep freezer setup ını yükle
pc yi güvenli modda çalıştır
unfreezerı aç bellekten 3. seçeneği tıkla save status de kapat pcye restart yap
normal şekilde açılsın pc deep freezer programının simgesinde kırmızı çarpı çıkacak
setup ı çalıştır ve uninstal seçeneği aktif olmuş olacak.
şimdiden kolay gelsin..

Sağol Ama Yemedi Deep Freeze not detected! :( :huh: :helpsmilie:

Musty0816

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merabalar.Kardeşim sen hiç onla bunla kafanı yorma.At en güzelinden bi format hiçbişeyin kalmaz :)

İsmail İpek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Deep Freze pasif duruma getirdin mi ?
Eğer getirmediysen cevap yaz çözümünü anlatıyım

kryyltkn

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Dostum boşuna uğraşma bende de kuruluydu bence dünyanın en uyuz programı bundan sonra hiç kurmazsın o gün de bana ders olmuştu. Bu konuda verilen kaldırma örneklerinin de işe yarayacağını sanmıyorum tek bir çözüm var format :)

ramboberk

Profesör
Reaksiyon puanı
74
formatla yani biçimlendir yani herşeyin gitsin ve arkasından ağla

ah ah windows un acı gerçeklerinden sadece biri:yes:

GhostX

Profesör
Reaksiyon puanı
3
İsmail İpek@Deep Freze pasif duruma getirdin mi ?
Eğer getirmediysen cevap yaz çözümünü anlatıyım

Getiremedim Çünkü Deep Freeze Ait Hiç Birşey Yok Ama Aktif Birşey Yüklenmiyor

kryyltkn@
Dostum boşuna uğraşma bende de kuruluydu bence dünyanın en uyuz programı bundan sonra hiç kurmazsın o gün de bana ders olmuştu. Bu konuda verilen kaldırma örneklerinin de işe yarayacağını sanmıyorum tek bir çözüm var format

Sanırım Öyle Yapıcam Yerel Disk C /ye Format Atıcam D-den Kalkar Değilmi Deep Freeze

x_large

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Bilgisayarı yeniden Başlat . Bios ayarlarıan gir . Tarihi edğiştirmek için tarih ayarlarıan gel 2009 Mesela sen yuklemediğin tarihe gel 2008 diyelim yaz F10 İle savle ve Çık Kurtulmuş olcan . bu kadar tarihi Geri alma bu arada yedeklemeni tavisye ederim bazı dosyalarını ne olur ne olmaz oda olmazsa
http://www.faronics.com/html/support.asp adresınden iletişime geç :)

GhostX

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Bilgisayarı yeniden Başlat . Bios ayarlarıan gir . Tarihi edğiştirmek için tarih ayarlarıan gel 2009 Mesela sen yuklemediğin tarihe gel 2008 diyelim yaz F10 İle savle ve Çık Kurtulmuş olcan . bu kadar tarihi Geri alma bu arada yedeklemeni tavisye ederim bazı dosyalarını ne olur ne olmaz oda olmazsa
http://www.faronics.com/html/support.asp adresınden iletişime geç :)

Artık Uğraşacak Güç Kalmadı C ye Format Atıcam :bored:

SwateR

Rektör
Reaksiyon puanı
662
Deep Freeze tekrar yükledikten sonra tekrar kaldırmayı dene.

Ben öyle yapıyorum.Program ekle kaldırdan kalkarken hata veririse setupunu tekrar yüklerim ve öyle kaldırırım...

crista7

Profesör
Reaksiyon puanı
87
dediğimizi yaptın umarım.. o proğramı kullanıp x isareti gelince deepfreeze in kurulum olan .exe uzantılı olanı çalıştırınca uninstall aktif olması gerekiyordu... benim arkadaşta da wardı bu.artık kurtuldu o..2 pc im war bu proğramı bilgisayara bile indirmedim 50 pc mde olsa bu proğram kurulmaz

İsmail İpek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
İnşallah format atmadan yetişebilmişimdir.
Sağ alt köşede bulunan deep freze simgesinin üzerine mouse ile gelip elini Shift + ALT tuşuna bastıktan sonra simgeye çift tıkladığın zaman bir ekran gelecek. Bu ekranda şifre soracaktır sana eğer programı ilk kurduğun zaman br şifre belirlediysen o şifreyi gir, eğer şifre girmediyse tamam diyip geçebilirsin. Daha sonra karşına 3-4 şeçenek gelecektir. Burdaki seçeneklerden pasif olanı şeçip tamam diyeceksin. Bilgisayarını tekrar başlatacaksın. Bilgisayar yeniden başladığı zaman sağ alttaki deep freze simgesinin üzeri çarpılı olacaktır. Eğer bu şekilde yaparsan yukarıdaki arkadşların bahsettiği programlar ile deep freze sistemden tamamen kaldırabilirsin veya işin bittikten sonra deep freze tekrar aktif edebilirsin.

crista7

Profesör
Reaksiyon puanı
87
Sağ alt köşede bulunan deep freze simgesinin üzerine mouse ile gelip elini shift tuşuna bastıktan sonra simgeye çift tıkladığın zaman bir ekran gelecek. Bu ekranda şifre soracaktır sana eğer programı ilk kurduğun zaman br şifre belirlediysen o şifreyi gir, eğer şifre girmediyse tamam diyip geçebilirsin. Daha sonra karşına 3-4 şeçenek gelecektir. Burdaki seçeneklerden pasif olanı şeçip tamam diyeceksin. Bilgisayarını tekrar başlatacaksın. Bilgisayar yeniden başladığı zaman sağ alttaki deep freze simgesinin üzeri çarpılı olacaktır. Eğer bu şekilde yaparsan yukarıdaki arkadşların bahsettiği programlar ile deep freze sistemden tamamen kaldırabilirsin veya işin bittikten sonra deep freze tekrar aktif edebilirsin.
galiba artık çok geç :unsure:

GhostX

Profesör
Reaksiyon puanı
3
ARKADAŞLAR BEN Mİ YANLIŞ ANLATIYORUM SİZMİ ANLAMIYORSUNUZ

1.Format Attım Kurtuldum
2.Sorun: Deep Freeze Yanlış Kaldırdım Deep Freeze Ait Hiç Bir Arayüz Vs.. Yok Şifreyi Nereye Gireceğim ? Girecek Yer Olsa Ben Yazmazdım Buraya Deep Freeze Yükle Diyorum Yüklü Diyor Unfreeze Kullandım Kalkmadı Bir Çok Program Denedim Olmadı Deep Freeze Etkin Ama Görünmiyordu Format Attım Kurtuldum Yapacak Bişey Yoktu

Yardımcı Olan Arkadaşlara Teşekkürler

psikodebiyat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sağ alt köşede bulunan deep freze simgesinin üzerine mouse ile gelip elini Shift + ALT tuşuna bastıktan sonra simgeye çift tıkladığın zaman bir ekran gelecek. Bu ekranda şifre soracaktır sana eğer programı ilk kurduğun zaman br şifre belirlediysen o şifreyi gir, eğer şifre girmediyse tamam diyip geçebilirsin. Daha sonra karşına 3-4 şeçenek gelecektir. Burdaki seçeneklerden pasif olanı şeçip tamam diyeceksin. Bilgisayarını tekrar başlatacaksın. Bilgisayar yeniden başladığı zaman sağ alttaki deep freze simgesinin üzeri çarpılı olacaktır. Eğer bu şekilde yaparsan yukarıdaki arkadşların bahsettiği programlar ile deep freze sistemden tamamen kaldırabilirsin veya işin bittikten sonra deep freze tekrar aktif edebilirsin.

Sayın İsmail ipek teşekkür etmeden geçemeyeceğim...

Bence forum yöneticileri bu mesajlardan hareketle yeni bir başlıkta bu bilgiyi değerlendirirler...

Ben xp de deepfreeze ilgili hiçbir zaman sorun yaşamadım istedeğimde kurdum istediğimde kaldırdım...Taki bir dizüstü bilgisayar alaıncaya kadar.Yeni aldığım dizüstünde windows 7 yüklü idi ve ben bildiğim deepfreeze hükmedemez olmuştum.Kurmuş fakat bildiğim kaldırma yolları işlemeez olmuştu...Bu yüzden format çektim yine akıllanmadım kurdum fakat bu sefer bunun yolu mutlaka internette vardır derken sizin mesajınız ilaç oldu (deep freze simgesinin üzerine mouse ile gelip elini Shift + ALT ) TEŞEKKÜRLER tekrardan...

Artık Windows 7 den Deep Freze nasıl kaldırılırın cevabını burdan bulabilirler...

sevecen_06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Valla arkadaşlar konun tamamını okumadım belki yazan olmuştur.olduysada tekrarı olsun:)) işletim sisteminiz farketmez,aktif yada pasif olmanızda farketmez.deep freze programını kaldırmak için programı kurarken kullandığınız setup dosyası gerekli.yani başkası olmaz kurduğun setup dosyasına tıklayıp o şekilde kaldırabilirsin:) format çekmiş olsanda belki ilerde lazım olur bu bilgi kolay gelsin.