DDOS ve Ping

Bu konuyu okuyanlar

benefe

8/6 Numara Oyuncusu
Discord Yetkilisi
Reaksiyon puanı
1,613
Bu tarz konulara merakım var ping dir ddos dur ama yapmayı sevmem tek amacım öğrenmek belkide bir deneme sitesi açıp orda denerim nasıl öğrenebilirim bu ddos atma olayını bildiğiniz programlar var mı tekrardan belirteyim yapsam bile bir deneme sitesi açıp öyle denerim ve asla yurt içi hiç bir siteye yapmam yardımcı olursanız sevinirim

defacerGLD

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,068
Bu tarz konulara merakım var ping dir ddos dur ama yapmayı sevmem tek amacım öğrenmek belkide bir deneme sitesi açıp orda denerim nasıl öğrenebilirim bu ddos atma olayını bildiğiniz programlar var mı tekrardan belirteyim yapsam bile bir deneme sitesi açıp öyle denerim ve asla yurt içi hiç bir siteye yapmam yardımcı olursanız sevinirim
Vds istersen layer 4 yeter hoic loic

Ping te işe yaramaz

_emre_emre_

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,265
öncelikle sana bir linux dağıtımı için(kali bu tarz hack/güvenlik testleri için iyidir) .iso bulman lazım ki daha kolay olsun. sonra nasıl virtual machine oluşturacağını/çalıştıracağını öğrenmen lazım;İ YADA pentest box'a bakabilirsin

Atakan.ç

Asistan
Reaksiyon puanı
80
bu işler program kurupda olacak işler değil yüksek internet hızına sahip (en az 1gbit) vds sunucular kiralayıp yapmalısın eğer deneme amaçlı yapmak istiyorsan sana bir site öenerebilirim deneme amaçlı yaklaşık 1dk boyunca saldırı testi yapabiliyorsun.

daily.Chavo

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,494
Bunu en iyi kali linuxta yaparsın.
Burdan indir kur

_emre_emre_

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,265
önce nasıl sanal makine(virtual machine) kuracağını öüğrenmesilazım

_emre_emre_

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,265
sonra uğraşır durur

_emre_emre_

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,265
ben sanal makine olarak kursun diye diyorum çünkü linux daha çok terminale önem verdiği için windowstan linuxa geçip alışması zaman alır

defacerGLD

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,068
Gelmiş gene kalicilier

Düzgün proglam yazarsan gidip Google vs atmadığın sürece çalışır c# bak MSDN den

benefe

8/6 Numara Oyuncusu
Discord Yetkilisi
Reaksiyon puanı
1,613
ka
ben sanal makine olarak kursun diye diyorum çünkü linux daha çok terminale önem verdiği için windowstan linuxa geçip alışması zaman alır
katılıyorum windowsu bırakamam maalesef
Mesaj otomatik birleştirildi:

rahatsız ettim tekrardan ama tam olarak ne yapmam lazım herkesin farklı bir görüşü var

Mehmet_Emir

Doçent
Reaksiyon puanı
1,179
DDOS hedef siteye çok yüksek veri akışı sağlayıp sitenin yavaşlamasını veya çökmesini sağlamaya verilen isimdir ping ise çok küçük çaplı bir DDOS'tur ama genellikle siteyle olan iletişimin hızını belirlemek için kullanılır.

grand_master

Müdavim
Reaksiyon puanı
707
Kim neden forumda bana ddos atmayı öğretin diyecekki?

DDOS hedef siteye çok yüksek veri akışı sağlayıp sitenin yavaşlamasını veya çökmesini sağlamaya verilen isimdir ping ise çok küçük çaplı bir DDOS'tur ama genellikle siteyle olan iletişimin hızını belirlemek için kullanılır.
Bunu bilmeyen kaldı mı?

benefe

8/6 Numara Oyuncusu
Discord Yetkilisi
Reaksiyon puanı
1,613
Burda doğruları söylüyorum
Başta eğer konuyu düzgün okuduysan yurt içi hiç bir siteye saldırmam diyorum eğer ki öğrenirsem ikinci olarak eğer sdn ye saldıracak olsam gelip burda konu açmam o kadar kafası çalışmayan biri değilim tabi seninde bunu böyle düşünmen... sen en son ne için ban yemiştin trol konu açmaktan değil mi o zaman şaşırmamak lazım bu kadar boş beleş yanıtlara bence şimdi konuyu meşgul etmektense ya bana yardımcı olmalısın yada burdan çekip gitmelisin

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
Boş ları toplamaya geldim.

yuu otosaka

Asistan
Reaksiyon puanı
456
Kim neden forumda bana ddos atmayı öğretin diyecekki?

Bunu bilmeyen kaldı mı?
kanka kusura bakma ama hayatımda gördüğüm en kafası çalışmayan insanlardan birisin (trollsün zaten orası ayrı meselede) adam yurt içi sitelere saldırmam diye yazmış ayriyeten adam kendide yazmış sdnye saldırcak olsa niye konu açsın ki ve adam saldırcak olsa buraya niye saldırsın yani gidip devlet sitelerine yabancı sitelere saldırır.Fikrin yoksa yazma böyle konulara meşgul ediyorsun

defacerGLD

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,068

Son mesajlar