Yazılım DDOS ve Ping

BordoKing

Doçent
SDN Discord Yetkilisi
Bu tarz konulara merakım var ping dir ddos dur ama yapmayı sevmem tek amacım öğrenmek belkide bir deneme sitesi açıp orda denerim nasıl öğrenebilirim bu ddos atma olayını bildiğiniz programlar var mı tekrardan belirteyim yapsam bile bir deneme sitesi açıp öyle denerim ve asla yurt içi hiç bir siteye yapmam yardımcı olursanız sevinirim

defacerGLD

Profesör
Bu tarz konulara merakım var ping dir ddos dur ama yapmayı sevmem tek amacım öğrenmek belkide bir deneme sitesi açıp orda denerim nasıl öğrenebilirim bu ddos atma olayını bildiğiniz programlar var mı tekrardan belirteyim yapsam bile bir deneme sitesi açıp öyle denerim ve asla yurt içi hiç bir siteye yapmam yardımcı olursanız sevinirim
Vds istersen layer 4 yeter hoic loic

Ping te işe yaramaz

Emre Nas

Doçent
öncelikle sana bir linux dağıtımı için(kali bu tarz hack/güvenlik testleri için iyidir) .iso bulman lazım ki daha kolay olsun. sonra nasıl virtual machine oluşturacağını/çalıştıracağını öğrenmen lazım;İ YADA pentest box'a bakabilirsin

Atakan.ç

Öğrenci
bu işler program kurupda olacak işler değil yüksek internet hızına sahip (en az 1gbit) vds sunucular kiralayıp yapmalısın eğer deneme amaçlı yapmak istiyorsan sana bir site öenerebilirim deneme amaçlı yaklaşık 1dk boyunca saldırı testi yapabiliyorsun.

Emre Nas

Doçent
ben sanal makine olarak kursun diye diyorum çünkü linux daha çok terminale önem verdiği için windowstan linuxa geçip alışması zaman alır

defacerGLD

Profesör
Gelmiş gene kalicilier

Düzgün proglam yazarsan gidip Google vs atmadığın sürece çalışır c# bak MSDN den

BordoKing

Doçent
SDN Discord Yetkilisi
ka
ben sanal makine olarak kursun diye diyorum çünkü linux daha çok terminale önem verdiği için windowstan linuxa geçip alışması zaman alır
katılıyorum windowsu bırakamam maalesef
Mesaj otomatik birleştirildi:

rahatsız ettim tekrardan ama tam olarak ne yapmam lazım herkesin farklı bir görüşü var

Mehmet_Emir

Asistan
DDOS hedef siteye çok yüksek veri akışı sağlayıp sitenin yavaşlamasını veya çökmesini sağlamaya verilen isimdir ping ise çok küçük çaplı bir DDOS'tur ama genellikle siteyle olan iletişimin hızını belirlemek için kullanılır.