Yazılım DDOS ve Ping

grand_master

Doçent
Kim neden forumda bana ddos atmayı öğretin diyecekki?
Mesaj otomatik birleştirildi:

DDOS hedef siteye çok yüksek veri akışı sağlayıp sitenin yavaşlamasını veya çökmesini sağlamaya verilen isimdir ping ise çok küçük çaplı bir DDOS'tur ama genellikle siteyle olan iletişimin hızını belirlemek için kullanılır.
Bunu bilmeyen kaldı mı?

BordoKing

Doçent
SDN Discord Yetkilisi
Burda doğruları söylüyorum
Başta eğer konuyu düzgün okuduysan yurt içi hiç bir siteye saldırmam diyorum eğer ki öğrenirsem ikinci olarak eğer sdn ye saldıracak olsam gelip burda konu açmam o kadar kafası çalışmayan biri değilim tabi seninde bunu böyle düşünmen... sen en son ne için ban yemiştin trol konu açmaktan değil mi o zaman şaşırmamak lazım bu kadar boş beleş yanıtlara bence şimdi konuyu meşgul etmektense ya bana yardımcı olmalısın yada burdan çekip gitmelisin

yuu otosaka

Asistan
SDN Discord Yetkilisi
Kim neden forumda bana ddos atmayı öğretin diyecekki?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bunu bilmeyen kaldı mı?
kanka kusura bakma ama hayatımda gördüğüm en kafası çalışmayan insanlardan birisin (trollsün zaten orası ayrı meselede) adam yurt içi sitelere saldırmam diye yazmış ayriyeten adam kendide yazmış sdnye saldırcak olsa niye konu açsın ki ve adam saldırcak olsa buraya niye saldırsın yani gidip devlet sitelerine yabancı sitelere saldırır.Fikrin yoksa yazma böyle konulara meşgul ediyorsun