Davetiye Takas

k4pt4n

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
3 adet hd-torrents ve 3 adet iptorrents davetiyem mevcut. Torrentday ve Torrentleech davetiyesine takas edebilirim.

gomeos

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bende hiçbiri yok sevabına birisi torrent indirebileceğim üyelik davetiyesi göndersin :)

- - - Mesaj Güncellendi - - -

geçenlerde hoca anlatıyordu çok sevapmış:)

THE_RAMSES

Asistan
Reaksiyon puanı
1
r10 Arıyorum torrentleech ile takas yaparım veya karşılınga takas için yazın varsa istedi,giniz varsa verebilirim verebilirim

Y2Jericho

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
scc hesabı var, sadece freeleech arşivini arada kullanıyorum, satsam para edermi :devil: bide beyler ipt de birşey indiremiyorum heralde hit-run çok oldu ama girebiliyorum hesaba paypal falan diyor download a tıklayınca, açsam tekrar değermi??? elimde şuanda adam akıllı zamunda var sadece (türk tracker ları saymıyorum)

DORUKHAN

Asistan
Reaksiyon puanı
0
scc hesabı var, sadece freeleech arşivini arada kullanıyorum, satsam para edermi :devil: bide beyler ipt de birşey indiremiyorum heralde hit-run çok oldu ama girebiliyorum hesaba paypal falan diyor download a tıklayınca, açsam tekrar değermi??? elimde şuanda adam akıllı zamunda var sadece (türk tracker ları saymıyorum)

Etmez zaten herkes arşiv için kullaniyo o siteyi. puan yetmezse bağış yapman lazım yoksa o hesap disable olur.

subarulu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
turkdepo 3x **** hd-space 2x -- torrentultra 1x mevcuttur . İhtiyacım olan siteler ***bitturk *** leechturk takas vardır.

(önceligim bitturktur akabinde diğerleri olabilir.)

j1mb0o

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
elimde turktorrent ve bitturk davetiyeleri var, turkdepo ve turknova davetiyeleri ariyorum

dantejoo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
selam elimde bitturk .turktorrent.hd turk.turkdepo.turknova.davetiyeleri var . leecturk karsiliginda takas yapmak istiyorum ilgililere duyurulur

SStinGG

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Verebileceklerim: Waffles - Karagarga - TorrentDay - IPTorrents - BITHDTV - TorrentVault - HDSpace - Jpopsuki - HD.ME

Aradığım Site Davetiyesi: BitmeTV

wolkano

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Elimde torrent-ultra (TORA) davetiyesi mevcut. Arena-tr yada bitturk ile takas edebilirim.

Liquido

Doçent
Reaksiyon puanı
14
Elimde 2 adet torrentday davetiyesi vardır isteyenlere gönderebilirim.

palacioo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Elimde 2 ADET ARENA TR davetiyesi vardır . Herhangi takas teklifi ile gelebilirsiniz

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Elimde 2 adet torrentday davetiyesi vardır isteyenlere gönderebilirim.

1 tanesini alabilirmiyim anelkalex_41@hotmail.com

di_ke

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
1 tane hd-torrents
1 tane hd-space davetiyelerim var, Torrentleech davetiyesiyle takas edebilirim birini

keys1903

Asistan
Reaksiyon puanı
6
3x hd-t var...tekliflerinizi pm ile belirtin.Eğer düzgün bir kullanıcı olduğunuzu kanıtlarsanız karşılıksızda verebilirim.