Davetiye Takas

kavsuka

Asistan
Reaksiyon puanı
2
karagarga davetiye veya hesap arıyorum torrentleech ncore iptorrents verebilirim

kgedik74

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Elimde 2 adet torrentday davetiyesi vardır isteyenlere gönderebilirim.

bir tane alabilirmyim. Teşekkürler.
kgefik@hotmail.com

- - - Mesaj Güncellendi - - -

bir tane de ben alabilirmiyim. kgefik@hotmail.com teşekkürler.

bir tane gönderirmisin. teşekkürler. kgefik@hotmail.com

bir tane alabilirmiyim. kgefik@Hotmail.com teşekkürler..

İsteyene torrentday davetiyesi verebilrim.

bir tane alabilirmiyim. kgefik@Hotmail.com teşekkürler..

BuLL_D0G

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Verebileceğim Siteler : Arena-TR , LeechTurk , TurkTorrent.Eu , Bitturk

Aradığım : AFRBits.com , Kaliteli bir yabancı tracker

scrapion23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
türktorrent.cc ise lectürk yollayabilirim

selam elimde bitturk .turktorrent.hd turk.turkdepo.turknova.davetiyeleri var . leecturk karsiliginda takas yapmak istiyorum ilgililere duyurulur
türktorrent cc ise leechtürk takas yapabilirim

elimde turktorrent ve bitturk davetiyeleri var, turkdepo ve turknova davetiyeleri ariyorum

türkdepo davetiyesi var hala takas ediyor musun ?

DORUKHAN

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar SCC davetiyesi ariyorum seedboxum mevcut.Takas olarak surrealmoviez davetiyesi verebilirim site torrent sitesi değil free host olarak paylaşiliyor.Her türlü noir deneysel bağımsız western aklınıza gelebilecek türde filmler mevcutdut.Yani bir nevi karagarga'nın filehostlu hali.

DORUKHAN

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar SCC davetiyesi ariyorum seedboxum mevcut.Takas olarak surrealmoviez davetiyesi verebilirim site torrent sitesi değil free host olarak paylaşiliyor.Her türlü noir deneysel bağımsız western aklınıza gelebilecek türde filmler mevcutdut.Yani bir nevi karagarga'nın filehostlu hali.

Bulunmuştur.

delucia

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Leectürk karşılığında Arena-tr ve turknova.net Davetiyesi verilir pm ile ulaşın.

Turk_Che

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Karakarga hesap yada davetiye arıyorum karşılığında çeşitli türk torrent sitelerinden yollayabilirim! Pm ile detaylar görüşülecektir

sensei5006

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arena-tr - leechturk - bitturk - torrent-ultra - turktorrent.cc davetiye yollayan arkadaslara 1 haftalik premimuze debrid hesap verecegim.

Mail adresim : sensei5006@yandex.com

Yollayan arkadaslar misal leechturk yollanmistir diye yazarsa bir baska arkadasimizda yollamasin. Torrent sitelerine kaydigimi yaptiktan sonra hesaplariniz pm yolu ile elinize gececektir.

tolga9009

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Arena-tr - leechturk - bitturk - torrent-ultra - turktorrent.cc davetiye yollayan arkadaslara 1 haftalik premimuze debrid hesap verecegim.

Mail adresim : sensei5006@yandex.com

Yollayan arkadaslar misal leechturk yollanmistir diye yazarsa bir baska arkadasimizda yollamasin. Torrent sitelerine kaydigimi yaptiktan sonra hesaplariniz pm yolu ile elinize gececektir.

haftalik premimuze debrid hesap ne oluyor?

sensei5006

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
turbobit letibit rapidgator uptobox uploaded gibi bircok filehost sitelerini icinde barindan ve premium link veren bir site. Bu tarz siteler debrid diye gecer. 1 haftalik premium hizda download yapacaksin. 220 GB kotaniz var sadece. yani 1 haftada 220GB download yapabilirsiniz. Kendimde kullaniyorum su an.

GpgX63.jpg

1230Aj.jpg

sensei5006

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arena-tr - leechturk - bitturk - torrent-ultra - turktorrent.cc davetiye yollayan arkadaslara 1 haftalik premimuze.me debrid hesap verecegim. 30 a yakin filehost (turbobit letitbit uploaded. uptobox rapidgator vb...) destegi var.

Ilgilenen arkadaslar pm atsin.

DORUKHAN

Asistan
Reaksiyon puanı
0
biliyorum zor ama scenehd davetiyem var hdbits den sonra bulunması en zor sitedir karşılığında wihd(worldinhd) davetiyeler kapalı olduğundan hesap istiyorum.Elinde olan bilen gören duyan varsa pm atabilir.

tolga9009

Doçent
Reaksiyon puanı
0
biliyorum zor ama scenehd davetiyem var hdbits den sonra bulunması en zor sitedir karşılığında wihd(worldinhd) davetiyeler kapalı olduğundan hesap istiyorum.Elinde olan bilen gören duyan varsa pm atabilir.

benim elimde http://iptorrents.com davetiyesi var private tracker dır. scenehd ile takas düşünüyor musun veya scc ile takas olabilir mi?

Liquido

Doçent
Reaksiyon puanı
14
turktorrent.cc davetiyesi verene torrentday davetiyesi verebilirim

nightmare1453

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
arena davetiyesi haricinde digerlerinde daha davetiye almadim. yollarsan cok mabule gecer

[TABLE="class: notification-th-e"]
[TR]
[TD="class: none, align: left"]Davetiye Gönderimi Başarılı[/TD]
[TD="class: none"]
notification_close.gif
[/TD]
[/TR]
[/TABLE]
Teşekkürler. Davetiyeniz Kayıt İşlemi İçin sensei5006@yandex.com Adresine Gönderildi.

DORUKHAN

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ipt karşılığı hdbits isteyen arkadaş ne içtiysen bende istiyorum bu aralar kafamı dağıtmam lazım