Davetiye Takas

kavsuka

Asistan
Reaksiyon puanı
2
tvvault-asiandvdclup davetiye veya hesap arıyorum waffles ipt verebilirim

halilibobjk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
karagarga iptorrent asiandvdclub ile takas turktorrent arenatr leechturk hd-space var arkadaslar.

Z1q0MV.jpg

hiroshi83

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Elimde 3 adet HD-Torrents, 1 adet SCC, 1 adet HD-Space davetiyesi ve 1 adet kullanılmamış IPT hesabı var. Fake upload yapmayacak, sitelerin kurallarına uyacak, başka bir siteden ratio kanıtı sunabilecek, yabancı bir torrent sitesi davetiyesi önerecek olan varsa özel mesaj atabilir.

hiroshi83

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
3 adet HD-Torrents, 1 adet Fano, 1 adet HD-Space davetiyem var. Karşılığında yabancı torrent sitelerinden davetiye istiyorum, yoksa da sorun değil. Karşılıksız da verebilirim. Yeter ki hesaplarımı tehlikeye atmayacak, torrent'in hakkını veren biri olsun.

subarulu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
turkdepo 3x **** hd-space 2x -- torrentultra 1x mevcuttur . İhtiyacım olan siteler turktorrent.cc *** bitturk *** leechturk.com yabancı torrent siteleride olabilir. (önceligim bitturktur akabinde diğerleri olabilir.)

elsenkafali

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
elimde turktorrent ve turkdepo davetiyeleri var, torrentultra davetiyesine ihityacim var, takas yapmaya acigim, yardimci olursaniz sevinirim?

Ediz85

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
gft davetiyesi ariyorum, elimde bir adet TsH (TorrentShack) davetiyesi var, online.net 'den 1gbps dedicated boxum var, yardimci olabilecek arkadaslara simdiden tsk ederim.

saygilar

kavsuka

Asistan
Reaksiyon puanı
2
torrentleech ve sciencehd hesap veya davetiye arıyorum scc veya ptn verebilirim

m0l0t0v

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
LeechTurk davetiyesi lazim..

Turknova veya TurkTorrent.cc davetiyesi ile takas olunur

elsenkafali

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
elimde torrenturk.cc ve turkdepo davetiyesi var torrentultra, arena tr veya leechturkle takas etmek istiyorum...

- - - Mesaj Güncellendi - - -

http://turktorrent.cc/ davetiyesi arıyorum Bitturk,turknova,torrent-ultra,turkdepo davetiyeleri verebilirim

bende turktorrent.cc davetiyesi var, torrent-ultra veya bitturkle takas etmek isterim en kisa zamanda, nasil yapalim?

barakali

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar elimde turktorrent.cc, torrent-ultra.com, hdturk.org davetiyeleri var.
Elinde leechturk.com ya da arena-tr.com davetiyesi olan varsa bunlardan biriyle takas edebilirim. öncelik leechturk.com.. e-mail: yun_so_16@hotmail.com

subarulu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
turkdepo 3x **** hd-space 2x -- torrentultra 1x mevcuttur . İhtiyacım olan siteler turktorrent.cc *** bitturk *** leechturk.com yabancı torrent siteleride olabilir. (önceligim bitturktur akabinde diğerleri olabilir.)
Hala davetliyelerim mevcuttur...

Ediz85

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arena-tr davetiyesi verebilirim karsiliginda torrent-ultraya talibim. takas etmek isteyenler PM atsin

CetinbasCihat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Elimde 1 adet R10 Davetiyesi, Arena TR Davetiyesi, Torrent - Ultra Davetiyesi Mecvuttur.

WebmasterSitesi davetiyesi karşılığında verebilirim.

subarulu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
turkdepo 3x **** hd-space 2x -- torrentultra 1x mevcuttur . İhtiyacım olan siteler *** bitturk *** leechturk yabancı torrent siteleride olabilir.

(önceligim bitturktur akabinde diğerleri olabilir.)

riza38

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
elimde torrenturk.cc ve turkdepo davetiyesi var torrentultra, arena tr veya leechturkle takas etmek istiyorum...

bende turktorrent.cc davetiyesi var, torrent-ultra veya bitturkle takas etmek isterim en kisa zamanda, nasil yapalim?

Olur özele yazdım

mataraks3

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
elsenkafali kardeşim turktorrent.cc davetiyesine ihtiyacım var.. gönderirsen çok memnun olurum.. bende de hdturk var istersen gönderirim...

mataraks3@hotmail.com

turktorrent takası yapalım...

alifx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar Arena-tr Davetiyesi yollayan kişiye turktorrent.cc davetiyesi Gönderilecektir.