Davetiye Takas

cinemania285

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Leechturk karşılığında

Arena-tr,turknova,btrg,torrentday davetiyesi verebilirim.

ibo3182

Asistan
Reaksiyon puanı
1
arkadaslar ben sitye uyeyim..şifremi unuttum 5 kere yanlış girince ıp banlandı..form doldurdum ama cevap gelmedi..giremiyorum siteye üye olan varsa yönetime msj atarsa iyi olur .teşekkürler

ibo3182

Asistan
Reaksiyon puanı
1
torrent cell==turk depo==türk torrent sitelerine davetiyem var.
Arena-tr davetiyesi istiyorum hesabım vardı ama yanlış şifre girince üst üste ıp ban yedim geri alamıyorum.davetiye takas etmek istiyenler pm yoluyla irtibata geçsinler..

nightmare1453

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
torrent cell==turk depo==türk torrent sitelerine davetiyem var.
Arena-tr davetiyesi istiyorum hesabım vardı ama yanlış şifre girince üst üste ıp ban yedim geri alamıyorum.davetiye takas etmek istiyenler pm yoluyla irtibata geçsinler..

ip ban yediyse modemi kapat aç ip değişir giriş yaparsın. o ip banlandı sonuçta üyeliğin değil. şifreni unuttuysanda şifreni sıfırla. he sabit ip kullanıyosan bilemicem.

cyucel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Broken Stones davetiyesi arıyorum. Elinde olan bana ulaşabilir mi?

foksi01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
elimde turknova davetiyesi var leechturk ile takas etmek isteyen arkadaşlar?

ibo3182

Asistan
Reaksiyon puanı
1
ip yorrent davetiyesi ariyorum..

torrent cell -turkdepo -turktorrent -turknova davetiyem var.takas yapmak isteyenler pm ile ulassinlar..

byjackep

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Türknova davetiyesi veren arkadaşa, Arena-tr davetiyesi gönderebilirim isterse. ÖM olarak atarsanız kayıt linkini sevinirim.

aslanpayi

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Torrent-cell davetiyesi dağıtacağım,

Şartlarım: Köklü bir torrent sitesindeki üyeliğini kanıtlamalı veya sdn'deki üyeliği en az 3 senelik aktif olarak kullanılmış olması.

bu şartlara uyanlar davetiye istiyorlarsa pm atabilir.

hfatih

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Elimde freshon.tv ve iptorrents davetiyeleri var.Denk sitelerle takas yapabilirim.Türk siteleriyle takas düşünmüyorum.İsteyenler özel mesajdan ulaşabilir.

aslanpayi

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Uzunca bir süre freshon kullandım ben. Torrentleri çok çabuk ölüyor malesef. Bir indirdiğini lazım olunca altı ay sonra bulamıyorsun. Bu konuda publichd.se tek geçerim. İster üyelik alırsın ister almaz. İstediğin bir çok kaynağa hızlıca erişiyorsun. Hal böyle olunca kıçı kırık freshon.tv kallavi bi siteymiş gibi göstermen hoş değil bence. Daha iyi sitelerle gel derim ben. Zamundadır freshondur bunlar balon olarak kaldılar. İçleri boş.

arsenik

Rektör
Reaksiyon puanı
242
Uzunca bir süre freshon kullandım ben. Torrentleri çok çabuk ölüyor malesef. Bir indirdiğini lazım olunca altı ay sonra bulamıyorsun. Bu konuda publichd.se tek geçerim. İster üyelik alırsın ister almaz. İstediğin bir çok kaynağa hızlıca erişiyorsun. Hal böyle olunca kıçı kırık freshon.tv kallavi bi siteymiş gibi göstermen hoş değil bence. Daha iyi sitelerle gel derim ben. Zamundadır freshondur bunlar balon olarak kaldılar. İçleri boş.
Freshon'u çok eleştirmişsin ama 2007 yılında eklenmiş oz dizisinde bile şu an 10 seeder var ve bu seeder sayısının az olması göz korkutmasın romenlerin hızları çok iyi. 2-3 seeder ile 800 kb hızında dosya indirdiğimi hatırlıyorum.

Zamunda, publichd gibi yerlerle kıyaslanması bile yanlış çünkü o siteler genel içerikli burası geel içerikli değil. Sezon paketlerin hepsi freeleech ve sezonlarda hit run kuralı 24 saat. Sen hangi tv sitesinde sezonluk hit run kuralının 24 saat olduğunu gördün? BTN ile kıyaslıyorsan hiç kıyaslama çünkü btn çok iyi bir site ama freshon onun gölgesinde kaldığı için bazı eleştirilere maruz kalıyor yoksa freshon da çok iyi bir yer.

14100'e yakın torrentte 120-130 dosya dışında tüm dosyalarda seeder mevcut. ;)

Kazazzade

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
TürkNova davetiyesi veren arkadaşlara yabancı trackerlardan davetiye yollayabilirim...Pm...

webaslann

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Elimde freshon.tv ve iptorrents davetiyeleri var.Denk sitelerle takas yapabilirim.Türk siteleriyle takas düşünmüyorum.İsteyenler özel mesajdan ulaşabilir.

freshon.tv karşılığında torrentday yollayabilrim

- - - Mesaj Güncellendi - - -

TürkNova davetiyesi veren arkadaşlara yabancı trackerlardan davetiye yollayabilirim...Pm...

dsotum turknova yollayabilrim karşılığında hangi yabancı trackerlardan yollayabilrsin

aslanpayi

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Freshon'u çok eleştirmişsin ama 2007 yılında eklenmiş oz dizisinde bile şu an 10 seeder var ve bu seeder sayısının az olması göz korkutmasın romenlerin hızları çok iyi. 2-3 seeder ile 800 kb hızında dosya indirdiğimi hatırlıyorum.

Zamunda, publichd gibi yerlerle kıyaslanması bile yanlış çünkü o siteler genel içerikli burası geel içerikli değil. Sezon paketlerin hepsi freeleech ve sezonlarda hit run kuralı 24 saat. Sen hangi tv sitesinde sezonluk hit run kuralının 24 saat olduğunu gördün? BTN ile kıyaslıyorsan hiç kıyaslama çünkü btn çok iyi bir site ama freshon onun gölgesinde kaldığı için bazı eleştirilere maruz kalıyor yoksa freshon da çok iyi bir yer.

14100'e yakın torrentte 120-130 dosya dışında tüm dosyalarda seeder mevcut. ;)

Ben karşılaştıklarımı söyledim sadece. Ayrıca orada aklıma gelmemişti ama freshon'da şöyle bir sıkıntı var ki bi şekilde indirdiğinde bile leecher sıkıntısı çekiyorsun. Fakar örnek verdiğim public tracker'da böyle bir problemin yok. hit run yapmışsın yapmamışsın sana höt diyen yok git diyen yok. Ayrıca güzel bir örnek vermişsin de uzun süredir torrent kullanıyorsan eğer bileceksin ki orada gördüğün 10 kişi senin indirmeni 3 gün beklemeyecektir. Sen indirmeni bitirmeden onların 1/3üni ya görürdün ya görmezsin. Bilmiyorum ama öyle yana döne davetiyesi takas edilecek bir torrent sitesi olarak görmüyorum ve public trackerların bile burayı kalite bakımından geçeceğini iddia ettim. Bi dene istersen http://bit.ly/1893vVY burası da public bildiğin üzere.

Kazazzade

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben karşılaştıklarımı söyledim sadece. Ayrıca orada aklıma gelmemişti ama freshon'da şöyle bir sıkıntı var ki bi şekilde indirdiğinde bile leecher sıkıntısı çekiyorsun. Fakar örnek verdiğim public tracker'da böyle bir problemin yok. hit run yapmışsın yapmamışsın sana höt diyen yok git diyen yok. Ayrıca güzel bir örnek vermişsin de uzun süredir torrent kullanıyorsan eğer bileceksin ki orada gördüğün 10 kişi senin indirmeni 3 gün beklemeyecektir. Sen indirmeni bitirmeden onların 1/3üni ya görürdün ya görmezsin. Bilmiyorum ama öyle yana döne davetiyesi takas edilecek bir torrent sitesi olarak görmüyorum ve public trackerların bile burayı kalite bakımından geçeceğini iddia ettim. Bi dene istersen http://bit.ly/1893vVY burası da public bildiğin üzere.

Şakasın sen di mi:D Public trackerla karşılaştırdığı şeye bak:D

kavsuka

Asistan
Reaksiyon puanı
2
cinemageddon bonus arıyorum yine tl-filelist... verebilirim :):)

aslanpayi

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Şakasın sen di mi:D Public trackerla karşılaştırdığı şeye bak:D

şaka olacak bişey yok sağladığım faydaya bakarım ben. faydalanıyorsam sıkıntı yok. Sen keyfine bak fresh bi şekilde. sidik yarıştıracak bişey yok özgür bi şekilde fikrimi söyledim. Herkes birbirinin fikrine saygı duyduğu sürece problem olmaz diye düşünüyorum.

hfatih

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

2 senelik freshon üyesiyim.İçerik konusunda yorum yapmayacağım, bana yetiyor da artıyor ama yetmeyenler de vardır illa ki.Benim freshondan başka tv trackerı kullanmamamın asıl nedeni tutunmanın çok kolay olması.1 ay seedboxla 2 tb upload yaptım.2 senedir ekmeğini yiyorum.Diğer sitelerdeki gibi katı kurallar yok.Hit&Run yapmak imkansız gibi.Ayrıca seedbox yoksa bile tüm hd packler freeleech.Tüm hd bölümler %50 freeleech.Arayüzünü de seviyorum.Kısacası iyi site güzel site, artıları var eksileri de var.

caqmacowboy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
CHD Bits, HDWing, Awesome-HD daveyiyelerine ihtiyacım var. elinde olan PM atarsa sevinirim.

kavsuka

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Awesome-HD hesabı arıyorum karşılığında gft-scc-tl-hdtorrents-filelist

mardok

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Waffles.fm veya what.cd davetiye sahiplerinden pm bekliyorum elinde olan mesaj atsın anlaşırız