Davetiye İsteme Şablonu

gumuskurt22

Öğrenci
24 Eylül 2013
4
0
0
Arkadaslar zamunda.net hesabına ihtiyacım var. Fazla hesap olan varsa yardımcı olursa sevinirim. Karşılığında turknova, arenatr, leechturk davetiyelerinden istediğini gonderebilirim. Yardım bekliyorum.

hudavendigar

Öğrenci
29 Eylül 2013
17
0
0
turktorrent'e bir türlü üye olamadım, takas karşılığı davetiye aldım yine de olamadım, boş yere davetiyem gitti, mail gelmiyor adresime, mağdur oldum başka bir mail adresime yardımcı olursanız sevinirim
emrencanalemdag@gmail.com

memoli63

Asistan
14 Kasım 2008
127
0
0
Türktorrent ten kaynaklanan bir sorun kardeş bu seninle ilgili değil sana davetiye gönderen kişi ile tekrar irtibata geç "Davet" kısmına girsin orada bir kod olacak onu sana göndersin.

hudavendigar

Öğrenci
29 Eylül 2013
17
0
0
sorun kendiliğinden çözüldü garip bir şekilde, insanı strese sokuyorlar zevkine herhalde, yine de teşekkürler

black_BJK

Öğrenci
5 Ekim 2013
10
0
0
154ac78.jpg

2aabl3r.jpg

arena-tr davetiyesi alabilirmiyim.

erkanbasol@gmail.com

ayar94

Öğrenci
19 Şubat 2012
7
0
0
HD-Torrents, FileList veya HDBits.org davetiyesi arıyorum.

pqhe.png

c94f.png

o7m5.png

Vaktim yok sadece bunları atabildim.İsteyenlere Scene Access hesabımın görüntüsünü de atabilirim....

ayar94

Öğrenci
19 Şubat 2012
7
0
0
HD-Torrents, FileList veya HDBits.org davetiyesi arıyorum.

pqhe.png

IPTorrents

c94f.png

Bittürk

o7m5.png

Vaktim yok sadece bunları atabildim.İsteyenlere Scene Access hesabımın görüntüsünü de atabilirim....

SceneAccess hesabımın görüntüsü (Freeleech dosyalara yüklendim bundan biraz dengesiz ratio. Farklı şeyler aklınıza gelmesin :cool:)

dhv2.png

hudavendigar

Öğrenci
29 Eylül 2013
17
0
0
şu karagarga'ya üye olmak için böbreğimi veririm, nasıl davetiye bulunur nedir, çok gizemli site, karşılığında arena-tr veririm züğürt çabamla

frost35

Öğrenci
12 Kasım 2012
7
0
0
Arena.tr davetiyesine ihtiyacım var. Karşılığında Turktorrent.eu davetiyesi verebilirim.
tlpu9.png
[/URL][/IMG]

tlpum.png
[/URL][/IMG]

ring

Asistan
1 Ocak 2010
186
8
18
merhaba,

İyi Bayramlar. Bu bölümde Arena davetiyesi istemiş olan ve henüz alamamış arkadaşlar varsa buraya yeniden yazsınlar davetiye göndereceğim. İstenilen davetiyelerin gönderilip gönderilmediğini bilmediğim için bu şekilde bir yol izledim. Daha önce ekran görüntüsü koyan arkadaşların yeniden ekran görüntüsü koymalarına gerek yok. Yeni davetiye isteyen arkadaşların da bu bölüm kuralları gereği ekran görüntüsü koyarlarsa iyi olur.

sağlıcakla