Daum nasıl kaldı =>> İşte perde arkası!

La Edri

Asistan
Reaksiyon puanı
2
1276792058-1.jpg

Daum nasıl kaldı İşte perde arkası!

Dün 19:30 PerşembeFenerbahçe Yönetimi ile Daum ve yardımcıları arasında bugün gerçekleşen toplantı sonrasında çıkan karar tüm kamuoyunu şaşırttı...

Daum'un kalan 2 yıllık sözleşmesinin devam ettiği ve yardımcılarından sadece Roland Koch'un görevde kaldığı açıklanırken bu durum ortaya yeni tartışmalar attı.
Yapılan toplantıda "Yardımcılarını istemiyoruz" denmesine rağmen Daum'dan "Farketmez, ben böyle de çalışırım" cevabı alan Sarı-Lacivertli yönetim yıldırma politikasında şimdilik sonuç alamadı.

Yöneticiler; "Yardımcılarını istemiyoruz" denmesinin ardından Daum'dan "Bu saçmalık. O zaman ben de yokum" yaklaşımını beklerken, Alman hocanın umursamaz tavırları sıkıntı yarattı.

Öte yandan yardımcılarının görevden alınması "Seni istemiyoruz. Bırak git !.." şeklinde bir mesaj olarak algılanırken, deneyimli teknik direktör olan ve Türkiye'yi çok iyi tanıyan, Türk yöneticileri ve sistemi çok iyi bilen Daum bu oyuna gelmeyerek şimdilik hamlesini doğru yaptı. Yüksek tazminat bedeli nedeniyle, yaklaşık 6.5 milyon Euro nedeniyle Daum'u görevden alamayan yönetimin Alman hocanın gitmesini beklemesi ise Fenerbahçe'ye zaman kaybettirecek.

Sportif Direktörlüğe bağlı olarak çalışacak olan ve sağlık kontrolünden geçmesi istenen Daum'un bu şartları dahi kabul etmesi niyetini açıkça ortaya koyarken, Alman hocadan son olarak; "Bir şekilde ortada anlaşalım. Bu saçmalıkta ben çalışmam. Bana ve ekibime uygun bir şey önerin ve ben gideyim" yaklaşımı beklenirken, bu durumla da karşılaşılmayınca yönetim şimdilik sabırla bekleyişini sürdürüyor.

Kaynak

mustapha_84

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Benim anlamadığım olay Fenerbahçe hangi hocayla 3 yıl çalışmışta Daum ile 3 senelik sözleşme yapmış.

TazzzY

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
275
Maymun gözünü açtı...

Yermi bir daha aynı numarayı Aziz Yıldırımın elinde patladı :D

N3CAT1

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
144
Maymun gözünü açtı...

Yermi bir daha aynı numarayı Aziz Yıldırımın elinde patladı :D

Benim anlamadığım Aziz Yıldırım bu numarayı nasıl yedi :D

Arogones ile de aynı sorunu yaşamışlardı :D

alsec_

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Bu adam 2006'da da aynı şeyi yapmıştı...Ayrıldıktan sonra Fenerbahçe'yi fena bombalamıştı...Şimdi yine aynı şeyi yapıyor demediğini bırakmıyor ama hala görevinin başında...O kadar şeyler söyledikten sonra yine takımda bu Fenerbahçe'ye yakışmıyor...Aziz Yıldırım'ın tek çekincesi tazminat mı ?...Bence olmamalı Fenerbahçe büyük bir camia ve adamın bu sözlerinden sonra görevimin başındayım demesi yakışmıyor Fenerbahçe'ye derhal bu adam gönderilmeli...

gezegen

Profesör
Reaksiyon puanı
37
Benim anlamadığım olay Fenerbahçe hangi hocayla 3 yıl çalışmışta Daum ile 3 senelik sözleşme yapmış.

sözleşmenin uzun olmasının kulüplerden ziyade hocalar istiyor
amaçları başarısız olsalarda paradan olmamak

N3CAT1

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
144
sözleşmenin uzun olmasının kulüplerden ziyade hocalar istiyor
amaçları başarısız olsalarda paradan olmamak

Daum'un sözleşmesinde 3 yılı isteyenin FB olduğunu okudum haberlerde. Daum 1 yıl istemiş diye okumuştum.

drsakal

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Perde arkasını görmeyen mi kaldı. Daum zeki adam. Aziz yıldırım o parayı verip Daum'u yollayacak...Seneye Daum bu takımın başında olmaz...

Persona Grata

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
53
Fenerbahçe ligdeki son maçını kazanarak şampiyon olmuş olsa bütün bunlar konuşulmuyor olacaktı ve Daum 2 sene daha görevinin başında olacaktı. :)