dalga geçen arkadaş

berat y****

Asistan
Reaksiyon puanı
59
bana kürt dedi obez dedi salak dedi sakat dedi napmaml lazım keşke yanımda olsaydı...

babapuro

Asistan
Reaksiyon puanı
137
reyz sanal mı gerçek hayatmı?

Martin Archimbaud

Profesör
Reaksiyon puanı
3,664
Çok kasma sanal veya gerçek hayat farketmez sövenler çok var. Kafana takmazsan o tipler zaten kendi içinde kuduruyor sinirden. Senin bişey yapmana gerek kalmıyor.

RexFaiL

Asistan
Reaksiyon puanı
55
Öyleleriyle arkadaşlık yapma benim çevremde böylelerini onlar beni dışlamadan ben dışladım ve kendinle barışık ol evet ben şişkoyum beni rahatsız etmiyo de bende Kürdüm ve Kürt olmaktan gurur duyuyorum onlar senle dalga geçince sende kendinle dalga geç. Kendinle barışık olduğunu bilsinler

IDisaster

Profesör
Reaksiyon puanı
1,665
Karşına alıp saygılı bir şekilde seninle bir sorunu mu olduğunu yada bunu neden tekrarladığını güzel bir şekilde sor. Baktın ileri geri konuşuyor hala, asla geri adım atma yada çocuktan çekinme. Kendine güvendikten sonra gerisi pek önemli değil. Uyar yine yapsın, bir daha uyar, çekinme be bir daha uyar baktın akıllanmıyor herkesin önünde sağ elinle çenesinin en ucuna vur bir tane. Denge bozar kendine gelmesi 4-5 saniye sürer kendine gelmeden de git ortamdan. Akıllanır.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Karşına alıp saygılı bir şekilde seninle bir sorunu mu olduğunu yada bunu neden tekrarladığını güzel bir şekilde sor. Baktın ileri geri konuşuyor hala, asla geri adım atma yada çocuktan çekinme. Kendine güvendikten sonra gerisi pek önemli değil. Uyar yine yapsın, bir daha uyar, çekinme be bir daha uyar baktın akıllanmıyor herkesin önünde sağ elinle çenesinin en ucuna vur bir tane. Denge bozar kendine gelmesi 4-5 saniye sürer kendine gelmeden de git ortamdan. Akıllanır.
Ya dengesi bozulmazsa falan diye sorma Rize'de her gün başkasıyla kavga ediyorum bozar dengeyi. Yada kulak arkasına vur bilinci gider anlık olarak. Ama kendine gelmesi daha hızlı olur

SHKFTT

Asistan
Reaksiyon puanı
217
Öyle tipleri karşına alıp konuşmaya çalışma direk irtibatı kes görmezden gel en iyisi

babapuro

Asistan
Reaksiyon puanı
137
bence kafana takma

Son düzenleme:

xPhoenix06

Profesör
Reaksiyon puanı
2,187
Troll konu değil mi? Neyse %10 ihtimalle doğrudur belki, git dışarı çağır buluşma bahanesiyle vs. iyi bir dayak at gel.

Reaksiyon puanı
10,325
Kendini hep başkalarının nitelemesine göre değerlendirirsen beş paralık adam olursun.
Ama eğer, kendini kendin kabul edip, bulunduğun var olduğun konumu benimseyerek normal hayatına devam edersen, dünyanın en mutlu insanı sen olursun. Sana laf edenler de gün gelir sana büyük saygı duyarlar.

babapuro

Asistan
Reaksiyon puanı
137
bence boşver yaşın kaç bu arada başkalarının kölesi olma ona internetdenmi yoksa gerçekmi ben bilmem güzelce açıkla eğer anlamazsa abin/ablan varsa çağır hadi onlarda yok babanı çağır

KovboyBey

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
2,001
bence boşver yaşın kaç bu arada başkalarının kölesi olma ona internetdenmi yoksa gerçekmi ben bilmem güzelce açıkla eğer anlamazsa abin/ablan varsa çağır hadi onlarda yok babanı çağır
Bikere bısıkletımı almaya calıstı bana yumruk atınca bende kafa attım alamadı bole zorbalar var

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,714
Okullarda çok şımarık insanlar dolu haberin olsun, o insanlara kafa takma ve dinlememeye çalış. Bir süre sonra vazgeçecektir diye umuyorum. :)

Martin Archimbaud

Profesör
Reaksiyon puanı
3,664
Şidder çözüm değildir.

Yumuşak bir yaklaşım,naif bir bakış acısı ve Sevecen bir yaklaşım da bulunmak lazım diye düşünüyorum.

Sevecen bir uslüp işi çözer.
Şidder çözüm değildir.

Yumuşak bir yaklaşım,naif bir bakış acısı ve Sevecen bir yaklaşım da bulunmak lazım diye düşünüyorum.

Sevecen bir uslüp işi çözer.
Sevecen bir uslüp maalesef hiçbir işi çözemiyor. Şahsen benim tikimle oynayanlara sevecen üslupla yaklaştım. Umursamadılar. İlla olay çıkarmamı beklediler. Sonunda çıldırdım ve tikimle oynadığı için kaç kişiyi dövdüğümü hatırlamıyorum.

KovboyBey

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
2,001
Sevecen bir uslüp maalesef hiçbir işi çözemiyor. Şahsen benim tikimle oynayanlara sevecen üslupla yaklaştım. Umursamadılar. İlla olay çıkarmamı beklediler. Sonunda çıldırdım ve tikimle oynadığı için kaç kişiyi dövdüğümü hatırlamıyorum.
adım hamza hamsi dıolar bende bır tekme atıorum susturuodum bunlara dayakla anlar

aesthetey

Asistan
Reaksiyon puanı
119
İnsanlar her zaman kötü ve saygısızca şeyler söyleyebiliyorlar maalesef, eğer laftan anlamayacak biriyse ve saygıdan yoksunsa -ki öyle görünüyor- güzelce konuşsan da karşılığını alamayabilirsin. Fakat sorunlarını da şiddetle çözemezsin, o yüzden en iyisi arkadaşlığını kesip muhattap olmaman

Logithx

Profesör
Reaksiyon puanı
2,104
En çirkin şey bir insanın fiziki görünüşüyle alay etmek hakaret etmek bu insanlar toplumdan yozlaşmış başkasının ilgisini çekmek amacıyla saçma sapan hareketler yapan insanlar bu insanlardan uzak dur arkadaşlığını bitir..

NxeS

Asistan
Reaksiyon puanı
119
Böyle bir insan ile arkadaş olunmaz. Eğer laf vs. atar ise hazır cevap vermeye bak.

Reaksiyon puanı
6,381
Tavsiyem umursamaman. Başkalarının ssenin hakkında söyledikleri ile kendini belirlersen sonun şu "Ben Giresunluyum" diyen kişi gibi olabilir.

berat y****

Asistan
Reaksiyon puanı
59
Troll konu değil mi? Neyse %10 ihtimalle doğrudur belki, git dışarı çağır buluşma bahanesiyle vs. iyi bir dayak at gel.
troll değil

hayatan çıkarmak mümkün değil 31 ağustosda yine beraberiz

Constantin87

Profesör
Reaksiyon puanı
1,934
Arkadaş derken sana hakaret eden biri nasıl senin arkadaşın olabiliyor ki? Saçma sapan hakaret etmeye devam ediyorsa kendisini uyar devam edecekse muhatap olmayacağını söyle.

berat y****

Asistan
Reaksiyon puanı
59
diyoki seni annene söyleyecem öyle kalcaksın diyo

bişey yapar mı

bişey yapar mı
komik buldunuz ama çok heycanşandım arada bunun yanında argo kelime kullanıyodum sıkıntı olur mu

Son düzenleme:

KovboyBey

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
2,001

bişey yapar mı

komik buldunuz ama çok heycanşandım arada bunun yanında argo kelime kullanıyodum sıkıntı olur mu
anana ne solucek