Cyberpunk 2077 hakkındaki düşünceleriniz nedir?

Bu konuyu okuyanlar

Optikiyaza

Müdavim
Reaksiyon puanı
720
Siz Cyberpunk 2077 hakkında ne düşünüyorsunuz? Benim içimde patlayacakmış gibi bir his var ama bomba gibi değil balon gibi patlayacakmış gibi bit his.Oyun sürekli ertelendi,beklenti her seferinde daha da yükseltildi.

FatabeyTheBest

Doçent
Reaksiyon puanı
544
Oyun daha çıkmadı. Ama insanlar şimdiden oyunu övmeye/yermeye başladı. Anlamıyorum fanboy/hater olmayı. Bu durum beni çok rahatsız ediyor. Sana hiç bi şekilde katkıda/zararda bulunmayan bi oyun firmasını neden översin/yerersin.

Düşüncelerim bunlar.

ChaosBoost

Müdavim
Reaksiyon puanı
696
Oyun daha çıkmadı. Ama insanlar şimdiden oyunu övmeye/yermeye başladı. Anlamıyorum fanboy/hater olmayı. Bu durum beni çok rahatsız ediyor. Sana hiç bi şekilde katkıda/zararda bulunmayan bi oyun firmasını neden översin/yerersin.

Düşüncelerim bunlar.
Siz Cyberpunk 2077 hakkında ne düşünüyorsunuz? Benim içimde patlayacakmış gibi bir his var ama bomba gibi değil balon gibi patlayacakmış gibi bit his.Oyun sürekli ertelendi,beklenti her seferinde daha da yükseltildi.

Sistem gereksinimleri belli oldu mu?

Optikiyaza

Müdavim
Reaksiyon puanı
720

Düşüncelerim bunlar.
Bu övmek değil, yermek değil.
Sadece beklentileri merak ettim. Alınmayacak oyun değil.300-400 tl olsa yine o parayı hak eder şuanki duruma göre.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sistem gereksinimleri belli oldu mu?
Oldu. Steam'den bakabilirsiniz.

Jarvisit

Tech is my home
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
2,840
Açıkçası ben bu kadar nedensiz ertelenen bir oyun için iyi şeyler düşünmüyorum.

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,466
Beklentisi çok yüksek olan bir oyun şahsen çıkar çıkmaz bende alacağım ertelenmesi yönünden ise bu kadar ertelenmesi sinir bozucu ama haklı da buluyorum oyun optimasyon sorunlarıyla çıkarsa oynayanlar zevk alamaz ama böyle geç gelip iyi gelirse oyun çıktığı zaman ertelenmesini herkes unutacak zaten ondan dolayı mantıklı bir hareket.

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,204
Açıkçası ben bu kadar nedensiz ertelenen bir oyun için iyi şeyler düşünmüyorum.
CD Projekt RED CEO’su mevcut konsollarda optimizasyon sorunu olduğundan ertelendiğini söyledi. Bu nedensiz mi?

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Bence strateji doğru olduğunu düşünenlerdenim, eğer bir oyun bu kadar bekleniyorsa hatasız olması gerekmektedir. Bu ertelenmenin sebebi konsol tarafında olduğunu hatırlatmak gerekiyor. Düşünün sadece PC için çıkarsa konsol oyuncuları biz neden bekliyoruz diye yakınacaklar.

Yakın bir tarih içerisinde yeni nesil konsolların gelmesi ile söz konusu ertelemeye bağlamak gerekiyor, oyun içerisinde bulunan grafikler vs. yüksek ihtimalle yeni nesil için yapılandırma aşmasına alındığını düşünüyorum.

Bekliyoruz..

Overclocked

Profesör
Reaksiyon puanı
4,580
Çok ertelendi, beklenti yükseldi. Ortalama üstü bir oyun olsa bile eleştiri yağmuruna tutulacak bence.
Gerçekten beğeni toplaması için mükemmele yakın şekilde çıkarmaları lazım bence. Çünkü oyun aşırı derece de hypelandı. En küçük hatada oyunu yerin dibine sokacaklar gibime geliyor.

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,204
Çok ertelendi, beklenti yükseldi. Ortalama üstü bir oyun olsa bile eleştiri yağmuruna tutulacak bence.
Gerçekten beğeni toplaması için mükemmele yakın şekilde çıkarmaları lazım bence. Çünkü oyun aşırı derece de hypelandı. En küçük hatada oyunu yerin dibine sokacaklar gibime geliyor.
Kesinlikle. Beklenti yükseldikçe insanların hayal kırıklığına uğrama olasılığı artıyor :/

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Düşünce tamamen yanlış, bekleyenler oyunu oynamaya başladığında hata olsa bile kabul edeceklerdir merak etmeyin. Yeter ki çıksın düşüncesine girecekler. Oyunun akıcılığı ve hikayesi ile herkesin gönlünde yer edecek. Hata vb. düşünen olacağını zannetmiyorum.

Livia sas Junius

Zuckerschnute
Reaksiyon puanı
1,557
Blade runner ve Neuromancer'dan beri hayran olduğum türün ele düşmesini hasetle izlemek dışında oyunu da hayvan gibi bekliyorum.

Yasin Koçak 23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
49
Aslında oyundan çok yappımcı fitmaları eleştirmek ya da düşünmek gerekir.
Eğer CD Projekt bu oyunda başarısız olursa bilinki bir daha öyle bir firma kalmaz.
Ayrıca bu firma geçmişte çok sevilen oyunalrın altına imzasınıda atmıştır.

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
Daha oyun çıkmadı.

Yasin Koçak 23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
49
Bence strateji doğru olduğunu düşünenlerdenim, eğer bir oyun bu kadar bekleniyorsa hatasız olması gerekmektedir. Bu ertelenmenin sebebi konsol tarafında olduğunu hatırlatmak gerekiyor. Düşünün sadece PC için çıkarsa konsol oyuncuları biz neden bekliyoruz diye yakınacaklar.

Yakın bir tarih içerisinde yeni nesil konsolların gelmesi ile söz konusu ertelemeye bağlamak gerekiyor, oyun içerisinde bulunan grafikler vs. yüksek ihtimalle yeni nesil için yapılandırma aşmasına alındığını düşünüyorum.

Bekliyoruz..
Malesef optimizasyon için ve sistem gereksinimlerini bir tık aşşağı çekmek için bazı şeylerden ödün verildi bence bu ödün grafik tarafından verildi oyun dünyasındaki insanlar azaltıldı örnek olarak

_mirror_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,938
Beleş olsa benim pc yetse oynardım ama hayaller hayaller

basit

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,528
Çıkarsa artık Korsan versiyonunu oynayacağım. Param yok çünkü. Uzun bir süre alacak kadar da olmayacak.

Livia sas Junius

Zuckerschnute
Reaksiyon puanı
1,557
Oyuna en kötü yorumları yapacak olanlar da bu oyunu gta sananlar olacak bence. Diyalog ve rpg kavramı tokat gibi çarpmaz umarım.

Ahmet-

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,042
oyun güzel video bile çekmişler youtube da yasak atılması resmen güzel oyun :)