Cyberpunk 2077 hakkındaki düşünceleriniz nedir?

Bu konuyu okuyanlar

Yasin Koçak 23

Öğrenci
Aslında oyundan çok yappımcı fitmaları eleştirmek ya da düşünmek gerekir.
Eğer CD Projekt bu oyunda başarısız olursa bilinki bir daha öyle bir firma kalmaz.
Ayrıca bu firma geçmişte çok sevilen oyunalrın altına imzasınıda atmıştır.

Yasin Koçak 23

Öğrenci
Bence strateji doğru olduğunu düşünenlerdenim, eğer bir oyun bu kadar bekleniyorsa hatasız olması gerekmektedir. Bu ertelenmenin sebebi konsol tarafında olduğunu hatırlatmak gerekiyor. Düşünün sadece PC için çıkarsa konsol oyuncuları biz neden bekliyoruz diye yakınacaklar.

Yakın bir tarih içerisinde yeni nesil konsolların gelmesi ile söz konusu ertelemeye bağlamak gerekiyor, oyun içerisinde bulunan grafikler vs. yüksek ihtimalle yeni nesil için yapılandırma aşmasına alındığını düşünüyorum.

Bekliyoruz..
Malesef optimizasyon için ve sistem gereksinimlerini bir tık aşşağı çekmek için bazı şeylerden ödün verildi bence bu ödün grafik tarafından verildi oyun dünyasındaki insanlar azaltıldı örnek olarak

fahyıldız

Profesör
Hayır taban konsollar için söyledi. Yeni nesilde neden "şaşırtıcı derecede iyi çalışıyor" desin. Mantığı yok.
"Also during the conference call, Adam Kiciński confirmed the speculation that the game is being delayed due to its issues while running on current-gen consoles, saying that Cyberpunk 2077 is ready for PC and that it runs great on the PlayStation 5 and Xbox Series X, but it has a few issues on the PlayStation 4 and Xbox One."

Her kaynak sizin dediklerinizin aksini söylüyor. :)

alpsadik

Map Tech Harita
Yönetici
Moderatör
Beklenti öyle bir arttı ki oyun hakkında ne yapsalar kendilerini beğendiremeyecekler hypelanan insanlara. Kendi görüşüm baya sağlam, güzel bir oyun olarak gelecek kendisi.

Jarvisit

Editör
Editor
"Also during the conference call, Adam Kiciński confirmed the speculation that the game is being delayed due to its issues while running on current-gen consoles, saying that Cyberpunk 2077 is ready for PC and that it runs great on the PlayStation 5 and Xbox Series X, but it has a few issues on the PlayStation 4 and Xbox One."

Her kaynak sizin dediklerinizin aksini söylüyor. :)

Biz bunun SDN'de haberini yaptık. Bir şeyi birden çok kaynaktan doğrulamadan da yazmıyoruz. "Her kaynağı" örnek verirseniz ben de ona göre cevap vereyim. Buyurun kaynaklar:

Oyunun fanı olmak demek körü körüne her şeyi kabul etmek demek değildir. Lütfen bari "her kaynak" derken tekrar düşünün.

fahyıldız

Profesör
Biz bunun SDN'de haberini yaptık. Bir şeyi birden çok kaynaktan doğrulamadan da yazmıyoruz. "Her kaynağı" örnek verirseniz ben de ona göre cevap vereyim. Buyurun kaynaklar:

Oyunun fanı olmak demek körü körüne her şeyi kabul etmek demek değildir. Lütfen bari "her kaynak" derken tekrar düşünün.

Sizin bahsettiğiniz açıklama ile benim bahsettiğim açıklama farklı açıklamalar anlaşılan. Benim bahsettiğim bir ay önceye ait, attıklarınız düne.​

SDN Son Haberler

Son mesajlar