Cyberpunk 2077 hakkındaki düşünceleriniz nedir?

Bu konuyu okuyanlar

wittroc

44
Reaksiyon puanı
11,186
Hayır taban konsollar için söyledi. Yeni nesilde neden "şaşırtıcı derecede iyi çalışıyor" desin. Mantığı yok.
"Also during the conference call, Adam Kiciński confirmed the speculation that the game is being delayed due to its issues while running on current-gen consoles, saying that Cyberpunk 2077 is ready for PC and that it runs great on the PlayStation 5 and Xbox Series X, but it has a few issues on the PlayStation 4 and Xbox One."

Her kaynak sizin dediklerinizin aksini söylüyor. :)

alpsadik

Map Tech Harita
Emektar
Reaksiyon puanı
2,871
Beklenti öyle bir arttı ki oyun hakkında ne yapsalar kendilerini beğendiremeyecekler hypelanan insanlara. Kendi görüşüm baya sağlam, güzel bir oyun olarak gelecek kendisi.

Jarvisit

Tech is my home
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
2,841
"Also during the conference call, Adam Kiciński confirmed the speculation that the game is being delayed due to its issues while running on current-gen consoles, saying that Cyberpunk 2077 is ready for PC and that it runs great on the PlayStation 5 and Xbox Series X, but it has a few issues on the PlayStation 4 and Xbox One."

Her kaynak sizin dediklerinizin aksini söylüyor. :)

Biz bunun SDN'de haberini yaptık. Bir şeyi birden çok kaynaktan doğrulamadan da yazmıyoruz. "Her kaynağı" örnek verirseniz ben de ona göre cevap vereyim. Buyurun kaynaklar:

Oyunun fanı olmak demek körü körüne her şeyi kabul etmek demek değildir. Lütfen bari "her kaynak" derken tekrar düşünün.

wittroc

44
Reaksiyon puanı
11,186
Biz bunun SDN'de haberini yaptık. Bir şeyi birden çok kaynaktan doğrulamadan da yazmıyoruz. "Her kaynağı" örnek verirseniz ben de ona göre cevap vereyim. Buyurun kaynaklar:

Oyunun fanı olmak demek körü körüne her şeyi kabul etmek demek değildir. Lütfen bari "her kaynak" derken tekrar düşünün.

Sizin bahsettiğiniz açıklama ile benim bahsettiğim açıklama farklı açıklamalar anlaşılan. Benim bahsettiğim bir ay önceye ait, attıklarınız düne.​

ARCANDY

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,749
Bence beklentileri karşılayamayacak

Jarvisit

Tech is my home
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
2,841
Sizin bahsettiğiniz açıklama ile benim bahsettiğim açıklama farklı açıklamalar anlaşılan. Benim bahsettiğim bir ay önceye ait, attıklarınız düne.​
Güncel haberler için ana sayfayı da kullanabilirsiniz. :)