Cyberpunk 2077 Hakkındaki Düşüncelerim

Bu konuyu okuyanlar

Assad Najjar

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,305
Oyun biraz Deus Ex'e benziyor gibi; ama bu oyun daha zor (En yüksek zorluk ayarını seçtim.). Ama oynanmayacak kadar da zor değil.
Far Cry 5'e göre çok daha kolay buldum bu oyunu.
Ancak hack sistemini beğenmedim. Bu konuda Deus Ex açık ara daha iyiydi.
Sonuç olarak ben Deus Ex'i kesinlikle bu oyuna tercih ederim.

Livia sas Junius

Zuckerschnute
Reaksiyon puanı
1,557
Oyun zor degil ya. İlk basta ez modda bitirdik sirf hikaye gormek icin. İkinciye very hard'da basladim netrunner (hacker) olarak. Senaryo geregi ettigim haric tek kursun sikmadan kimseyi oldurmedem bitirdim. Skiller ve esyalar geldikce very hard bile kolay oluyor. Oyun surem 150+ saat.

Hackingi zevkli buldum. Watch dogs ile deus ex'in birlesimi gibi. Legendary hack craftlayinca cok kolay oluyor.

mehmetali48

Doçent
Reaksiyon puanı
415
Cyberpunk 2077 de bende bir 56 saat takıldım. Fakat optimizasyonu rezalet işlemçim amd olduğu için - 20 fps kaybın oluyor. Rtx 3070 ile kasarak oynadım oyunun bazı yerlerinde. Oyunda intelin bazı dosyaları nedeniyle amd nin çalışması gereken çekirdekleri çalışmıyor. Bu yüzden çok şikayet vardı düzeltimi bu sorun bilgisi olan var ise baştan başlamayı düşünüyorum.

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
Cyberpunk 2077 de bende bir 56 saat takıldım. Fakat optimizasyonu rezalet işlemçim amd olduğu için - 20 fps kaybın oluyor. Rtx 3070 ile kasarak oynadım oyunun bazı yerlerinde. Oyunda intelin bazı dosyaları nedeniyle amd nin çalışması gereken çekirdekleri çalışmıyor. Bu yüzden çok şikayet vardı düzeltimi bu sorun bilgisi olan var ise baştan başlamayı düşünüyorum.

Yapabileceğiniz bir şeyler bulunuyor.

Assad Najjar

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,305
Nasıl bir bilgisayar kullanıyorsun? Bende HP Omen laptop var, full ayarlarda sorun yaşamadım açıkçası. (RTX 2060 - GDDR6, i5 10300H, 16 GB RAM)

mehmetali48

Doçent
Reaksiyon puanı
415
Nasıl bir bilgisayar kullanıyorsun? Bende HP Omen laptop var, full ayarlarda sorun yaşamadım açıkçası. (RTX 2060 - GDDR6, i5 10300H, 16 GB RAM)
Hocam masaüstü kullanıyorum. Ama donanımsal olduğunu düşünmüyorum,daha çok oyunun yazılımsal sorunları yüzünden oluyor gibi.
Gpu:rtx 3070
Cpu:ryzen 7 3800x
Ram:16 gb 3000mhz

Amello

Doçent
Reaksiyon puanı
596
Oyun biraz Deus Ex'e benziyor gibi; ama bu oyun daha zor (En yüksek zorluk ayarını seçtim.). Ama oynanmayacak kadar da zor değil.
Far Cry 5'e göre çok daha kolay buldum bu oyunu.
Ancak hack sistemini beğenmedim. Bu konuda Deus Ex açık ara daha iyiydi.
Sonuç olarak ben Deus Ex'i kesinlikle bu oyuna tercih ederim.
Oyun genel olarak bakılırsa güzel fakat o kadar şişirdiler. Ben GTA 2077 gibi bir şey bekliyordum.

mehmetali48

Doçent
Reaksiyon puanı
415
Oyun genel olarak bakılırsa güzel fakat o kadar şişirdiler. Ben GTA 2077 gibi bir şey bekliyordum.
Bende aynı şekil 5-6 ay başından kalkmam sanıyordum. Çünkü oyunu çok kapsamlı bir şey gösterdiler. Birbirinden farklı hikayeler olacaktı lafta, şeçimlerine göre hikayenin gidişatı değişecekti. Ama çıkan oyun buglardan ve optimizasyon sorunundan geçilmiyor. Zaten bunun karşılığınıda aldı Cd projekt çok fazla hisse kaybetti.