Soru CS:GO Vs Valorant

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

CS:GO mu Valorant mı?

• CS:GO

Kullanılan: 21 60.0%
  • Valorant

Kullanılan: 14 40.0%

• Kullanılan toplam oy
    35
  • Anket kapatılmış .

Merchrior

Asistan
Sanırım bahsettiğim toxic ve flamer tayfa lolden gelen tayfa.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Valorant farkı 1'e düşürmüştü, CS:GO son 1 saatte arayı açmaya başladı. Oylama 1 ay sonra sonlanacak, SDN tarafını seçiyor.
Aynen öyle. Ama hala bir umut olduğunu düşünüyorum. Ne oynadığını bilen bir kitle var.

The Commander

Profesör
Counter ile herhangi bir oyunun rekabet edebileceğini düşünmüyorum ama Valorant'ta oynaması eğlenceli bir oyun olmuş, bugün takım ile denedik. Yalnız bizim açımızdan durum biraz zevkimizi aldıktan sonra CS dönme şeklinde olacaktır, bu durum birçok kişi tarafında böyle olacaktır diye düşünüyorum.

CapScroLL

Profesör
Counter ile herhangi bir oyunun rekabet edebileceğini düşünmüyorum ama Valorant'ta oynaması eğlenceli bir oyun olmuş, bugün takım ile denedik. Yalnız bizim açımızdan durum biraz zevkimizi aldıktan sonra CS dönme şeklinde olacaktır, bu durum birçok kişi tarafında böyle olacaktır diye düşünüyorum.
Biz iki kişilik ekibiz, bizde de öyle olmuştu ama CS:GO aimini de fena kaydırıyor, oyuna döndüğümüzde neredeyse tüm gün aimbotz training haritasında aim kastık 😂

ToLGhN

Üyecik
Sıkı bir CS-GO oyuncusu olarak Volarantı da kapalı beta dan beri oynadım gayet keyifliydi lakin Vanguard Kernel Mod da çalıştığı halde hile için %100 çözüm değil yer yer WH tarzı hilelere denk geldiğim oldu ayrıca yazılımsal sorunlarada neden olabiliyor örneğin başıma gelen Asus Aura programı Vanguard sebebi ile stabil çalışmıyor anakartın RGB ışıklandırmasının kontrolünü devre dışı bırakıyor program ekran kartını görüyor lakin anakartı görmüyor. Bu tarz sorunlarda çözülürse keyifle oynanabilir.

Son mesajlar