Cs go oyundan atıyor (300fps almama rağmen)

Bu konuyu okuyanlar

ArifEminK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Beyler yardım edin Allah aşkına
Daha bir hafta olmadı ben pcyi toplayalı cs go full ayarlarda 300fps almama rağmen 5dk sonra ekran griye bürünüyor ve hiçbir komut çalışmıyor restart atmak zorunda kalıyorum
Bütün güncellemelere baktım her şey güncel
(Ekran kartım AMD RX 580)

ArifEminK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
dediğinizi az önce denedim lakin oyun çökünce restart atmak zorunda kalıyorum bu yüzden de proccess monitor raporları kaydetmiyor maalesef

S

SDN Anonim 645270

SDN Okuru
Sorununuz Wattman. Ekran kartınızın markası nedir? MSI Afterburner ile GPU frekansını 100 MHz aşağıya çekin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Radeon Yazılımı>Oyunlar>Global ayarlar>Global Wattman

1.adım: Windows arama yerine giriyorsunuz: Hizmetler= Windows Update yazısını görüp sağ tıklayıp durdur diyorsunuz.

2. adım: Güç şeçeneklerine girip = ve oradan ek güç ayarlarına girip = sol üste güç düğmelerinin yapacaklarını seçin tıklayıp =şu anda kullanılmayan ayarları değiştiri tıklayıp aşağıda hızlı başlatmayı aç yazacaktır ve onu etkisiz hale getiriyorsunuz.

3.adım: DDU kurup ve açtıktan sonra ekran kartı diyorsunuz ve tüm sürücüleri silecektir ve daha sonra kendine reset atacaktır.

4.adım: AMD Radeon tekrar yüklüyorsunuz, sizin için önerilen Radeon sürücüsünü yükliceksiniz yani.
Recommended driver yazanı yükleyin.

Son düzenleyen moderatör:

rover_xp

Profesör
Reaksiyon puanı
2,230
Beyler yardım edin Allah aşkına
Daha bir hafta olmadı ben pcyi toplayalı cs go full ayarlarda 300fps almama rağmen 5dk sonra ekran griye bürünüyor ve hiçbir komut çalışmıyor restart atmak zorunda kalıyorum
Bütün güncellemelere baktım her şey güncel
(Ekran kartım AMD RX 580)
ekran kartınız sapphire mi?

ArifEminK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Oc edition

Sorununuz Wattman. Ekran kartınızın markası nedir? MSI Afterburner ile GPU frekansını 100 MHz aşağıya çekin.

1 Adım: Windows arama yerine giriyorsunuz: Hizmetler= Windows Update yazısını görüp sağ tıklayıp durdur diyorsunuz.

2 Adım: Güç şeçeneklerine girip = ve oradan ek güç ayarlarına girip = sol üste güç düğmelerinin yapacaklarını seçin tıklayıp =şu anda kullanılmayan ayarları değiştiri tıklayıp aşağıda hızlı başlatmayı aç yazacaktır ve onu etkisiz hale getiriyorsunuz.

3 Adım: DDU kurup ve açtıktan sonra ekran kartı diyorsunuz ve tüm sürücüleri silecektir ve daha sonra kendine reset atacaktır.

4 Adım: AMD Radeon tekrar yüklüyorsunuz, sizin için önerilen Radeon sürücüsünü yükliceksiniz yani.
Bunun işe yarayacağından emin misiniz

rover_xp

Profesör
Reaksiyon puanı
2,230
sapphire oc edition'lara fabrikasyon çıkışlı overclock yapıyorlar. wattman'ın sebebide bu. öncelikle

1 Adım: Windows arama yerine giriyorsunuz: Hizmetler= Windows Update yazısını görüp sağ tıklayıp durdur diyorsunuz.

2 Adım: Güç şeçeneklerine girip = ve oradan ek güç ayarlarına girip = sol üste güç düğmelerinin yapacaklarını seçin tıklayıp =şu anda kullanılmayan ayarları değiştiri tıklayıp aşağıda hızlı başlatmayı aç yazacaktır ve onu etkisiz hale getiriyorsunuz.

3 Adım: DDU kurup ve açtıktan sonra ekran kartı diyorsunuz ve tüm sürücüleri silecektir ve daha sonra kendine reset atacaktır.

4 Adım: AMD Radeon tekrar yüklüyorsunuz, sizin için önerilen Radeon sürücüsünü yükliceksiniz yani.
bunu deneyin. eğer işe yaramaz ise sanırım overclocku kaldırmak gerekir. o konuda bir bilgim yok fakat overclock işinden iyi anlayan arkadaşlar seve seve yardımcı olacaktır.

ArifEminK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Beyler sorunu çözdüm bilgisayarım yeterli havayı alamadığından yüksek sıcaklıklara ulaşıyormuş bu yüzden de ekran kartı yanmasin diye kendini kapatıyormus ben bilgisayari rahat hava alabileceği açık bir yere koydum sorun yaşamadım hepinize teşekkür ediyorum yardımcı olduğunuz için sağolun