CS GO Çalışıyor Gözüküyor Fakat Açılmıyor.

Bu konuyu okuyanlar

Utku92

Profesör
Herkese iyi forumlar!! Çok ilginç bir sorunum var. Size anlatıyım. Benim ekran kartı 1050 ti di. Ben bunu satıp yükseltme yaptım. Rx 590 aldım. DDU dan güzelce nvidiayı silip yeniden başlattım. Normal önerilen driver kurdum amd nin. Fakat sadece cs go çalışmıyor. Diğer oyunlar çok çok iyi çalışıyor. Ultra ayarlarda. Yardımcı olursanız sevinirim.
Bu arada oyunu komple silip baştan kurdum. Gene aynı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Steam da sildim. Yeniden kurdum. Sonuç aynı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Fikri olan var mıdır ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sorun çözüldü. Pc yi formatladım.
 
Son düzenleme:

Froseth

Profesör
Technopat'a baktım orada ''C:\Windows\SysWOW64\D3DX9_43.DLL silin ve bu aracı yükleyin:'' ve başlatma seçeneklerinde DirectX ile ilgili komut varsa onu silin demişler.
 

SwateR

Rektör
Formattan sonra yine aynı hatayı aldıysan sonradan kurduğun programları tekrar gözden geçir istersen. Antivirüs vb engelliyor olabilir.
 

Utku92

Profesör
Yok yok yok kesinlikle büyük bir sıkıntı var. Ekran kartını yeni aldım. Acaba servise mi göndersem. Çünkü eski 1050 ti da her oyunu oynuyordum. Ne yapsam bilemedim. Ne programdan dolayı ne de yazılımla ilgili cs go'yu kesinlikle açmıyor. İlk formatta başlarda açıyor. Bir süre sonra gene aynı şey. Dün de lolde alt tab alırken 2 sn sonra donma oluyor ama ses geliyordu. Driver güncelledim. O düzeldi gibi. Ama canımı sıkıyor. Cs neden açılmasın ?
 

SDN Son Haberler

Üst