Cs 1.6 Cfg Arıyorum.

Bu konuyu okuyanlar

''Wolfred1ght''

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,290
Cs 1.6 da bir sw buldum.Ratelerine iyi ayak uydurdum.Top15'e girmek istiyorum.Lakin şuana kadar oyuna bazı kodları yazarak başlıyordum.Bana göre bir cfg önerisi olan var mı?

UnFrGvnG

Müdavim
Reaksiyon puanı
990
Cs 1.6 da bir sw buldum.Ratelerine iyi ayak uydurdum.Top15'e girmek istiyorum.Lakin şuana kadar oyuna bazı kodları yazarak başlıyordum.Bana göre bir cfg önerisi olan var mı?
kullanması yasak diye biliyorum ?

Robert Grenee

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
972

ben bunu kullanıyorum tabii kişiden kişiye config değişir belki bu config sana iyi gelmeyecek kendin arayıp bulmanı tavsiye ederim zaten config sanılan kadar muhteşem birşey değil alt tarafı oyun ayarı

UnFrGvnG

Müdavim
Reaksiyon puanı
990
İnsanlar cfg diyince hile olduğunu zannediyorlar.Lakin bu öyle bir şey değil.Oyun içi mermi gidişini ,hareketini, cross rengi gibi şeyleri ayarlamada kullanılan kodları toplandığı bir defterdir.Yasak değildir.
peki neden orjinal halini oynayamıyosunuzda basit yönteme başvuruyosunz ?

''Wolfred1ght''

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,290

ben bunu kullanıyorum tabii kişiden kişiye config değişir belki bu config sana iyi gelmeyecek kendin arayıp bulmanı tavsiye ederim zaten config sanılan kadar muhteşem birşey değil alt tarafı oyun ayarı
CFG CFG dir agam.
Mesaj otomatik birleştirildi:

peki neden orjinal halini oynayamıyosunuzda basit yönteme başvuruyosunz ?
Orjinal halini iyi oynamak istersen zaten pek adam vurabileceğin söylenemez.Ateş ettiğin mermi başka tarafa sen başka tarafa gidiyorsun.
Zaten bu yüzden ayar çekebilmek için geliştiriciler kodlar eklediler.

UnFrGvnG

Müdavim
Reaksiyon puanı
990
CFG CFG dir agam.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Orjinal halini iyi oynamak istersen zaten pek adam vurabileceğin söylenemez.Ateş ettiğin mermi başka tarafa sen başka tarafa gidiyorsun.
Zaten bu yüzden ayar çekebilmek için geliştiriciler kodlar eklediler.
Açıkcası adamı vuramayan bahane üreterek kolay yollara başvurur :(, ikinci olarak ise orjinal haline neden oyun yapımcıları geliştirmiyorda 3.taraf siteler tarafından geliştiriliyor ?, yani oyunda sıkıntı varsa eğer yapımcılar müdahale eder hemen, kısaca adam vurmaman sana göre bir durum.

''Wolfred1ght''

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,290
Açıkcası adamı vuramayan bahane üreterek kolay yollara başvurur :(, ikinci olarak ise orjinal haline neden oyun yapımcıları geliştirmiyorda 3.taraf siteler tarafından geliştiriliyor ?, yani oyunda sıkıntı varsa eğer yapımcılar müdahale eder hemen, kısaca adam vurmaman sana göre bir durum.
1.cfg hile değildir.Zaten pro bulic sunuculara girdiğin an sunucu zekası sen eğer hile kullanıyorsan atar.Bu yüzden cfg ile giren kişileri attıklarını ben görmedim.
2.Oyun da oynayışını iyi hale getirmek için Çeşitli kodlar var.
Örneğin:cl_Dynmacicrosshair bu değerin 0 olması crossun ateş halindeyken sabit kalmasını sağlar.
1 olması durumunda ise cross büyür.
3.Oyun seni default ayarlarda başlatır.Nasıl valo,cs:go tarzı oyunlarda başlatıyorsa oda öyledir.
Gerisi senin özelleştirmene kalmış bir şey.Belki senin kolun hızlıdır mosue hassasiyetini azaltırsın.
Belki sen karanlık yerleri rahatça görebiliyorsun o halde gammayı azaltırsın.

Tupsi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öyle bir config sana çok çok az bir fayda da bulunur. Ama gelirler senden tw isterler ve bakarlar istemedikleri bir kod görürlerse o kodu zaten sw engellemiş olsa hatta wargods temiz çıksa bile sıkıntı yaşarsın. Banlarlar
Ha adamlar nasıl oynuyor diyeceksen söyleyeyim.
Çoğu adminin arkadaşı yada tw den kaçırabilenler yada işi bilmeyenler

Örneği sw sahibi ahmet arkadaşı mehmet onun arkadaşı veli. Veli hack kullanıyor banlanmıyor korunuyor nasıl. Herkes biliyor ki zaten kullandığını zaten kendi aralarında paslaşıyorlar kurt oyuncular görürse de ölümüne koruyorlar ben kendim kaç kere şahit oldum. Hack derken hacki açıyor aim ve wallhack i kapatıyor sadece norecoil ve nospread açık hafiften ayarlayıp öyle oynuyor. Ha diyeceksini wargods. Wargods 2016 dan beri geçen hileler var bknz. Youtube.
Ha durumu bilmeyenlerde var ben buna cs:go serverında rastladım hatta o cs:go public serverı 1. olmuştu gametrackerda ben uyardım adamları recoil var adamda dedim. O zamanlar birinci değildi ve tabi ki adam attığı her mermi tutacak sen ölecen öyle bir sw de oynamam çıktım 3 4 ay sonra geri döndüm ne göreyim alta yazı tutuşturmuşlar "Serverda recoil yasaktır." yani benim arkamdan büyük ihtimal yakalamışlar adamı.

Ha birde tw den kaçanlar var bence tw bu zamanda saçmalık çünkü hala adminler wall, aim diye hile arıyorlar hile böyle aranmaz.

şu an uluslar arası cs 1.6 turnuvası düzenlense emin ol Türkiye elemelerinde en çok diskalifiye yiyen ülke rusyadan sonra biz oluruz.

çünkü gidiyorum seneler öncesi oyunları biliyorum turnuvaları izliyorum ve şimdi oynananlara bakıyorum yok böyle birşey.

Reaksiyon puanı
4,113
İnsanlar cfg diyince hile olduğunu zannediyorlar.Lakin bu öyle bir şey değil.Oyun içi mermi gidişini ,hareketini, cross rengi gibi şeyleri ayarlamada kullanılan kodları toplandığı bir defterdir.Yasak değildir.
Hile değil ama CSGO'da bazı serverlerde yasak. 1.6'da böyle mi bilmiyorum.