Crysis 3'ten Nefes Kesen Video

ktlpby

Doçent
Reaksiyon puanı
0
18 dk lık videoyu 25 dk da izledim :D :D

Bence çok iyi ama videonun türkçe olmasını beklerdim .D :p :D

neskalii

Profesör
Reaksiyon puanı
23
18 dk lık videoyu 25 dk da izledim :D :D

Bence çok iyi ama videonun türkçe olmasını beklerdim .D :p :D

Bende Cryengine 3 ün demo videolarındaki gibi farkını görmek isterdim fakat crysis 2 yle hemen hemen aynı gibi grafikler...

friendly

Rektör
Reaksiyon puanı
671
Ben hala Crysis Wars Online oynuyorum. Ondan aldığım keyfi nedense Crysis 2 den alamadım. Var mı oynayan ?

KaF

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Video güzel ama arkadaş haklı 2 den pek fark yok gibi grafik olarak. Silahlar hoşuma gitti bir ara atari oynuyorum zannettim biryerleri vurdukça birşeyler çıkıyordu.

M.Şamil CAN

Dekan
Reaksiyon puanı
105
Yav Crysis 2'den farkı yok görüntülerin diyorsunuzda zaten grafikler gayet güzel niye beğenmiyorsunuz anlamadım. Ayrıca oyunu beğendim hoşuma gitti.

BlackXr

Profesör
Reaksiyon puanı
32
Cokk begendim :):) Mükemmel olmus bence.. 10/10 :)

mcandan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bu sefer olmus gibi. Benzerlik olabilir arkadaslar, sonucta oyunun serisi, bambaşka bir şey sunamazlardı herhalde :)

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
video güzel ama izlerken fazla heyecanlanmadım. tamam, bir takım yenilikler var ancak oyun kendini tekrar etmeye başladı. aynı kostüm, aynı hikaye, benzer çevre ile nereye kadar?.. call of duty gibi hollywood filmi tadında bir senaryosu da yok. crytek'in işi kolay değil.

tabi ne olursa olsun; arkasında türkler olduğu için sempatim var. umarım bu oyunda türkçe çıkar.

orcnd

Dekan
Reaksiyon puanı
255
ilk oyun dışında senaryoda sorun yaşıyor crysis serisi. grafikler ise her zamanki gibi etkileyici.

benim açımdan oyunu oynamak için çok geçerli sebepler var.
- en önemlisi türkçe olması. çat pat ingilizce anlasam bile türkçenin verdiği duyguyu vermiyor.
- grafikler bir çok oyunun üzerinde.
- nano suit ile savaşmak çok farklı bir deneyim. 3 metre zıplayıp çatıya tırmanmak, ağır makinalı tüfeği yerinden söküp kullanmak gibi şeyler diğer oyunlarda pek olmuyor.

Janmark

Doçent
Reaksiyon puanı
2
ilk oyun dışında senaryoda sorun yaşıyor crysis serisi. grafikler ise her zamanki gibi etkileyici.

benim açımdan oyunu oynamak için çok geçerli sebepler var.
- en önemlisi türkçe olması. çat pat ingilizce anlasam bile türkçenin verdiği duyguyu vermiyor.
- grafikler bir çok oyunun üzerinde.
- nano suit ile savaşmak çok farklı bir deneyim. 3 metre zıplayıp çatıya tırmanmak, ağır makinalı tüfeği yerinden söküp kullanmak gibi şeyler diğer oyunlarda pek olmuyor.

Prototype hepsini yapıyor

madmex

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Bu ne ya adam 12 sarjor mermi yedi ölmedi.
Etraf fazla renkli biraz daha kırık dökük ölü şehir beklerdim. Bkz metro 2033
ama yine oynayacak.

orcnd

Dekan
Reaksiyon puanı
255
Bence onun hikayesini okumalısın :)
ilk oyunu oynadım kitabı falan varmı bilmiyorumda. genetiğin o karaktere o hareketleri yaptıracak kadar güçlü olduğuna pek inanamıyorum.

aynı şekilde resident evil serisinde en sevmediğim sahneler alice'ın zihniyle yaptığı şeylerdir.

crysisdeki gibi bir makinanın var olma olasılığı çok daha yüksek geldi gözüme. hatta crysiste yaratık silahlarının özümsenmesi konusunu bile kabullenmem zaman aldı :)

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
crysiste bilimsel bir takım şeylere dayandırıldığından daha gerçekçi geliyor. prototype'da büyücü gibi olduğundan bir süre sonra heyecanını yitiriyor insan.
Prototype'de yine bilim var. Bilimin silah türü değilde DNA ile ilgilenen kısmı .

Janmark

Doçent
Reaksiyon puanı
2
ilk oyunu oynadım kitabı falan varmı bilmiyorumda. genetiğin o karaktere o hareketleri yaptıracak kadar güçlü olduğuna pek inanamıyorum.

aynı şekilde resident evil serisinde en sevmediğim sahneler alice'ın zihniyle yaptığı şeylerdir.

crysisdeki gibi bir makinanın var olma olasılığı çok daha yüksek geldi gözüme. hatta crysiste yaratık silahlarının özümsenmesi konusunu bile kabullenmem zaman aldı :)

Zevkler ve renkler :)
Neyse konu Prototype vs Crysis'e dönüşmeden Behlül kaçar. bb..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Kim ne derse desin prototype vs Crysis diye bir şey olamaz elma vs armut olana kadar. Biri bi fps diğeri değil bi kere. Sırf bu yüzden bile karşılaştırmak doğru olmaz. Crysis daha çok Call of Duty tadında iken Prototype daha çok gtaya benziyor