CryptLoad Artk Kodlar Tanyor

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

m1903

Profesör
Valla o kedili köpekli şeyleri nasıl anlıyorsa helal olsun ben hiç ayırt edemiyorum harfleri :)

ygoksela

Üyecik
Saner Apaydın dedi ki:
Arkadaşlar daha önce tanıttığımız RapidShare indirme yöneticisi CryptLoad son yapılan güncellemeyle birlikte girilmesi gereken captcha kodlarını tanıyor ve otomatik giriyor. Haberiniz olsun istedim.
arkadaşım ben bu programı kullandım fakat link indikten sonra program ip'yi nasıl yeniliyor ve rapid'in bekleme süresini nasıl aşıyoruz yapamadım yardımcı olur musun çok sevinirim

m1903

Profesör
ygoksela dedi ki:
Saner Apaydın dedi ki:
Arkadaşlar daha önce tanıttığımız RapidShare indirme yöneticisi CryptLoad son yapılan güncellemeyle birlikte girilmesi gereken captcha kodlarını tanıyor ve otomatik giriyor. Haberiniz olsun istedim.
arkadaşım ben bu programı kullandım fakat]
Router modemler için resetleme özelliği var.Modem listesi var oradan seçiyorsunuz,kullanıcı adını ve şifresini giriyorsunuz oda kendisi modemi resetliyor.Modeminiz listede yoksada routerrecorder özelliği var oradan online olarak nasıl reset atıyorsanız o işlemleri yapıyorsunuz programda bunları kaydediyor ve uyguluyor.Dosya indirmeden önceki 1-2 dakikalık bekleme süresini geçemiyorsunuz yalnızca.

mila12

Dekan
Onursal Üye
Abbyfinder di galiba bununla birlikte kullanılırsa kodları okuması daha çabuk olabiliyor.

ygoksela

Üyecik
m1903 dedi ki:
ygoksela dedi ki:
Saner Apaydın dedi ki:
arkadaşım ben bu programı kullandım fakat]
Router modemler için resetleme özelliği var.Modem listesi var oradan seçiyorsunuz,kullanıcı adını ve şifresini giriyorsunuz oda kendisi modemi resetliyor.Modeminiz listede yoksada routerrecorder özelliği var oradan online olarak nasıl reset atıyorsanız o işlemleri yapıyorsunuz programda bunları kaydediyor ve uyguluyor.Dosya indirmeden önceki 1-2 dakikalık bekleme süresini geçemiyorsunuz yalnızca.
bu özelliği yani routerrecorder özelliğini tam olarak nasıl kullanıyoruz. ayrıntılı olarak nasıl kullanılacağını anlatacak olan var mı? valla çok minnettar olacağım

ygoksela

Üyecik
USD'yi ben bu aralar çalıştıramıyorum yardımcı olur musun. nasıl çalıştıryorsun sen. ben de hep "sunucu html hatası geri döndürdü" diyor ben de USD'yi kullandım hep, çalışan programı indirebileceğim bir link varsa verirsen sevinirim

zelenga

Profesör
nihayet sorunu(cryptload'u tam otomatik yapmak) çözdüm ve paylaşayım dedim. (usb modem kullananlar için)
cryptload programında ayarlar bölümünden Router sekmesine geçiyoruz.Donanım ismi verilen bölümde "Dosyayı aç" seçeneğinden hazırladığımız ".bat" dosyasını gösteriyoruz.
Kod:
rasdial /disconnect
rasdial baglan "kullanıcıadı@ttnet" "şifre"
Not defterini açıp yukarıdaki kodu yapıştırıyoruz. tabiki kullanıcıadı ve şifre bölümünü kendimizinkine uyarlayarak.
kaydederken "kayıt türü"nü tüm dosyalar yapıp herhangi bir isim yazıp sonuna .bat ekleyerek kaydediyoruz. sonra bu kaydettiğimiz dosyanın olduğu klasöre internete bağlanırken kullandığımız kısayolu (eğer yoksa ağ bağlantılarından adsl ile başlayan zımbırtıya sağ tıklayıp kısayol oluştur seçeneğiyle masaüstünde kısayol oluşturabilirsiniz) da adını "baglan" olarak değiştirip koyarsak işlem tamamdır.
biraz uzun oldu ama basit bir işlem gerçekten ;)

keyloger

Rektör
yaw bu kadar kasmayın çok bi para değil 2ay üst üste alınca 3.ayda bedavaya gelior güzel oluyor hemde premium olmak gerçekten avantajlı ben premium almanızı gerçekten tavsiye ederim ;)

zelenga

Profesör
keyloger dedi ki:
yaw bu kadar kasmayın çok bi para değil 2ay üst üste alınca 3.ayda bedavaya gelior güzel oluyor hemde premium olmak gerçekten avantajlı ben premium almanızı gerçekten tavsiye ederim ;)
ttnet e 50 kağıt, tedaş a da 40 kağıt bayılınca ister istemez hesaplıyosun gelirini giderini :( ;)

erol_1982

Profesör
keyloger dedi ki:
sabah 9 dan buyana 5gb dosya çekmişim halada devam ediyor :D

Son mesajlar