Soru Covid testi okul raporu yerine geçer mi

Bu konuyu okuyanlar

stocy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Covid testi yaptırıcam ama okulda devamsızlık özürsüz gözüksün istemiyorum rapor alabilir miyim test yaptıdığım için yoksa alınmaz mı

AMC

Müdavim
Reaksiyon puanı
764
Benim bildiğim zaten test yaptırdıgın zaman evde beklemen gerekli bi nevi karantina.

stocy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Benim bildiğim zaten test yaptırdıgın zaman evde beklemen gerekli bi nevi karantina.
Aynı gün içinde testin sonucu çıkıyor zaten daha önce yaptırmıştım da bununla ilgili rapor götürebilir miyim acaba okula

AMC

Müdavim
Reaksiyon puanı
764
Aynı gün içinde testin sonucu çıkıyor zaten daha önce yaptırmıştım da bununla ilgili rapor götürebilir miyim acaba okula
Rapor vermeye bilirler okula bildir test yaptıracam diye biz işyerine bile rapor vermiyoruz teste gidiyorum eyvallah diyip cıkıyorum ordada aynıdır büyük ihtimal.

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Doktora söyle bir günlük rapor yazar normalde test olanlara bir günlük rapor veriyorlar en azından çalışanlara..

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,200
Doktor rapor vermiyor. Zaten test olduğunda karantinada gözüktüğünden rapor almana da gerek yok.