Anket Covid-19 Aşı Olanlar Kulübü.

Aşı oldunuz mu?

• Evet

Kullanılan: 22 28.2%
  • Hayır

Kullanılan: 18 23.1%
  • Bunlar dış mıhrakların oyunu.

Kullanılan: 10 12.8%
  • 18 yaşından küçüğüm aşı henüz olmaz bana.

Kullanılan: 24 30.8%
  • Ölüyorum zaten ne aşısı?

Kullanılan: 0 0.0%
  • İlluminati gözünden kaçış yok. Ne isterse onu yapıcaz :D

Kullanılan: 1 1.3%
  • Aşıyla Vücutumuza çip yerleştirecekler. Kontrol edicekler.

Kullanılan: 3 3.8%

• Kullanılan toplam oy
    78

Bu konuyu okuyanlar

CtrlEnter

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
885
Türk aşısına 3. Faz için ben de gönüllü olmuştum ama ilgilenen olmadı.. Ben de Sinovac yaptırdım..
Logosu Samanyolu Tv logosuna benziyordu, içime şüphe düştü.. ?
2. aşıyı Biontech, 3. aşıyı da yetişirse Turkovac yaptırırım. Çinlilerle Alman&Amerikan kuvvetleri vücudumda savaşırken, Türklerin kazanması umuduyla.. ?

lamer

Asistan
Reaksiyon puanı
150
Benim aşı bozuk çıktı sanırım bir hafta oldu ne Almanca konuşabiliyorum ne Çince. Birde şey var telefonda bluetooth u açıyorum bir şey çıkmıyor.
Yeniden başlatma gerektiriyor bu özellikler aktifleşmek için. Ben ufaktan bir bayıldım, uyandığımda Almanca özelliği açıldı hocam deneyebilirsiniz.

Apple Lover

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
20 yaşa tahmini olarak ne zaman düşecek şu aşı olayı?

Reaksiyon puanı
2,554
Ben de dün sinovac aşısı ilk dozunu oldum.Herhangi bir değişiklik olmadı hayatımda annemin azarlaması haricinde 2.yi de sinovac yapcam 3. De kısmet artık ?

Akdeniz124

Doçent
Reaksiyon puanı
424
Koronavirüs olanla halay çekip Korona olmadıktan sonra pek aşı olucağımı sanmıyorum :)

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,930
Benim aşı bozuk çıktı sanırım bir hafta oldu ne Almanca konuşabiliyorum ne Çince. Birde şey var telefonda bluetooth u açıyorum bir şey çıkmıyor.
Sistemi kontrol ettiğimde çipiniz aktif edilememiş beyefendi, hemşire hatası kaynaklı :) bundan kaynaklı aşı yan etkisinin vücudunuza yansıtılmaması işlem yapıldı. İkinci dozda tüm sistemleriniz yüklenecektir ?

emin:)

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,124
Aşı gereksizmiş :D cidden bir tabir vardırya, kıçımla gülüyorum diye.Aynen o şekilim şuan.4 ay sonra aşı vurulmayanlar toplu ortamlara giremeyecek aşı gereksiz diyor.Komik.

basit

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,526
Aşı gereksizmiş :D cidden bir tabir vardırya, kıçımla gülüyorum diye.Aynen o şekilim şuan.4 ay sonra aşı vurulmayanlar toplu ortamlara giremeyecek aşı gereksiz diyor.Komik.
O zaman gereksiz benim için. Ben toplu ortamlara girmiyorum.

Olive34

Asistan
Reaksiyon puanı
133
Aşı sırası bana gelmedi, annem ile babam daha dün aşı oldu. Aşı sıram gelirse Sinovac aşısı olmayı düşünüyorum.

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
Hani bir sözümüz vardır anlayana bir musibet bin nasihatten iyidir. Başlarına gelmeden yani bir yakınını öldürmeden veya kendi ağır vaka olup entube edilmeden anlamaz insanımız.

Sensei-Sensei

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
İnsan sayısı çok hızlı artıyor 2016'da 7,424 milyar iken 2019'da 7,674 milyar gerçekten hızlı buna bir lafım yok sadece ya gelecekte o kadar fazla insan olucakki insanların yaşayabileceği yer kalmayacak o zaman ne yapacaklar ? teknoloji çok fazla gelişirse yapılabilecekler var fakat bence 10 yıl sonra bu durum gerçekleşecek ve 10 yılda teknoloji o kadar fazla gelişmez büyük bi durum olmadığı sürece...

Realhas the Great

Donald Trump
Reaksiyon puanı
7,976
Annem-babam bu gün aşı oldu (alman aşısı) annemin kolu şişti babamda bir sıkıntı yok.

Reaksiyon puanı
8,009
20 yaşa düşse de randevu alsam diye bekliyorum bakalım hayırlısı.

KaTaRaN

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,517
Yarına randevu aldım hadi hayırlısı bakalım

damzchevk

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,013
İnsan sayısı çok hızlı artıyor 2016'da 7,424 milyar iken 2019'da 7,674 milyar gerçekten hızlı buna bir lafım yok sadece ya gelecekte o kadar fazla insan olucakki insanların yaşayabileceği yer kalmayacak o zaman ne yapacaklar ? teknoloji çok fazla gelişirse yapılabilecekler var fakat bence 10 yıl sonra bu durum gerçekleşecek ve 10 yılda teknoloji o kadar fazla gelişmez büyük bi durum olmadığı sürece...

Üreme yasağı gelecek insanlar toplanıp kısırlaştırılacak :D

Dertsizali

Profesör Dr Doçent Dertsizali :)
Reaksiyon puanı
2,177
En yakın zamanda turkovac aşısı olacağım... ölürsem de mezarıma ilime bilime güvendiği için öldü yazsınlar...

Apple Lover

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
Evet sonunda cuma günü 18 yaş üstüne aşı çıkıyor ?

Utku92

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,846
Bugün banada mesaj geldi. Kafamda çok soru işareti var. Komplo teorisyeni değilim ama bu kadar kısa sürede nasıl çıkardılar ? Birde patenti yok deniyor. Bir kısım olmayın diyenler arasında rant sağlayanlar da yok değil. Zarardan çok yararı olur diye herkes vuruluyor. İleride ne olur bilemeyiz. Bana normal bir süreç gibi gelmiyor. Sonuçta hemen karar verilebilecek birşey değil. İnsan biyolojisi var nasıl tepki verir yan etkiler de tam bilinmiyor. Diğer taraftan da aşıyı destekleyen bir kısım olmayanları gömüyorlar yerden yere vuruyorlar. Durum hiç iç açıcı değil.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Aşı karşıtı olan insanların hiçbirinin argümanı bu zamana kadar mantıklı gelmedi. Yahu ülkeye bakıyorum okuma oranı, IQ ortalaması yerlerde. Ama aşı muhabbeti olunca herkes genetik veya yarı iletken mühendisi çıkıyor. Bir şırınganın içerisine elektronik çip sığacak teknoloji daha yok arkadaşlar. Çip sektöründe daha o kıvama gelmeye çok var. Bu sefer de mRNA yöntemine sallayanlar çıktı. Yok yeni geliştirilen bir yöntemmiş, sözleşmeymiş, ölenler varmış, metal yapışanlar varmış. mRNA yöntemi 35 yıldır geliştirilen bir teknoloji. Bu teknoloji zirvesine ulaşmışken hızlı çözüm için COVID-19 aşısında kullandılar. Kısaca aşı karşıtı olanların argümanlarını bilimsel olarak kanıtlayan hiçbir şey olmamasına rağmen bu argümanları çürüten pek çok bilimsel makale var. Buna rağmen gözlerinizi kapatıyorsanız bir şey diyemem tabi. Çocukluktan itibaren kaç tane aşı yapıldığına dönün bir bakın. Böyle bir şey yapacak olsalar tek bir COVID aşısına mı bel bağlarlar sizce.

Bugün banada mesaj geldi. Kafamda çok soru işareti var. Komplo teorisyeni değilim ama bu kadar kısa sürede nasıl çıkardılar ? Birde patenti yok deniyor. Bir kısım olmayın diyenler arasında rant sağlayanlar da yok değil. Zarardan çok yararı olur diye herkes vuruluyor. İleride ne olur bilemeyiz. Bana normal bir süreç gibi gelmiyor. Sonuçta hemen karar verilebilecek birşey değil. İnsan biyolojisi var nasıl tepki verir yan etkiler de tam bilinmiyor. Diğer taraftan da aşıyı destekleyen bir kısım olmayanları gömüyorlar yerden yere vuruyorlar. Durum hiç iç açıcı değil.
mRNA yöntemi yeni geliştirilen bir yöntem değil. Katalin Kariko önderliğinde uzun yıllardır geliştirilen bir yöntem. Biontech aşısı üretildiğinde kendisi de benim için sürpriz olmadı açıklaması yapmıştı. mRNA yöntemini biraz araştırırsan kuşkularının ortadan kalkacağını düşünüyorum. Ancak araştırmanı yaparken özellikle bilimsel makalelere göz at. Kulaktan dolma hikayelere bakma sakın.

Son düzenleme:

damzchevk

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,013
Aşı karşıtı olan insanların hiçbirinin argümanı bu zamana kadar mantıklı gelmedi. Yahu ülkeye bakıyorum okuma oranı, IQ ortalaması yerlerde. Ama aşı muhabbeti olunca herkes genetik veya yarı iletken mühendisi çıkıyor. Bir şırınganın içerisine elektronik çip sığacak teknoloji daha yok arkadaşlar. Çip sektöründe daha o kıvama gelmeye çok var. Bu sefer de mRNA yöntemine sallayanlar çıktı. Yok yeni geliştirilen bir yöntemmiş, sözleşmeymiş, ölenler varmış, metal yapışanlar varmış. mRNA yöntemi 35 yıldır geliştirilen bir teknoloji. Bu teknoloji zirvesine ulaşmışken hızlı çözüm için COVID-19 aşısında kullandılar. Kısaca aşı karşıtı olanların argümanlarını bilimsel olarak kanıtlayan hiçbir şey olmamasına rağmen bu argümanları çürüten pek çok bilimsel makale var. Buna rağmen gözlerinizi kapatıyorsanız bir şey diyemem tabi. Çocukluktan itibaren kaç tane aşı yapıldığına dönün bir bakın. Böyle bir şey yapacak olsalar tek bir COVID aşısına mı bel bağlarlar sizce.

Çok doğru. Dıj güçlerin komplo teorilerindeki gibi bir amacı olsa kimsenin sorgulamadan vurulduğu tetanoz aşılarına, bilmem hepatit aşılarına koyarlar çipi bilmem neyi.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Çok doğru. Dıj güçlerin komplo teorilerindeki gibi bir amacı olsa kimsenin sorgulamadan vurulduğu tetanoz aşılarına, bilmem hepatit aşılarına koyarlar çipi bilmem neyi.
Aşıdan sonra metal eşyalar yapışmaya başladı diye argüman üretenler kendilerini lifle temizleyerek temiz bir duş alsın. Ondan sonra yapışıyor muymuş bir baksınlar. Bozuk bir paranın yahut bir çatalın yapışacağı bir durum olsa önce kandaki demir kolda toplanır, kan akışı sağlanmazdı. Milletle kafa buluyorlar iyice.

CtrlEnter

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
885
Bir akıllı telefon, aşıdan daha tehlikeli bence. Çipin âlâsı var, senin gittiğin yeri bırak adımlarını bile sayıyor. Seni dinleyebiliyor. Radyasyonu da cabası.. Erkekler için pantolon cebine koymayın diyorlar.. Kalbin üzerine koymayın diyorlar. Herkes de kullanıyor.

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,592
Bizim daha sürüm yetmiyor. Bluetooth filan çalışmaz diye yapmıyorlar bize.

Necla123??

Asistan
Reaksiyon puanı
199
Aşı çıkması güzel bir şey ama koronanın biticeğni zanetmiyorum çünkü halkımız bu korona döneminde korona tedbirini hiç alamıyorlar .

Son mesajlar